"Trebam nešto" - tema

Započeo vlado_plavsic, Avgust 16, 2012, 20:15:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Treba mi ono kako se pise kopce 1 za da napravim kad pretisnim 1 ingame da se upale svetla.. sad se mi na 2 ali na 2 sam stavio da se upali auto a za svetla hocu da promenim na 1 ..kako se zove to dugme?

Citat: Gigov.so poslato Januar 27, 2013, 20:55:24 POSLE PODNE
Treba mi ono kako se pise kopce 1 za da napravim kad pretisnim 1 ingame da se upale svetla.. sad se mi na 2 ali na 2 sam stavio da se upali auto a za svetla hocu da promenim na 1 ..kako se zove to dugme?

Koliko sam razumio zelis da ti se na tipku 1 pale svitla.. to je nemoguce, evo ti lista svih tipki:
http://wiki.sa-mp.com/wiki/GetPlayerKeys

Respect: Svim moderatorima razgovora u vezi pawn skriptanja koji rade ljudima modove od 0

MOlim vas za pomoc,radim na GF Skripti,i nece mi komande /makeadmin, pise da nepostoji  :'(  :'(  :'(  :'(
Moze neki tut ili bilo sto
Ultra Gaming Community
http://www.ultra-samp.net
SAMP IP: 5.196.112.54:7777
TS3 IP: 46.105.157.52:9996

Citat: xSpirit poslato Januar 27, 2013, 22:46:20 POSLE PODNE
Citat: Gigov.so poslato Januar 27, 2013, 20:55:24 POSLE PODNE
Treba mi ono kako se pise kopce 1 za da napravim kad pretisnim 1 ingame da se upale svetla.. sad se mi na 2 ali na 2 sam stavio da se upali auto a za svetla hocu da promenim na 1 ..kako se zove to dugme?

Koliko sam razumio zelis da ti se na tipku 1 pale svitla.. to je nemoguce, evo ti lista svih tipki:
http://wiki.sa-mp.com/wiki/GetPlayerKeys
da da to sam trazio ...postavio sam na ctrl da se pale svetla.....na 1nisam naso ime...ali hvala puno.

|| Virtual Gaming RPG ||

|| Server Nick : Ezel Boss || Forum Nick : Ezel Boss || Server Owner || Forum Owner ||
||Forum Link : www.vg-rpg.biz ||
||Server IP : 176.62.0.8:7787 ||

Kupujem Traktor

POzdrav, ja sam Pocetni Scripter i treba mi pomoc oko Granica, napravim mapu i sve to, ali neznam sta dalje? kako da napravim npr cmd /granica i da on otvara a i da uzima igrauc npr 50$

Može li mi netko pomoći rješiti ovo ? unaprijed hvala

}
new tmp[128];
new string[128];
new idx;
if(strcmp(cmdtext,"/veh",true)==0)
{
if(IsPlayerConnected(playerid))
{
if(IsPlayerAdmin(playerid))
{SendClientMessage(playerid, NARANÄŒASTA, "Niste ovlasteni da koristite tu komandu!");return 1;}

tmp = strtok(cmdtext, idx);
if(!strlen(tmp))
{SendClientMessage(playerid, NARANÄŒASTA, "Koriscenje: /veh [id vozila] [boja1] [boja2]");return 1;}
new car;
car = strval(tmp);
if(car < 400 || car > 611) { SendClientMessage(playerid, NARANÄŒASTA, "   ID vozila ne moze biti ispod 400 ili preko 611 !"); return 1; }
tmp = strtok(cmdtext, idx);
if(!strlen(tmp))
{SendClientMessage(playerid, NARANÄŒASTA, "Koriscenje: /veh [id vozila] [boja1] [boja2]");return 1;}
new color1;
color1 = strval(tmp);
if(color1 < 0 || color1 > 180) { SendClientMessage(playerid, NARANÄŒASTA, "   ID Boje ne moze biti ispod 0 ili preko 126 !"); return 1; }
tmp = strtok(cmdtext, idx);
if(!strlen(tmp))
{SendClientMessage(playerid, NARANÄŒASTA, "Koriscenje: /veh [id vozila] [boja1] [boja2]");return 1;}
new color2;
color2 = strval(tmp);
if(color2 < 0 || color2 > 126) { SendClientMessage(playerid, NARANÄŒASTA, "   ID Boje ne moze biti ispod 0 ili preko 126 !"); return 1; }
new Float:X,Float:Y,Float:Z;
GetPlayerPos(playerid, X,Y,Z);
// car system
new carid = CreateVehicle(car, X,Y,Z, 0.0, color1, color2, 60000);

