"Trebam nešto" - tema

Započeo vlado_plavsic, Avgust 16, 2012, 20:15:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: CH|pr0 poslato Jun 26, 2014, 16:40:18 POSLE PODNE
ma ne...daj neko gamemod koji je najbolji za editat ,da ima sve ;)
Imaš PDF Gamemodovi, traži i uživaj ;)



Citat: CH|pr0 poslato Jun 26, 2014, 23:28:40 POSLE PODNE
svi su nazalost neki sjebani :S..Svi puno bagova..

ne postoji mod koji nema bugova. tebi je zadatak ispravit stvari i napravit kako bi ti htio ;)

Ljudi hitno! Treba mi auto spawn (posle login/register) i da mi neko pokaze kako da napravim neke admin komande!



Treba mi glad system ako ima neko da mi da u TD-u da je onaj glad sys od Chris Colorada ne radi  ::) ::)
TRAŽIM SKRIPTERA  PM ME !

Mozel mi neko napravit filterscriptu za vozila za jednokratnu upotrebu, da fino poreda motore ispred banke i ako ga niko ne koristi da se respawna svaki 10 min.
I da mi na sred auta pise [JEDNOKRATNA UPOTREBA]..
Ko uradi, nagrada.
Evo slika kako da pise na sred auta, i kada se krece da pise:
- http://i.imgur.com/HXbZaWA.png


Treba mi animacije u kojoj nesto kuca ,dodje npr do zida  i ukuca neku cmd i  onda da mu ispruzi ruku i kao da ukucava neke brojeve

znaci kao na bankomatu onako ispruzi ruku pa nesto ukucava . Nadam se da razumete :D
Citat: Łuk@ poslato Decembar 20, 2017, 01:47:01 PRE PODNE
Nova fora ovih sto otvaraju servere je da uzmu mod koji ima rekord system i napisu da im je rekord servera npr 100 i tako reklamiraju

Treba mi system za wl kada npr neki igrac ubije drugog a u blizini policija da mu postavi wl na sest il ako rani da mu da dva wl

Respekt: Ivan_Ino.pwn


Citat: DowSha poslato Jun 29, 2014, 17:17:46 POSLE PODNE
Treba mi glad system ako ima neko da mi da u TD-u da je onaj glad sys od Chris Colorada ne radi  ::) ::)

Oprosti zaboravio sam postavit podesavanja...
eo ti DL ovo ponovo raspakiraj  i trebalo bi radit
https://www.mediafire.com/?xro3zi92h5r4bjv
Poslednja Izmena: Jul 06, 2014, 01:16:29 PRE PODNE od Ivan_Ino.pwn
Software Developer

Ako može komande "CMD:"

cmd:gepek
cmd:hauba


ako netko ima  ? mogu je uradit al radim neÅ¡to veliko i nemam baÅ¡ vremena pa bi bio zahvalan kada bi mi dali to.

Treba mi ucitelj skriptanja da mu spama box na forumu ili chat na fb-u a mozda i nesto trece!  ;)
Pa ko moze da mi bude profa, hvala mu!


Citat: MikkiBE# poslato Jul 06, 2014, 15:03:02 POSLE PODNE
Treba mi ucitelj skriptanja da mu spama box na forumu ili chat na fb-u a mozda i nesto trece!  ;)
Pa ko moze da mi bude profa, hvala mu!
ovo nije tema gde trazis ucitelja za skriptanje, nego nesto vezano za skriptu