[BG]Balkan Games RPG [Novi opis servera pošto je dosta toga editano]

Započeo Mayer, Avgust 12, 2012, 21:34:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.



Poštovani čitatelji ujedno i gledatelji , na ovom malom uvodu ce te vidjeti nešto o serveru i ujedno zajednici Balkan Games community-a.Što se tiče ove zajednice , ona se prije zvala G-unit , no radi spleta okolnosti to se ime promjenilo u "Balkan Games" . Par ljudi iz administracije se promjenilo i ništa više posebno.Server je mnogo izmjenjen što znaci da ima mnogo unikatnih ideja koje cemo vam predstaviti u ovoj temi.
Naravno , da napomenem server ima mod od NL:RP-a ali je skoro cijeli izmjenjen.






Register i login sistem je potpuno isti kao na NL modu samo je nešto malo izmjenjeno!
Što se tiče logina , nema ništa posebno osim jaka sigurnost koju vam nudi Balkan Games.
Register se radi u 6 koraka od 1/6 točnije , a njih mozete vidjeti na sljedecim slikama!












Što se tiče spawna , spawn nije unikatan mnogi serveri koriste taj spawn i najpoznatiji je pod imenom "Kolodvor". Poznatiju sliku kolodvora mozete vidjeti poslije ovoga texta ujedno i na spawnu text koji "reklamira" Balkan Games i pomoc pocetnicima!







Unikatne ideje vam moramo predstaviti , pa evo predstavit cemo vam prvo Auto Salon. Reklo bi' se da to nije samo Auto Salon nego u tom salonu imaju sve vrste vozila , od letjelica pa do motora..
Lokacija je malo neobična na Santa Mariji Beachu točnije onaj poznati mol-pravac.







Firme na serveru su jako poznate , rijetko koja se nadje da je na prodaju(na buy-u) , postoje JFirme koje nemaju Interijera , to su najcesce Rent a Car i takve..
Unikatne baš i nisu , a takodjer su u DIJALOGU!








Kuće takodjer kao i biznisi/firme su jako raširene i poznate , ima ih par koji su na prodaju , nisu unikatne ali imaju jako dobrih stvari , kao npr. stavljati drogu/oruzje i razne stvari u kucu.
Postoje naravno i HC - House Car kojeg mozete kupiti sa GOLDom i bez njega , naravno uz donacije mozete svoju kucu mappati i sredjivati je kako god zelite(ovisni koliko donirate i koliko objekata moze stat)
Postoje razne vrste kuca , mala kuca , srednja kuca i ostale pa sve do vile ali na ovom opisu sam uzeo malu kucu na prodaji jer je nemoguce naci nesto veče da je na prodaju!








Banka na serveru je unikatna , i neznam da li ijedan server ima banku na ovome mjestu.
Mnogo toga je promjenjeno , okolo ima parking ali se na slici i ne vidi.Ništa više posebno nemamo reci za banku , samo da ona nema vlasnika da je "Državna".







Vijecnica , opstina , opcina kako se već viÅ¡e moze nazvati je takoÄ'er unikatna , ali lokacija je vrhunsko odabrana bar za mene. Lokacija je na "brdu" moze se tako reci , ispred nje je ogromni parking za parkiranje auta , te je nemoguce se autom popeti gore.Za dodat se viÅ¡e nema , samo da je to gradonačelnikova rezidencija zajedno sa njegovim clanovima kojima su auta na parkingu ispred.






Što se tiče stanova , do nedavno je bila senzacija a sada je već malo ponestalo te senzacije.
Hocu reci da su se stanovi na serveru jako koristili a sada već nisu , ima mnogo neznam tocno ali ih je isto tako ve?ina kupljena.







Sto se tice vozila , letjelica , brodova auta i ostalih.. vrlo su popularni na serveru.Ovoga puta sam istakao samo opcije vozila kako one u dijalogu izgledaju , naravno gore sam se izjasnio da se samo u jednom Salonu sve kupuje , imate sve na GPSu , stoga dalje duljiti necu pogledajte na sljedecoj slici opcije vozila!






Mehaničari spadaju u posla , ali njih sam ovdje postavio jer su najzanimljivija stvar na serveru.
Unikatni su , na lokaciji su odličnoj i sto sam gore najavio vrlo su popularni i najpoznatiji posao na serveru.
Imaju više vozila ispred rezidencije njihove , te ima poslovni biznis koji je kupljen od strane igrača na serveru.Na sljedećim slikama mozete vidjeti kako izgleda , a lokacija je na putu do aerodroma.








Na serveru ima prilično 20 -ak legalnih poslova i 10 -ak ilegalnih poslova.Ovaj put ovdje smo vam dali samo legalne poslove jer cete ilegalne morati sami pronaci!.Naravno , poslovi su u levelima a najveci za sada level treba za posao Rudara.Većina poslova imaju svoga vlasnika , koji ima odreÄ'en broj clanova/zaposlenika isto tako i svoja odreÄ'ena auta. Najpoznatiji poslovi su Mehanicar i Rudar ja mislim da su ta dva najrasirenija.