TogglePlayerControllable(playerid, 1);
PutPlayerInVehicle(playerid, carid, 0);

PutPlayerInVehicle(playerid, carid, 0);
format(string, sizeof(string), "   Vozilo %d je stvoreno.", carid);
SendClientMessage(playerid, NARANÄŒASTA, string);
}
return 1;
}
if(strcmp(cmdtext,"/destroyveh",true)== 0)
{
new currentveh;
currentveh = GetPlayerVehicleID(playerid);
DestroyVehicle(currentveh);
}
return 1;
}

ovi errori mi se pojavljuju:
G:\Gabriel\samp03e_svr_R2_win32\gamemodes\TEST2.pwn(541) : error 029: invalid expression, assumed zero
G:\Gabriel\samp03e_svr_R2_win32\gamemodes\TEST2.pwn(646) : warning 203: symbol is never used: "LoadAccount"

Mico

Znaci trebam neku FS za war, trazio sam svugdje al sve je to zbugano, znači molio bi nekog da mi da neki finu FS za war da nie zbugana !!
unaprijed hvala svima !

Citat: xSpirit poslato Januar 27, 2013, 22:46:20 POSLE PODNE
Citat: Gigov.so poslato Januar 27, 2013, 20:55:24 POSLE PODNE
Treba mi ono kako se pise kopce 1 za da napravim kad pretisnim 1 ingame da se upale svetla.. sad se mi na 2 ali na 2 sam stavio da se upali auto a za svetla hocu da promenim na 1 ..kako se zove to dugme?

Koliko sam razumio zelis da ti se na tipku 1 pale svitla.. to je nemoguce, evo ti lista svih tipki:
http://wiki.sa-mp.com/wiki/GetPlayerKeys
nemas ti pojma moguce je naci kod od broja 1 -_-


RESPECT FOR:  Petricko and нÏ...Dιgαâ,,¢ aka Gigo

Treba mi tut ili neko da mi napravi ako mu nije tesko Glas&WC Sistem :P
Citat: Łuk@ poslato Decembar 20, 2017, 01:47:01 PRE PODNE
Nova fora ovih sto otvaraju servere je da uzmu mod koji ima rekord system i napisu da im je rekord servera npr 100 i tako reklamiraju

e vako
Trebam neku FS ili da mi netko objasni kako cu napraviti
Zauzimanje zona  samo LCN i GSF =D

Znaci dodje npr gsfovac na gang zonu od LCN i kuca /zauzmi
I tu treba ostati jedno pet minuta da ga nitko ne ubije
A LCNovicma pokaze da je netko na njihovoj zoni i gdje je

AKo ga ubiju zona ostaje od LCNa
Ako ne onda ta zona postaje zelena

Jel to moguce ? =D

Hvala unaprijed
Moji Radiovi!
TuT||Iz code u MTA


Pa znam xD
Ali kako cu da nastimam , samo ako je u zoni da moze /zauzmi
i ako izadje iz zone ili ga ubiju da se ponisti zauzimanje?
Moji Radiovi!
TuT||Iz code u MTA

Citat: _HarDy_ poslato Februar 15, 2013, 15:11:01 POSLE PODNE
Pa znam xD
Ali kako cu da nastimam , samo ako je u zoni da moze /zauzmi
i ako izadje iz zone ili ga ubiju da se ponisti zauzimanje?
http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=276352