Problem sa hostom i gamemodom

Započeo avantgard, April 08, 2010, 11:49:07 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Naime kupio sam prije par dana placeni host. Kada sam se ulogirao u control panel svoga servera imam ponudjeno da mogu mjenjat cfg file, mjenjat ostalo, pogledat u server log i pogledat rank na game-monitoru. Host sma zakupio kod tvrtke game-hr.

E sada imam problem sto se tice gamemoda kojeg upludam. Prvo sam testirao jel sve radi sa orginal gamemodovima od SA:MP-a. Sve je radilo. Onda sam stavio DM od samparene, sve je radilo. E sad, kada sam nasao ucinkovitiji prijenos filova, jer na cpanelu game-hr-a mozes samo jednu po jednu stvar uploudat sto bi mi trebalo 2 sata sa neki GM. Ovako sve stavim u .zip file i unzipam gore. E tak sam i napravio, i normalno imam sve filove gore koji mi trebaju.

Ali neznam jel problem bio u tome sto sam bio obrisao server.cfg file i onda ga kasnije upludao.

I kada sma ga upludao morao sam ga izmjeniti, to normalno da znam i sve bude pravilno.


Evo kak to izgleda:
echo Executing Server Config...
lanmode 0
rcon_password 1234
maxplayers 50
port 7777
hostname penLS
gamemode0 penls 1
filterscripts adminspec
announce 1
query 1
weburl [url=http://www.sa-mp.com]www.sa-mp.com[/url]
maxnpc 0
onfoot_rate 40
incar_rate 40
weapon_rate 40
stream_distance 300.0
stream_rate 1000


I koji god mod stavit server bude prikazan u ovome obliku:

"Ime servera"........................................0/0............9999

:S

nastoe

 www.sa-mp.com < to nemora tako izgledati samo stavi www.sa-mp.com

hostname penLS  < Tu mozes staviti npr.  .::| Ime moga servera |::.

Citat: [EFS]Ð,,xԎЯЭmЭ_ҏӦWЭЯ poslato April 08, 2010, 12:10:35 POSLE PODNE
www.sa-mp.com < to nemora tako izgledati samo stavi www.sa-mp.com

hostname penLS  < Tu mozes staviti npr.  .::| Ime moga servera |::.

Link od sa-mp.com je forum automatski preoblikovao da bude preglednije ali kada ga stavim u "code" onda se ne moze tako prepoznat. Inace imam sa-mp.com
To isto znam.

Molio bih te odgovor na pitanje, zast meni ne radi server. Kaze da imam 0/0 i ping 9999, a napravio sam sve sto sam morao, GM je u gamemode, ima scriptfilove, filterscripte, server.cfg i sta mu vise treba. :S
Poslednja Izmena: April 08, 2010, 15:10:42 POSLE PODNE od avantgard