Dajem ove modove na skype :)

Započeo Profesionalac!, Avgust 11, 2012, 23:11:16 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Dojadio mi je samp dajem ove modove na ko mi se javi na skype marko.fkv Modovi su sledeći (Ima ih 20):

Global Gaming,Cyber RP(Najnoviji mod),Northern Lights,MWRP(Y_Ini,Dini 2 verzije),TC sve verzije,MYSQL mod,XDrive,CH stari mod,South Europe,NooBoot(stari,novi),Next Generation,Afrika(stari,novi)...

N0NE

za ostale ne znam ali svi serveri koji koriste i budu korisitli afrika modove ce biti zabranjeni na oba foruma....

Pola servera je zabranjeno ali imam modove, evo dokaz slika: http://zaslike.com/files/b5iu290piy4klg4v4im.jpg

N0NE

pola modova ima na 2shared , pola modova nije ispravno (velicine iste) tako da..

Svaki mod mogu stavii na kucni server na probu. Velicine nisu iste jer su ovi prvi zapakovani a ovi drugi otpakovani. lol


Ima da se skinu
Poslednja Izmena: Avgust 12, 2012, 00:19:35 PRE PODNE od αησηумσυѕ

Imam ja te sve modove  :D Samo ne legendarni CHRP  :-\
No

Daj obrisi poruke u profilu, btw. meni ne radi skype "add contact", pa jel imas xfire, facebook ili nesto deseto?

Citat: Profesionalac! poslato Avgust 11, 2012, 23:11:16 POSLE PODNE
Dojadio mi je samp dajem ove modove na ko mi se javi na skype marko.fkv Modovi su sledeći (Ima ih 20):

server uklonjen!,Cyber RP(Najnoviji mod),[cenzura] Lights,MWRP(Y_Ini,Dini 2 verzije),TC sve verzije,MYSQL mod,XDrive,CH stari mod,server uklonjen!,NooBoot(stari,novi),Next Generation,Afrika(stari,novi)...

Zasto bi "davao" tuÄ'i rad?


sta ste se napalili  :D vjerujem da ima samo nlrp,mwrp i stari noobot, a ovo ostalo prazni fajlovi kolko vidim haha..


tc je Tera Community, tako nešto msm, onaj P!xel što je držao. :D
uniongaming2013


Citat: Miksa. ^^ poslato Avgust 12, 2012, 02:17:59 PRE PODNE
tc je Tera Community, tako nešto msm, onaj P!xel što je držao. :D
ja mislio to technology .. :D