[Ocjenite+Tutorial] Desktop

Započeo Coldplay, Avgust 13, 2012, 17:55:24 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Evo, trazio sam na trazilici, ali sve su teme starije od godine dana, pa evo novu sam odlucio napraviti... Naravno ako krsi koje pravilo slobodno lock, ili mozete i obrisati! Evo ovo je moj desktop! Ugodan je na oci, i ono sto je najvaznije, opusta me, i dobar je za mene :D... Recite kako vam se svidja :) ... Da vidite full rezoluciju, klik na sliku


Kako napraviti ovakav Desktop?


Evo nekoliko koraka!
-Prvo skinemo RocketDock (klik na ime za download page)
-Kada ga skinemo, instaliramo ga, te pratimo instalaciju! Na kraju instalacije, sam ce se postaviti!
-Mozete naci drugi style, imate ih oko 30-etak, ali ako vam se nijedan ne svidja (makar sumljam) kliknite na smaliji za dodatne stylove :) ...
-Na traci ce vam automatski biti ''Moje Racunalo'' ''Moji dokumenti'' ''Moja glazba'' ''Moje slike'' ''Control Panel''...
-Mozete mjenjati svakave postavke vezano za traku, velicina, provdnost i jos puno toga! Preporucujem da promjenite jezik u Hrvatski
-Onda i ovo je preporuka, ako ne zelite, naprimjer na firefoxu/chormu ste, pa vam je on tu, i smeta vam, mozete to lako promjeniti, klikom na poziciju, i onda slojevitost, i kliknute ''Noramlano''... Tako vam je najbolje!
-Dodajte jos ikonica koje su vam najvaznije...
-I BackGround sliku sam nasalo na google, ako je ocete i vi, samo kliknute na smaliji :)
-To bi bilo to :)
Edit!
-Ako ste napravili desktop po mojim uputama, mozete ga staviti ovdje :)










Poslednja Izmena: Avgust 13, 2012, 19:40:35 POSLE PODNE od [X:RP] ColdPlay


Svidja mi se sto je jednostavno , to i ja volim :)
ODSUTAN

7-ica..
Poslednja Izmena: Avgust 13, 2012, 18:37:57 POSLE PODNE od [HG]Speedy

7ica , skini remowat i briši tu kao "licencu" i onda ti neče nestajati pozadina svako malo



Ok :)

Sta je svi 7-ica :D :D :D Bice zato sto je win 7 pozadina :D :D :D

Citat: Test2 poslato Avgust 14, 2012, 14:15:36 POSLE PODNE
Jako lijep desktop... Svidja mi se sto je jednostavan :) ... Od mene 9/10, zato sto si mogao drugu sliku :D
Hvala :)
EDIT:
Jeli itko probao napraviti :D
Poslednja Izmena: Avgust 14, 2012, 16:05:56 POSLE PODNE od [X:RP] ColdPlay


a jbt jedan pocne ocenjivati "7-ica" i onda svi  ::)
btw. extra je ovo :D 10/10
Follow me na Instagram @sixmatic

Citat: TerminuS poslato Avgust 16, 2012, 15:37:36 POSLE PODNE
a jbt jedan pocne ocenjivati "7-ica" i onda svi  ::)
btw. extra je ovo :D 10/10


Hvala, nek si im rek'o :D :D
Inace ovako mi sada izgleda


Poslednja Izmena: Avgust 16, 2012, 15:57:06 POSLE PODNE od [X:RP] ColdPlay




Lijepo je, sad cu skinut da stavim


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić