"Trebam nešto" - tema

Započeo vlado_plavsic, Avgust 16, 2012, 20:15:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: King2 poslato Februar 26, 2017, 16:54:46 POSLE PODNE
Citat: Frenk. poslato Februar 26, 2017, 16:39:48 POSLE PODNE
Citat: King2 poslato Februar 26, 2017, 16:27:20 POSLE PODNE
Citat: Frenk. poslato Februar 26, 2017, 16:00:50 POSLE PODNE
Citat: Harexe Seljak poslato Februar 26, 2017, 15:19:13 POSLE PODNE
Citat: Frenk. poslato Februar 26, 2017, 13:29:14 POSLE PODNE
Potrebna mi je fs koja mi omogucava da mogu /createobject /editobject /deleteobject IG raditi, imao sam do skoro tu fs ali radio sistem pa je jbg otisla xd
Imas TStudio imas /cobject /editobject /dobject
Nisam mislio na to, ima bas jedna FS ubacis u svoj srw i sve INGAME radis npr neku ogradu igracu da dodas obrises editujes itd...

probaj Fuzzes mapeditor koji je fs ali moras da dodas u pawno include strlib.inc poslje pokrenes ocitas i et...

Ne mogu nigde da nadjem taj map editor moze link?

LINK Uzivaj...
hvala bro

Citat: Frenk. poslato Februar 26, 2017, 16:55:19 POSLE PODNE
Citat: King2 poslato Februar 26, 2017, 16:54:46 POSLE PODNE
Citat: Frenk. poslato Februar 26, 2017, 16:39:48 POSLE PODNE
Citat: King2 poslato Februar 26, 2017, 16:27:20 POSLE PODNE
Citat: Frenk. poslato Februar 26, 2017, 16:00:50 POSLE PODNE
Citat: Harexe Seljak poslato Februar 26, 2017, 15:19:13 POSLE PODNE
Citat: Frenk. poslato Februar 26, 2017, 13:29:14 POSLE PODNE
Potrebna mi je fs koja mi omogucava da mogu /createobject /editobject /deleteobject IG raditi, imao sam do skoro tu fs ali radio sistem pa je jbg otisla xd
Imas TStudio imas /cobject /editobject /dobject
Nisam mislio na to, ima bas jedna FS ubacis u svoj srw i sve INGAME radis npr neku ogradu igracu da dodas obrises editujes itd...

probaj Fuzzes mapeditor koji je fs ali moras da dodas u pawno include strlib.inc poslje pokrenes ocitas i et...

Ne mogu nigde da nadjem taj map editor moze link?

LINK Uzivaj...
hvala bro

Ovo mi je dobro ali mi je glupost sto svaki igrac ovo vidi kad ulazis u server  imogu i oni da cackaju xd a ja nisam "skripter" pa da to odradim da samo vlasnik ili rcon moze

Citat: Frenk. poslato Februar 26, 2017, 17:11:53 POSLE PODNE
Citat: Frenk. poslato Februar 26, 2017, 16:55:19 POSLE PODNE
Citat: King2 poslato Februar 26, 2017, 16:54:46 POSLE PODNE
Citat: Frenk. poslato Februar 26, 2017, 16:39:48 POSLE PODNE
Citat: King2 poslato Februar 26, 2017, 16:27:20 POSLE PODNE
Citat: Frenk. poslato Februar 26, 2017, 16:00:50 POSLE PODNE
Citat: Harexe Seljak poslato Februar 26, 2017, 15:19:13 POSLE PODNE
Citat: Frenk. poslato Februar 26, 2017, 13:29:14 POSLE PODNE
Potrebna mi je fs koja mi omogucava da mogu /createobject /editobject /deleteobject IG raditi, imao sam do skoro tu fs ali radio sistem pa je jbg otisla xd
Imas TStudio imas /cobject /editobject /dobject
Nisam mislio na to, ima bas jedna FS ubacis u svoj srw i sve INGAME radis npr neku ogradu igracu da dodas obrises editujes itd...

probaj Fuzzes mapeditor koji je fs ali moras da dodas u pawno include strlib.inc poslje pokrenes ocitas i et...

Ne mogu nigde da nadjem taj map editor moze link?

LINK Uzivaj...
hvala bro

Ovo mi je dobro ali mi je glupost sto svaki igrac ovo vidi kad ulazis u server  imogu i oni da cackaju xd a ja nisam "skripter" pa da to odradim da samo vlasnik ili rcon moze

Ti ubaci to u fs folder ali kad oces da radis nesto zakljucas server npr /rcon login 1234 onda /rcon loadfs mapedit i deri...
Respect: Harexe,Muma,Depay,Hrustanovic,Tosic,#Rakic,Maxwell,Medo,anDro,Dedic,SlavicBeast,gReeDy.amx,berroni.amx,LoOdak,Kasperzi

GAME OVER

Ima li ko cmd u ycmd da sve firme na serveru proda automatski i tako za kuce vikendice i stanove?

Trazim neki shit za druga za ucitavanje mapa neki streamer al da je bas jak aj ljubim vas u celo

Trazim ako neko ima da mi da sistem Aukcije. Fala unapred  ;D
www.Game-State.com" style="border-style: none;

www.Game-State.com" style="border-style: none;

Trazim nes moze FS bilo sta kako bi kad parkiram auto Ostao Tuning!
Treba mi hitno!

Potreban mi je UnderPoint mod, ali da nema bagova i tih sranja ?

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU


treba mi onaj id kao krug i u krugu ima X ili stiklirano ono, treba mi oba id-a da uradim textdraw  :D
samo rejv i debele zene

Citat: ANDRIJEVIC poslato Mart 14, 2017, 15:28:24 POSLE PODNE
treba mi onaj id kao krug i u krugu ima X ili stiklirano ono, treba mi oba id-a da uradim textdraw  :D
Ja mislim da je LD_BEAT:cross ali nisam siguran probaj.

Aj neko da mi da za minimapu da napravim igraci tj boje igraca da se vide kvadratici oni na primer pd plavi kvadrat. Itd. Samo mi ne saljite ono sa samp wiki ko shvata sta trazim nek posalje. Fala.
www.Game-State.com" style="border-style: none;

www.Game-State.com" style="border-style: none;

Trazim neki RP Gamemode koji ima dobar Derby System! Ako mozete da izdvojite par ako ima hvala puno !
Poslednja Izmena: Mart 14, 2017, 19:28:37 POSLE PODNE od BratOdBrata

ako ko ima org al kaida nek mi senda u pm...
Respect: Harexe,Muma,Depay,Hrustanovic,Tosic,#Rakic,Maxwell,Medo,anDro,Dedic,SlavicBeast,gReeDy.amx,berroni.amx,LoOdak,Kasperzi

GAME OVER

Ima neko nešto vako htjeo bi da kad stavim neku ip adresu ako bilo koji igrac sa tom ip adresom udje na server server ga odma banuje