Nemogu da vjerujem

Započeo [CH]grudvo, April 06, 2010, 22:39:33 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

[CH]grudvo

Pa smodovi vec 14 dana cekam da mi stavite grupu fan art...nadam se da cete uraditi makar sada...


lock

Citat: [CH]grudvo poslato April 06, 2010, 22:39:33 POSLE PODNE
Pa smodovi vec 14 dana cekam da mi stavite grupu fan art...nadam se da cete uraditi makar sada...


lock

Shvati da Smodovi na ovom forumu nemogu stavljat grupe clanovima.Javi se nekom od Administratora.

[CH]grudvo

e ti me uci

SMOD nemoze

al global moderator ili group editor moze...

Da ja cu te ucit.

Pogledaj nase opcije => http://i42.tinypic.com/246p35w.png
Prije nego sto se pocnes pravit pametan raspitaj se malo,nije na svakom forumu isto,jer Administratori stavljaju odredene dozvole Super Moderatorima.A mi ovdje imamo brisat teme,editirat ih i davat banove.
Poslednja Izmena: April 07, 2010, 22:56:15 POSLE PODNE od dinkO14

[CH]grudvo

a cuj? aj nek r4zor posta svoje opcije ima 2 puta vise od tebe nemoras ti mene uciti ja oko smf-a 10000% znam vise od tebe :)

Citat: [CH]grudvo poslato April 07, 2010, 22:56:29 POSLE PODNE
a cuj? aj nek r4zor posta svoje opcije ima 2 puta vise od tebe nemoras ti mene uciti ja oko smf-a 10000% znam vise od tebe :)

Kolko ti godina imas da si tako nedokazan?.

[CH]grudvo

17 moram biti nedokazan kada nisi upravu i ne razlikujes global moderatore tj. group editore od super moderatora...

Citat: [CH]grudvo poslato April 07, 2010, 23:01:54 POSLE PODNE
17 moram biti nedokazan kada nisi upravu i ne razlikujes global moderatore tj. group editore od super moderatora...

Pogledaj jos jednom moju grupu,razorovu grupu i chrisovu grupu pa ces vidit da smo svi isti.

Correlli

Citat: [CH]grudvo poslato April 07, 2010, 23:01:54 POSLE PODNE
17 moram biti nedokazan kada nisi upravu i ne razlikujes global moderatore tj. group editore od super moderatora...

Na ovom forumu ti je Global Moderator == Super Moderator, a Group Editor grupa ne postoji. Dinko je sasvim u pravu.

[CH]grudvo

al r4zor je bio do prije neki dan global moderator i mogao je stavljati grupe...

Correlli

Citat: [CH]grudvo poslato April 07, 2010, 23:29:44 POSLE PODNE
al r4zor je bio do prije neki dan global moderator i mogao je stavljati grupe...

To ti se je učinilo. Na ovom forumu nema grupe koja može editirati/stavljati druge grupe (Group Editor).