SA:MP Stories RPG [Petak,14:00h]

Započeo dinkO14, April 06, 2010, 18:52:23 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Cekamo vas :)
Btw Parker je . neznam pass starog acca jer nisam doma

Pree odlično, dolazim na otvorenje da vidim i ovo čuda

svaka čast, sretno


Citat: Samparena~Tinu_Tuna poslato April 07, 2010, 18:56:06 POSLE PODNE
Very cool , konacno nes da nije edit gf  moda al mi smrdi na njega nes
Sta ti smrdI?Daj ne seri  ;)
Panda,Razor FTW


Citat: Samparena~Tinu_Tuna poslato April 07, 2010, 18:56:06 POSLE PODNE
Very cool , konacno nes da nije edit gf  moda al mi smrdi na njega nes

Misli ti sto oces...




Citat: MreR poslato April 07, 2010, 22:16:35 POSLE PODNE
pa vec 2 h se ne otvara

Gledaj Mrer,ovo nije ko oni tvoji serveri,odes na net download mod i upload na server.Ovaj mod je rade od 0 i posto je bio sam na serveru dok je testiro nije mogo primjetit problem koji se dogodi kada se vise igraca logira,to pokusava sredit od 5h.Polako,njemu je najteze trenutno.

hahaha je mu tesko otic u cp start server i amen :D de sta kao mu tesko ajd ne lazite...vec otvorenje trebalo bit prije 3 mjeseca nece ni sad bit vidit ces

Citat: MreR poslato April 07, 2010, 22:20:32 POSLE PODNE
hahaha je mu tesko otic u cp start server i amen :D de sta kao mu tesko ajd ne lazite...vec otvorenje trebalo bit prije 3 mjeseca nece ni sad bit vidit ces

Cuj Mrer ja neznam ko je Parkeru danas slao poruke tipa "Daj igrat cu kod tebe,dovest cu raje bla bla bla bla bla".Vidi se da imas 10 godina i da nemozes shvatit da problem u skripti onemogucuje rad servera pa ti necu objasnjavat da tipka Start ne popravlja bugove.Vise se nejavljaj u ovoj temi jer tu nisi dobrodoso,svaki sljedeci post ti ide u TrashBin.

matemandbrnaze742

Citat: dinkO14 poslato April 07, 2010, 22:22:40 POSLE PODNE
Citat: MreR poslato April 07, 2010, 22:20:32 POSLE PODNE
hahaha je mu tesko otic u cp start server i amen :D de sta kao mu tesko ajd ne lazite...vec otvorenje trebalo bit prije 3 mjeseca nece ni sad bit vidit ces

Cuj Mrer ja neznam ko je Parkeru danas slao poruke tipa "Daj igrat cu kod tebe,dovest cu raje bla bla bla bla bla".Vidi se da imas 10 godina i da nemozes shvatit da problem u skripti onemogucuje rad servera pa ti necu objasnjavat da tipka Start ne popravlja bugove.Vise se nejavljaj u ovoj temi jer tu nisi dobrodoso,svaki sljedeci post ti ide u TrashBin.

I ti si to objasnjava jednom desetogodisnjaku pa to kao da si zidu napisao.Evo vec je se maknuo s Geniusa.MreR SA:MP nije za tebe odustani od njega.I sto mislis da je napravit GameMod lako ma daj ti skines s neta LARP i malo napravit baza objekta ukrasa u LS i prevedes je.I to je server. :D

Ludi Grad

jos samo jedan post o svadji u ovaoj temi ide lock....a ti Mrer se ne javljaj......Nadam se da cete uspjet rijesiti te bugove i moci normalno otvoriti server.....

Lijep Pozdrav,
         _MaX_PaYnE_

Citat: MreR poslato April 07, 2010, 22:36:58 POSLE PODNE
ajde genius kaze preuredili LSLRP Mode samo ga preveli..au dinko...eto theodore nece otvorit to preksutra
Kakve to veze ima sa ovim server ako ces igrat igraj ako neces nemoras,

odlican opis server a mogu i zakljucit da je mode jos bolji docu vidit..