Scripting

Započeo [CH]°°LøpεȤ°°[4EVER], April 06, 2010, 19:56:22 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Trazim scriptera za >RPG<GameMod iz 2 razloga:1imam losih ocjena i nestignem sve 2:neznam sve scriptat tj dosta toga znam samo osnove.
Za to sve nudim 1338
kontakt [email protected]

hahahha warning = demir
CitatLose,Lose,Lose,Lose Prelose 0/10 nema nista tu to je 1 sek rada..... za nas profesionalce i dobre scritpere ....

ja sam najaci scripter na balkan a mozda i u svijet to je za mene stotinka....

Sretno ti s time, ali mislim da ti je si u naslovu trebo pojasnit("Trazim skriptera"), vec sam na 3 teme postao kako su kratak i nerazumljiv naslov postali.

btw. jeli ti znas scriptat?

Nauci sam ili plati.  :-[
Respekt: [H]265, John, [03]Garsino, LordShigi, Dujma, Carlsson, Randy, Jacobs, Hu5o, Toni, Lukas, Curtis, Ivo, Hawks, Jack, Koksildo, gonss

Haha OMG => http://zaslike.com/files/9rd5urq94yqagvdsx3i.png [ovo nema nigdje]

Citat: [ED] ZicMortal poslato April 07, 2010, 21:45:48 POSLE PODNE
Nauci sam ili plati.  :-[
KOI KURAC SE TI JAVLJAS JEL TRAZIM SCRIPTERA JBT SAM SAM OWNER NEMOGU SVE SAM AK NES POMOC MA GONI SE...Ugledaj se malo na "BrunoHP"
Citat: BrunoHP poslato April 07, 2010, 18:54:36 POSLE PODNE
Sretno ti s time, ali mislim da ti je si u naslovu trebo pojasnit("Trazim skriptera"), vec sam na 3 teme postao kako su kratak i nerazumljiv naslov postali.

btw. jeli ti znas scriptat?
Hvala.znam osnove scriptat.

hahahha warning = demir
CitatLose,Lose,Lose,Lose Prelose 0/10 nema nista tu to je 1 sek rada..... za nas profesionalce i dobre scritpere ....

ja sam najaci scripter na balkan a mozda i u svijet to je za mene stotinka....

Ja sam isto owner na serveru koji bude 10-20 igraca dnevno. U pocetku kad sam bio owner, sam sam se brinio za host i moro sam skriptat. A onda je krenulo kada ne placam vise host i imam scriptere.

niko ti nece skriptat za 1338 na serveru koji ce bit 2 tjedna :S...

Citat: ivicaosk poslato April 08, 2010, 04:59:00 PRE PODNE
Citat: [ED] ZicMortal poslato April 07, 2010, 21:45:48 POSLE PODNE
Nauci sam ili plati.  :-[
KOI KURAC SE TI JAVLJAS JEL TRAZIM SCRIPTERA JBT SAM SAM OWNER NEMOGU SVE SAM AK NES POMOC MA GONI SE...Ugledaj se malo na "BrunoHP"

Mislim da si vidio ovakvih tema vec napretak i neces nac dobrog skriptera koji ce ti skriptat za 1338. Stoga ti nemoram objasnjavat zasto sam ovo napisao:
Citat: [ED] ZicMortal poslato April 07, 2010, 21:45:48 POSLE PODNE
Nauci sam ili plati.  :-[
Respekt: [H]265, John, [03]Garsino, LordShigi, Dujma, Carlsson, Randy, Jacobs, Hu5o, Toni, Lukas, Curtis, Ivo, Hawks, Jack, Koksildo, gonss

Haha OMG => http://zaslike.com/files/9rd5urq94yqagvdsx3i.png [ovo nema nigdje]


weite,prvo trebas znati scriptati xD...  :D

r4z0r

Jest ozbiljno pitanje , ali izgleda smjesno .. niko ti se nece javit .
Ovdje moze lock , osnivacu teme preporucujem da se nauci scriptat , nece se samo nista .