SA:MP Stories RPG [Petak,14:00h]

Započeo dinkO14, April 06, 2010, 18:52:23 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.


e ovo mi se cini zakon, igram na CH neko vrijeme(ispravak 2 dana),nije lose al neke stvari su nelogicne( spawn poslije exita iz igre, komande /enter /exit /buylevel...,oruzja se ne cuvaju) i sve to zbog >>donatora<< e pa necemo tako nego cemo ovo probat sutra =) cya...btw jel mogu stavit bilo koji nick, na CH-RPG treba ime_prezime i nikako drugačije  ::)

Citat: N3N0 poslato April 07, 2010, 23:14:21 POSLE PODNE
e ovo mi se cini zakon, igram na CH neko vrijeme(ispravak 2 dana),nije lose al neke stvari su nelogicne( spawn poslije exita iz igre, komande /enter /exit /buylevel...,oruzja se ne cuvaju) i sve to zbog >>donatora<< e pa necemo tako nego cemo ovo probat sutra =) cya...btw jel mogu stavit bilo koji nick, na CH-RPG treba ime_prezime i nikako drugačije  ::)

Mora bit Ime_Prezime ;).

nastoe

Citat: N3N0 poslato April 07, 2010, 23:14:21 POSLE PODNE
e ovo mi se cini zakon, igram na CH neko vrijeme(ispravak 2 dana),nije lose al neke stvari su nelogicne( spawn poslije exita iz igre, komande /enter /exit /buylevel...,oruzja se ne cuvaju) i sve to zbog >>donatora<< e pa necemo tako nego cemo ovo probat sutra =) cya...btw jel mogu stavit bilo koji nick, na CH-RPG treba ime_prezime i nikako drugačije  ::)
Pa to je RP server znaci moras simulirati stvarni zivot sto vise, a to nemozes sa nickom Power npr. nego Kristijan_Stipic < NPR.

Da samo sto na ovom serveru nevaze sva rp pravila,vise je zabave.

Parker

Jos jednom svima dobrodoslicu
Ja se takoder ispricavam zbog danasnjeg NE otvaranja , ali eto , Theo radi koliko moze ..
@ MreR , tisina .. nemoj dapostam poruke koje saljes

Postovani igraci i igracice!

Napokon vas mogu izvijestiti o konacnom otvorenju SAMP Stories servera.Sutra , 10.4.2010 u 14:00h povodom otvorenja ocekuju se razni eventi,vatrometi i druge zabave. Nadamo se da cete se odazvati u sto vecem broju i da nece biti nikakvih problema.
Ocekujemo vas !

Poštovanje,
SAMP Stories Tim.

By Parker
Poslednja Izmena: April 10, 2010, 01:39:08 PRE PODNE od Samp Stories

nastoe

Citat: Samp Stories poslato April 10, 2010, 01:37:32 PRE PODNE
Postovani igraci i igracice!

Napokon vas mogu izvijestiti o konacnom otvorenju SAMP Stories servera.Sutra , 10.4.2010 u 14:00h povodom otvorenja ocekuju se razni eventi,vatrometi i druge zabave. Nadamo se da cete se odazvati u sto vecem broju i da nece biti nikakvih problema.
Ocekujemo vas !

Poštovanje,
SAMP Stories Tim.

By Parker
Odlicno bas me zanima.... ;)

U.S.A



sretno sa serverom ;)
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...

nastoe

Na kraju jel se zna kada se otvara server?


Mogli ste prije otvaranja sve lijepo pogledati i onda ovdje otovriti temu,a ne ovkao 5 puta ste odgodili otvaranje
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com

Respekt: [H]265, John, [03]Garsino, LordShigi, Dujma, Carlsson, Randy, Jacobs, Hu5o, Toni, Lukas, Curtis, Ivo, Hawks, Jack, Koksildo, gonss

Haha OMG => http://zaslike.com/files/9rd5urq94yqagvdsx3i.png [ovo nema nigdje]