CH FORUM

Započeo GioO | X - kombaT, Maj 27, 2009, 09:15:59 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Opet smo Hackani .... Sada neki Booster . Izgleda da je ljudima postao hobi Hackanje CH Foruma . To treba zaustavit . I meni nije jasnu, kako nas forum ustvari nema nikakvu zastitu . Toga boostera treba prijavit u abuse sluzbu . Poznat mi je samo se nemogu sjetit tko je .


Oj lola opet.......... HiHi

Sine nisi trebo otvarat novu temu....sve se vec raspisalo u chatu...

Citat: [CH]Forbs poslato Maj 27, 2009, 09:20:01 PRE PODNE
Sine nisi trebo otvarat novu temu....sve se vec raspisalo u chatu...
Mislim da je ovo vrijedno teme jer se u CHATu spama


Koda se i ovdje nece naspammat al ajd,ovo bogte svaki tjedan -dva jedan hack...koda vjezbaju hack na vh forumu jbt..

ovo je uradio neki clan vaseg foruma ocu reci neko od admin tema smod ili administrator jer da je hacko nebi se mogo otvoriti forum on je izbriso samo boarde..




Citat: Drveni aka ShoX poslato Maj 27, 2009, 09:26:04 PRE PODNE
ovo je uradio neki clan vaseg foruma ocu reci neko od admin tema smod ili administrator jer da je hacko nebi se mogo otvoriti forum on je izbriso samo boarde..
Booster nije na nasem serveru vec dugo . Jedino da je opet nekomu ubacen keyloger na comp :S


Citat: Drveni aka ShoX poslato Maj 27, 2009, 09:26:04 PRE PODNE
ovo je uradio neki clan vaseg foruma ocu reci neko od admin tema smod ili administrator jer da je hacko nebi se mogo otvoriti forum on je izbriso samo boarde..

Ili je smod uradio ili je netko s-modu upao u komp a najprije da je to bilo kad ljudi ne paze i primaju svasta od svakoga pa dobiju keyloggere...

mislim da je ovo smod ipak uradio jer su nesto govorili izmjeniti smodove itd..nekakva reonganizacija





Doznali smo tko je .... LOCK


matejdz

Posalji meni na PM tko je to napravio