Najunikatnije neÅ¡to do sada je "Obijanje vozila" , za obijanje vozila vam treba profesionalna živa kojoj je cijena malo nerealna 700 $ , sa tom zicom mozete svako auto obiti , ovisno ono koje ima alarm i odreÄ'eno nemozete. Netrebate imati nikakav posao kradljivac niti iÅ¡ta , mozete biti obican civil i to raditi , sistem toga mozete pogledati na sljedecoj slici!






Organizacije su jako napredne na serveru , sa 2 lidera svaka organizacija.
Na serveru su 5 organzacija a to su :
- Bolnica
- Policija
- RadioBG
- Cobra 11
- Gradonačelnik



Policija ima najznacajniju ulogu u gradu , kontrolira grad i pregledaje sve.
Njihova baza/rezidencija je na obi?nom mjestu na Squeareu(mozete vidjeti na donjoj slici tko nezna).
Sto se tiće mappinga , nesto nije puno sreÄ'eno ali je sasvim solidino i dovoljno!




Bolnica je tim koji spašava ljude na serveru , sa vodstvom 2 lidera.Njihova baza je blizu Glen Park mosta , imaju doličan interijere i svoja vlastita auta , no više o Bolnici u sljedecoj sliki.
Da pojasnim , isto tako mapping nije neÅ¡to odraÄ'en nije prenatrpan , no bit ce bolji na sljedecem updateu.




Cobra 11 je poznata kriminalna policija koja hara cijelim Los Santosom. Imaju prebrza auta , namjenjena su za profesionalne zlocince koji vladaju Los Santosom , njihova baza je iza Policije tako da su jako blizu.
Baza im je odli?no ure?ena , popunjena višim dijelom objekata i isto tako za dodat se ništa nema.




RadioBG je novinarska agencija u sredini Los Santosa , to?nije ispod mosta Glen Parka lokacija.
U njoj tocnije u interiju se mogu davati oglasi komandom /oglas , isto je jedno od popularnijih mjesta.
Mapping je lijepo sredio bazu sa staklima , no ja mislim da takodjer dolazi nova na iducem updateu!




Mayor/Gradonacelnik je najpoznatija osoba sa svojim clanovima u gradu. Imaju svoja auta ispred vijecnice
i u vijecnici dogovaraju odreÄ'ene sastanke.
Mapping je odlicno takodjer sredio bazu , premjestio je na lokaciju di je prije mafija bila i sada je na vrhu Los Santosa.







Na serveru su 1 mafija i 4 bande.
Mafija :
- Terror Squad Crew
Bande :
- Groove Street Family
- Los Santos Ballas
- Los Santos Vagos



TSC - Terror Squad Crew je poznata mafija koja se bavi krijumčarenjem drogom , imaju svoju rezidenciju te svoje članove , to je mafija a mnogi misle da je Banda. Nalaze se blizu kolodvora , tajna lokacija izmeÄ'u kuća i to je to o TSCu.



LSB - Los Santos Ballasi su poznata banda koja dila drogu te prebacuje preko granice , inače su siromašni te imaju hood. Njihova boja prevladava "ljubičasta". Nalaze se u kvartu Ganton , prekoputa poznate GYM dvorane. Za ulazak potreban RP u hoodu.



GSF - Groove Street Family je mafija podrijetlom iz "šume" , što znači da su zeleni.Njihova boja je zelena što označuje na šumu ujedno i novi znak "marihuanu". Bave se drogom i preprodajom nje , a hood im je u poznatoj lokaciji "središnji" Ganton. Takodjer za ulazak potreban Hard Core RP.



LSV - Los Santos Vagos je jedina banda koja prevladava u "gornjem" dijelu Los Santosa.Ona se bavi krijumičarenjem i prodajom oruzja i materijala.Lokacija im je kao šta sam gore najavio gornji Los Santos to?nije brdo iznad Glen Park mosta.






IP: 193.192.59.151:7784
Forum: www.gu-gaming.net
Rekord: 100/100


Hvala.Piše ti da je NL Mod :) Zamalo je cijeli promjenjen i ubačeno je puno komandi koje NL nije imao.
Poslednja Izmena: Avgust 12, 2012, 21:54:04 POSLE PODNE od [BG]Mayer

Sve super čak sam igrao 4-5 dana aktivno po 3-4h dnevno no neda mi se igrati sa:mp (nije do vas super ste) pa sam prekinuo.
Svima bih htio preporučit ovaj server stvarno je vrhuski. Ima dobrih RPera i sve. Bila je uživancija tih par kratkih dana. Pozdrav od Damon Wayansa :)
Ex. Samp player




Citat: No.X poslato Avgust 12, 2012, 22:05:01 POSLE PODNE
Sve super čak sam igrao 4-5 dana aktivno po 3-4h dnevno no neda mi se igrati sa:mp (nije do vas super ste) pa sam prekinuo.
Svima bih htio preporučit ovaj server stvarno je vrhuski. Ima dobrih RPera i sve. Bila je uživancija tih par kratkih dana. Pozdrav od Damon Wayansa :)

Hvala i vrati se jednog dana :)






Predobar opis i sretno :)

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.



sretno :D Od Wallacea :D
|Street of Crime osnivač | Weber Gaming osnivač|

| TRAZIM SKRIPTERA |
PRATITE ME NA FACEBOOK - https://www.facebook.com/ObadMagic
-Professional Mapper

-Ukoliko imate pitanje u vezi mapanja kontaktirajte me na PM.