Skidanje serija

Započeo Speedy, Avgust 07, 2012, 20:35:32 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Ovako, trebam neki sajt ili bilo šta gdje mogu skinut serije, naprimjer kao što su: teorija velikog praska, dva i pol muškarca, malcom u sredini i to, ali da ima prijevod - bosanski, srpski(ne cirilicu) ili hrvatski, dakle neki balkanski sto mozes razumijet

P.S molim kretene koji se misle sprdat da uopšte ne komentarišu :)

Sry za dp
i da napomenem, moze svi jezici koje razumijem xD, srpski isto ali ne cirilicu!!


www.filmovizija.com tamo ih mozes gledati online i prevedeni su

Ahh, lijepo Google i trazi :D :D

Evo kako ja radim... Posto titlovi, u imenu imaju i naslov te serije, da onako budu bas tocni, nadjes prvo titlove za seriju, imas paketa, i npr paket se zove Xkjsgjkfjg (bezveze), skines ga s neta... Tako radi sezonu po sezonu... Torrent i polako :D

Btw. Ja imam sve sezone TBBT-a, HIMYM, Two and the half men, breaking bad, chuck, its always sunny in philadelfija, malcom, bitange i prizneze, a filmove da i ne spominjem :D :D

[quote author=[XRP] ColdPlay link=topic=49868.msg365982#msg365982 date=1344375359]
Ahh, lijepo Google i trazi :D :D

Evo kako ja radim... Posto titlovi, u imenu imaju i naslov te serije, da onako budu bas tocni, nadjes prvo titlove za seriju, imas paketa, i npr paket se zove Xkjsgjkfjg (bezveze), skines ga s neta... Tako radi sezonu po sezonu... Torrent i polako :D

Btw. Ja imam sve sezone TBBT-a, HIMYM, Two and the half men, breaking bad, chuck, its always sunny in philadelfija, malcom, bitange i prizneze, a filmove da i ne spominjem :D :D
[/quote]

Posaljes sve sezone TBBTa?

[quote author=[XRP] ColdPlay link=topic=49868.msg365982#msg365982 date=1344375359]
Ahh, lijepo Google i trazi :D :D

Evo kako ja radim... Posto titlovi, u imenu imaju i naslov te serije, da onako budu bas tocni, nadjes prvo titlove za seriju, imas paketa, i npr paket se zove Xkjsgjkfjg (bezveze), skines ga s neta... Tako radi sezonu po sezonu... Torrent i polako :D

Btw. Ja imam sve sezone TBBT-a, HIMYM, Two and the half men, breaking bad, chuck, its always sunny in philadelfija, malcom, bitange i prizneze, a filmove da i ne spominjem :D :D
[/quote]


Ja se s tim nebih baš hvalio... Pogotovo ne na javnome mjestu
Stay hungry, Stay foolish  :)

Citat: [UG] Viktor poslato Avgust 08, 2012, 15:11:49 POSLE PODNE
Ja se s tim nebih baš hvalio... Pogotovo ne na javnome mjestu
Ne hvalim se, nego samo kazem... I sta je lose, sto netko voli serije... Ja ih obozavam   :-X :-X :-\

Citat: Lule Domacin - Zovi me ...Eagle.. poslato Avgust 08, 2012, 15:34:53 POSLE PODNE
HhHA , pa skini torenet i skini sa pirate bay.
Titl mozes naci na titlovi.com.

Ti si fakat retardiran ili se praviš? titlovi.com su sajt za titlove od filmova ne serija -.-

filmovizija,milversite,provjeri na nekoj te dvije stranice. btw bilo je na blue portal al sada se placa gledanje -.-

Za skidanje je thepiratebay
Skineš tu sve sezone i onda odeš na titlove i skineš prevode. Tako sam ja uradio, evo sad je završeno 7 sezona how i met your mother i zauzima 24 giga.

Botine ne spominjite pira** b*y , to je ilegalan sajt , a warez na ovom forumu nije dozvoljen!
ODSUTAN

Citat: Daniel Zero poslato Avgust 09, 2012, 13:01:45 POSLE PODNE
Botine ne spominjite pira** b*y , to je ilegalan sajt , a warez na ovom forumu nije dozvoljen!
Haha, warez je kada okačiš link sa tog sajta ili nešto slično tome. A ne kada pričaš o njemu ili samo kažeš naziv. Dečko, oladi i ne zalazi u ovu temu.


isuse boze, vi kao retardirani, JEL SAM REKO DA NA SAJTOVIMA ZA TITLOVE NEMA SERIJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!