[POMOC] GamePanel

Započeo Ukisa[pwnExpert], Avgust 10, 2012, 11:33:28 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Uplatio sam server i uso na gamepanel, pobirisao sam sve fajlove i ubacio sve sa mog gma, kad ono srw ne radi, trazio sam pomoc, jedan lik mi je rekao sta da ubacam, kod pluginova mi je rekao da ubacam samo .so fajlove a meni nece da uplouduje ni jedan fajl .so !!! Pomoc ko zna ? :"(
NO SPAM !!
NO ABUSE !!
CONDOM USE !!!!!!
:D

Restartiraj na staro stanje... Ubaci sve FS, u folder ''FilterScript''... Onda sve GMove u GameMod... U Plugine sve stavi u .so ... Jer u tebe je (predpostavljam) Windows, a vecina hostova je na Linuxu... Nisi smio sve izbrisati i sve svoje stvatiti... i onda server cfg promjeni...

Btw imas podrsku, pa ih zamoli da ti pomognu

Prvo. kao vlasnik hostinga cu ti nesto reci. Ukoliko neznas sto radis nemoj raditi jer to me iritira najvise.
Drugo ako je swift panel onda je 100 % server linux. A ti si ubacio i samp03svr.exe i sve fileove exe a linux to ne podrzava. zato zamoli hosting da ti resintall server cijeli.

Citat: Lule Domacin - Zovi me ...Eagle.. poslato Avgust 10, 2012, 12:41:21 POSLE PODNE
Kada ubacujes mod , ubacujes sledece.

filescripts
gamemodes
scriptfiles
npcmodes // to i nemoras

Pawno NE
Plugins NE

Pluginse vec dobijes na hostu , ostavi njihove.

Dobijes na nekom hostu,ali dobijes samo sscanf i streamer,a sta ako koristi Mysql,MapAndreas ??
Tako da i UPLOADUJES pluginse,nisam li ti vec negde napisao ovo ?

Jesi ali su lock temu, poslao sam na podrsku, oni ce da mi ubace mod :D
NO SPAM !!
NO ABUSE !!
CONDOM USE !!!!!!
:D