[Pitanje] - Može li ?

Započeo elemental., Avgust 09, 2012, 12:21:47 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Razmišljam uzeti TDU, pa ne znam, može li mi na laptop, da novac ne trošim bezveze. Ako ne može, vjerujem onda da ni GTA IV ne može ?
http://zaslike.com/files/z2a8xgxkzuqtl1de9ea6.png

Ja koliko znam da moze,ja sam igrao GTA IV na Core 2 Duo 2.0   ,   2gb RAM   ,   Nvidia Geforce 9800

Sad sve zavisi kakva ti je graficka

EDIT: Zaboravio sam reci da sam i ja igrao na laptop-u
Poslednja Izmena: Avgust 09, 2012, 12:25:16 POSLE PODNE od нυDιgα™ aka Gigo

Vidi,sto se tice kofiguracije ono bi se moglo pokrenuti,samo ne znam posto je laptop da li ce se moci igrati. Moj drug je na laptopu kofiguracije slicne tvojoj instaliro juiced 2 i nije ga mogo igrati,a ja na racunaru koji je slabiji od njegovog laptopa igro normalno bez laga. Skini sa neta pa probaj..

Citat: нÏ...Dιgαâ,,¢ aka Gigo poslato Avgust 09, 2012, 12:24:28 POSLE PODNE
Ja koliko znam da moze,ja sam igrao GTA IV na Core 2 Duo 2.0   ,   2gb RAM   ,   Nvidia Geforce 9800

Sad sve zavisi kakva ti je graficka

EDIT: Zaboravio sam reci da sam i ja igrao na laptop-u


Grafička je Intel HD Graphics 3000

Citat: [Egrotusi TDM] CadrRa poslato Avgust 09, 2012, 12:24:36 POSLE PODNE
Vidi,sto se tice kofiguracije ono bi se moglo pokrenuti,samo ne znam posto je laptop da li ce se moci igrati. Moj drug je na laptopu kofiguracije slicne tvojoj instaliro juiced 2 i nije ga mogo igrati,a ja na racunaru koji je slabiji od njegovog laptopa igro normalno bez laga. Skini sa neta pa probaj..

Nema ti to nikakve veze sto je njegov laptop a tvoj komp,mozda je njegova graficka bila nesto slabija pa nije mogao igrati na istim performacama,jest istina da su u laptop-a slabije graficke sto se tice izdrzvljivosti,ali ako on ima neku dobru,mocice igrati bez problema


Citat: SpaMaster poslato Avgust 09, 2012, 12:28:12 POSLE PODNE
Citat: нÏ...Dιgαâ,,¢ aka Gigo poslato Avgust 09, 2012, 12:24:28 POSLE PODNE
Ja koliko znam da moze,ja sam igrao GTA IV na Core 2 Duo 2.0   ,   2gb RAM   ,   Nvidia Geforce 9800

Sad sve zavisi kakva ti je graficka

EDIT: Zaboravio sam reci da sam i ja igrao na laptop-u


Grafička je Intel HD Graphics 3000

Hmm..integrisana graficka sto je vrlo loše,ne znam bas,mozda ces moci igrati nekako na minimum.Probaj,nemas sta izgubiti :)
Poslednja Izmena: Avgust 09, 2012, 12:30:22 POSLE PODNE od нυDιgα™ aka Gigo

Citat: SpaMaster poslato Avgust 09, 2012, 12:21:47 POSLE PODNE
Razmišljam uzeti TDU, pa ne znam, može li mi na laptop, da novac ne trošim bezveze. Ako ne može, vjerujem onda da ni GTA IV ne može ?
http://zaslike.com/files/z2a8xgxkzuqtl1de9ea6.png
Fali ti ram-a.... 4gb minimalno...

Citat: Chris poslato Avgust 09, 2012, 13:32:52 POSLE PODNE
Citat: SpaMaster poslato Avgust 09, 2012, 12:21:47 POSLE PODNE
Razmišljam uzeti TDU, pa ne znam, može li mi na laptop, da novac ne trošim bezveze. Ako ne može, vjerujem onda da ni GTA IV ne može ?
http://zaslike.com/files/z2a8xgxkzuqtl1de9ea6.png
Fali ti ram-a.... 4gb minimalno...

Druze na 2gb sam igrao na minimum

Sa Intelovom intergriranom, zaboravi na IV i sve novije igre, pa makar i na minimumu minimuma!
Stay hungry, Stay foolish  :)

Citat: Chris poslato Avgust 09, 2012, 13:32:52 POSLE PODNE
Citat: SpaMaster poslato Avgust 09, 2012, 12:21:47 POSLE PODNE
Razmišljam uzeti TDU, pa ne znam, može li mi na laptop, da novac ne trošim bezveze. Ako ne može, vjerujem onda da ni GTA IV ne može ?
http://zaslike.com/files/z2a8xgxkzuqtl1de9ea6.png
Fali ti ram-a.... 4gb minimalno...

Mogu, sada sam baš na netu našao:
Minimum Requirements:
Operating System:Windows XP SP2, Vista SP2, Windows 7
Processor:Intel Core 2 Duo 2.2GHz or AMD Athlon X2 4400+
RAM:2GB
Video:Nvidia GeForce 8800 / ATI Radeon HD 3870


Mislim da neces moci s integriranom grafickom igrati

Uzeo sam, ako može neko na PM da mi instalaciju objasni, dobio sam 2 winzip fajla.

Vegas.

Extractuj i pokreni preko Dameon Tools.


Bolje rFactor uzmi.. TDU je ograničen, a rf mozes neograničeno ( kapacitetom harda ograničenom ) modova i ima pun qrac modova.. Imas prvenstva, nekakve lige, troše sate i sate treniranja na stazi s nekim autom da budes bolji, iako nemres bit bolji od ostalih..
Može ti na laptop 100%, u početku bez modova je rtd, al kasnije je do jaja :))
Vise ti objasnim kad se vratim s mora, 16.8.