static ip

Započeo Reza, April 07, 2010, 16:09:16 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

jel mi mozete objasnit kako napraviti statični ip??? I kako cu najlakse otvoriti port??
Zamolio bih vas da mi objasnite svojim riječima ako vam nije teško..

Hvala.


Kliknite-->registrirajte se i zaradite 
http://www.neobux.com/?r=neoreza

Potrazi na forumu imas tutorial o otvaranju portova,sto se tice staticne ip adrese mislim da se placa i da je skupa ako sam dobro cuo.

@Odma cu ti rec da to bolje niti ne radi i ne trazis,jer znam da ti treba za kucni host,a server na kucnom hostu sa losim modom ti nista ne vrijedi osim sto ce ti cuclat struju jer ti racunalo mora radit 24h dnevno.

Staticni ip mozes dobit samo ako si firma, i moras placat masno i glupo ti je kad jednom dobijes ban negjde nemres samo resetirat ruter, zato bolje uzmi host


Citat: Weite Tucker poslato April 07, 2010, 16:27:11 POSLE PODNE
Staticni ip mozes dobit samo ako si firma, i moras placat masno i glupo ti je kad jednom dobijes ban negjde nemres samo resetirat ruter, zato bolje uzmi host
Citat: dinkO14 poslato April 07, 2010, 16:15:33 POSLE PODNE
Potrazi na forumu imas tutorial o otvaranju portova,sto se tice staticne ip adrese mislim da se placa i da je skupa ako sam dobro cuo.

@Odma cu ti rec da to bolje niti ne radi i ne trazis,jer znam da ti treba za kucni host,a server na kucnom hostu sa losim modom ti nista ne vrijedi osim sto ce ti cuclat struju jer ti racunalo mora radit 24h dnevno.

Jel vi znate sta bi ja dao za dinamicnu ip?? U mene kosta pun k, nego ovu prokletu staticnu imam.


Odsutan dok ne doÄ'em.


Ja imam staticnu IP adresu to ti je do internet kakav koristis obicno adsl imaju dinamicnu IP,a ostali retko su sa staticnu
ali dinamicna je 100 puta bolje

r4z0r

Staticna IP je zesca glupost , gdje te god jednom banaju mozes se pozdravit s tim .. imao sam net sa staticnom ip , vjeruj mi nebi se vratio na njega za sve pare ovog svijeta.


Port forward ti sto si postavio pitanje ..

Ma ja neznam odkud vama da je staticna skupa, ja imam staticnu pa mi je besplatna ;)

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









Ma sve je naopako u hrvatskoj/bih


Odsutan dok ne doÄ'em.