"Trebam nešto" - tema

Započeo vlado_plavsic, Avgust 16, 2012, 20:15:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: ANDRIJEVICãƒ,, poslato April 03, 2017, 21:58:49 POSLE PODNE
Citat: Harexe Svabo poslato April 03, 2017, 21:10:23 POSLE PODNE
Citat: ANDRIJEVICãƒ,, poslato April 03, 2017, 20:36:10 POSLE PODNE
Treba mi tut kako ubaciti sliku neku u tdeditor i to da se vidi IG  :-*
Nemos moras imat launcher ko NB

Mislim da to bude kao textdraw brt
Nemos moras imat txd fajl u gta folderu a to mos preko launchera

Citat: Harexe Svabo poslato April 03, 2017, 21:59:20 POSLE PODNE
Citat: ANDRIJEVICãƒ,, poslato April 03, 2017, 21:58:49 POSLE PODNE
Citat: Harexe Svabo poslato April 03, 2017, 21:10:23 POSLE PODNE
Citat: ANDRIJEVICãƒ,, poslato April 03, 2017, 20:36:10 POSLE PODNE
Treba mi tut kako ubaciti sliku neku u tdeditor i to da se vidi IG  :-*
Nemos moras imat launcher ko NB

Mislim da to bude kao textdraw brt
Nemos moras imat txd fajl u gta folderu a to mos preko launchera
Mozes i preko launchera a kao sto Harexe kaze to moras imat u GTA SA folderu models>txd i tu sredjivas pa onda u ipleomax td editoru ostalo radis..

Treba mi INC da mogu stavljati slike na zgradu ili na neki objekat, ne secam se ko je to objavio ovde tj. zab sam ime INC-a
samo rejv i debele zene


Citat: ANDRIJEVIC poslato April 04, 2017, 11:40:14 PRE PODNE
Treba mi INC da mogu stavljati slike na zgradu ili na neki objekat, ne secam se ko je to objavio ovde tj. zab sam ime INC-a
samo rejv i debele zene

Ovako hteo bi ako ima negde objasnjeno lepo kako da se ubaci komanda cuvanje tuninga kola? Posto kada uradim tunig ne sacuva ja bi hteo to da nekako ubacim

Citat: ANDRIJEVIC poslato April 05, 2017, 23:21:04 POSLE PODNE
Citat: ANDRIJEVIC poslato April 04, 2017, 11:40:14 PRE PODNE
Treba mi INC da mogu stavljati slike na zgradu ili na neki objekat, ne secam se ko je to objavio ovde tj. zab sam ime INC-a
zove se s-art 3
heroin rap - Moskri u kuci, od sledece lajne glava ce mi puci

Treba mi Filterskript za sacuvaj tunig ako moze neko da psoalje da objasni treba mi to hitno ?

Treba mi filescripta ili uradjena komanda ali objasnjeno lepo,za pustanje muzike ali samo admini da pustaju sada nije bitno da li je sa youtube da se ubaci samo link ili u skripti da se ubaci ono sa kiwi ili tak nes.Bitno mi je sam da imam da psutam muziku posto na ovom modu nije uradjeno.A sam da uradim nzm stvarno pokusao skinuti sa nekih modova ali ne vredi.Ako moze neki tut ili filescripta bilo bi odlicno.Hvala unapred

Jel ima neko da mi da komandu /promoterplata koju bi samo vodja promotera moga koristiti kako bi dao promoterima platu

Citat: Lekacâ,,¢ ãƒ,, poslato April 22, 2017, 14:15:10 POSLE PODNE
Jel ima neko da mi da komandu /promoterplata koju bi samo vodja promotera moga koristiti kako bi dao promoterima platu

[pawn]YCMD:promoterplata(playerid, params[], help)
{
#pragma unused help
foreach(Player, i)
{
GivePlayerMoney(i, 10000);
}
format(string,sizeof(string),""PLAVA"[PROMOTER PLATA] "BELA"Vodja Promotera je dao platu svim promoterima ( 10.000$ )!");
SendClientMessageToAll(-1,string);
return 1;[/pawn]
samo rejv i debele zene

Citat: _aNdRiJeViC_ poslato April 22, 2017, 15:10:19 POSLE PODNE
Citat: Lekacâ,,¢ ãƒ,, poslato April 22, 2017, 14:15:10 POSLE PODNE
Jel ima neko da mi da komandu /promoterplata koju bi samo vodja promotera moga koristiti kako bi dao promoterima platu

[pawn]YCMD:promoterplata(playerid, params[], help)
{
#pragma unused help
foreach(Player, i)
{
GivePlayerMoney(i, 10000);
}
format(string,sizeof(string),""PLAVA"[PROMOTER PLATA] "BELA"Vodja Promotera je dao platu svim promoterima ( 10.000$ )!");
SendClientMessageToAll(-1,string);
return 1;[/pawn]
To ti je MOney Up za sve xd

Treba mi Event System ali neki slican kao u Balkan ELite ili takvo nesto ?
••• Black East Community •••
• Developer •

Treba mi obicna animacija robbanja mislim da joj je animlib BOMBER , gdje on kao cuci i rukama kao namjesta bombu, to cemi posluziti kod robbanja banke, a usput da se ponavlja, napravio sam kada se zavrsi timer da se Cleara, ali mi nesto ne radi animacija ... Ili pogrijesim animname ili animlib stvarno ne znam ;)