[FS]War Sistem

Započeo |CraZy|, Avgust 10, 2012, 12:03:39 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Radio:Ja i drugari
War System

<<<<<<<<<<<<<<<PREUZETO<<<<<<<<<<<<<<<
   
SAMP Forum ( http://forum.sa-mp.com/ )

<<<<<<<<<<<<<<<EDITOR / AUTOR<<<<<<<<<<<<<

By Crazy
 


<<<<<<<<<<<<<<<KAKO RADI ?<<<<<<<<<<<<<<<

Princip rada: Znači sastoji se od MAFIJA & BANDI ... Imate 2 komande /war i /napusti.

/WAR <<< Otvara dijalog u kojem odaberete MAFIJU & BANDU koju želite.Dobite odreÄ'eni skin po MAFIJI & BANDU i uz to dobite 100% Heal i gunove: PiÅ¡tolj,puÅ¡ke..

/NAPUSTI <<< NapuÅ¡tate MAFIJU & BANDU ZA KOJU IGRATE. Morate napustiti 1 kako bi iÅ¡li u 2 ! Kada napustite nestane vam GUN Hp tj. Å¡alje vas u bolnicu.. 

RADNJA <<< Rat izmeÄ'u bandi se odvija na Brodu u SF !


<<<<<<<<<<<<<<<DOWNLOAD LINK<<<<<<<<<<<<<<<

LINK: www.2shared.com/file/bB9IncmJ/War_Za_BS.html

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<OBAVIJEST<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

-Uskoro i više od mene ! Hvala !
Poslednja Izmena: Avgust 10, 2012, 18:50:58 POSLE PODNE od Bogdan_Crazy
Trazim server gde mogu da budem vlasnik ili suvlasnik znam skriptati,mapati i praviti filter skripte

P.S.Obrisi Inbox kad mi saljes poruku
My FB: www.facebook.com/jasamcrazy

Uredio sam
Trazim server gde mogu da budem vlasnik ili suvlasnik znam skriptati,mapati i praviti filter skripte

P.S.Obrisi Inbox kad mi saljes poruku
My FB: www.facebook.com/jasamcrazy

ma ne skidaj te , to samo da odaberes koji TIM , i da napustis bandu :S OVO NIJE WAR!
Moji Radiovi!
TuT||Iz code u MTA

Samo mi reci jel smo mi toliko G L U P I da nemozemo otici na samp forum i skinuti filter skriptu ? I jos si napisao preuzeto sa samp foruma pa onda Editor/Autor Crazy kao si ti napravio a mogu da se kladim da si samo ovu komandu promeni i to je to !

Ovo nije war sistem, ovo je kao TDM event.. ::)

Ovo biras tim i onda ratujete da znate
Trazim server gde mogu da budem vlasnik ili suvlasnik znam skriptati,mapati i praviti filter skripte

P.S.Obrisi Inbox kad mi saljes poruku
My FB: www.facebook.com/jasamcrazy

Tacno tako ovo nije War sistem




Potreban scripter da scripta za mene i da vodi server samnom koji cu ja placati..

Ovo nije tvoje.
Ovo si uzeo od mene.

http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=43274.msg325305#msg325305

Ovo nije War nego dm event samo sam ga nazvao War ;)

Admini Lokot ovdje ... Ovo By Game je moj aac od kojeg ne znam pw ni mail ... Dao sam prijatelju podatke pa mi je uzeo.
BIG RESPEKT: Blaeks,  [CRP] Joey_, David (Sabljak) A.k.A SABO(T), joXy_, Dimi, Sexserghy ♥, TerminuS, H1TM4N