SFRJ Balkan RPG/DM [www.server uklonjen! vlasnik moron!] - Petak(10.06.2012) u 20:00

Započeo Edmirâ„¢, Avgust 06, 2012, 23:24:26 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Edmirâ„¢


taj mod ti ima mnogo ljudi, ti si samo promjenio ime i nesto sitno jos..  :'(

Edmirâ„¢

Citat: kristijaann poslato Avgust 07, 2012, 01:55:31 PRE PODNE
taj mod ti ima mnogo ljudi, ti si samo promjenio ime i nesto sitno jos..  :'(
Ma da da da, ti nešto znaš. Varaš ljude okolo + si došao tu nešto pričat.

Mod je u cijelini Editovan, skoro cijeli mod je nov. Samo su org iste, te i u njima su neke stvari izmijenjene, kao i sve ostalo.


Ma imam i ja ovaj mod, ali Edmire stvarno si ga editovo svaka čast! Nadam se da ćeÅ¡ uspjet - I mod mi se jako sviÄ'a.

Samo da ti kažem greÅ¡ku, na ovoj jednoj slici gdje izbaci lider komande nisi ubacio /invite  ;) Forum ti je isto odličan.

Naravno dolazim na otvorenje, moram to pogledati bolje  :D

Pozz David Cross
Poslednja Izmena: Avgust 07, 2012, 04:00:44 PRE PODNE od [UB]David

Srecno mozda dodjem na otvaranje :)

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.

...Neno...


Sretno  :D
Respect: Gagi, Maki187, Phillips, TerminuS, Neno, Lepotic, [AL] K4[Я]!K3â,,¢, Gotti747

Povlačim sve o vama što sam reko, sramota za ovaj server Mike za tebe pogotovo.

Znamo se 100 godina, a ti doÄ'eÅ¡ na moj forum i reklamiraÅ¡ preko PM-a  :-\ Isto ingame si doÅ¡o čak mi se na /report predstavio i reklamiro. Sramota...



Za ovo sam dobio 2 prijave, pa sam onda odlučio da pregledam korisniče račune i njihove privatne poruke. Zapazio sam oko 20 reklama.

Edmirâ„¢

Hvala puno svima, nadam se da će vas biti na otvorenju.

@David - Nisam ja poslao 20 poruka ja sam poslao možda 1 - 2 poruke, samo onima koje poznajem, a moji igrači tj koji su na forumu reklamiraju, sad ja ne znam gdje oni reklamiraju.


Hvala još jednom.

Citat: [SFRJ]Mike poslato Avgust 07, 2012, 15:18:02 POSLE PODNE
Hvala puno svima, nadam se da će vas biti na otvorenju.

@David - Nisam ja poslao 20 poruka ja sam poslao možda 1 - 2 poruke, samo onima koje poznajem, a moji igrači tj koji su na forumu reklamiraju, sad ja ne znam gdje oni reklamiraju.


Hvala još jednom.
Nisi posalo 20 poruka, nego preko 20. Pa nisam ni glup ni slijep ulazio sam na skoro 100 korisničnih računa i provjeravo PM. Ako treba još slika postavit ću.

Naravno dobio si prijavu Administratorima / Super Moderatorima. Ako treba postavit ću i tvoj IP pa neka uporede i IP.

Citat: [SFRJ]Mike poslato Avgust 07, 2012, 15:18:02 POSLE PODNE
Hvala puno svima, nadam se da će vas biti na otvorenju.

@David - Nisam ja poslao 20 poruka ja sam poslao možda 1 - 2 poruke, samo onima koje poznajem, a moji igrači tj koji su na forumu reklamiraju, sad ja ne znam gdje oni reklamiraju.


Hvala još jednom.

Još priznaješ da si poslao,šta ti imaš uopšte spominjat svoj šugavi server na našem forumu,koji si noob vidi se...
[/center]

Edmirâ„¢

Zašto bi lagao, kad sam poslao neke poruke ? Reć ću što jest i tako.

A vama ako je krivo Å¡to nemate forum, skriptu kao ja, to nije moja stvar. Jer kad sam uÅ¡ao na vaÅ¡ server kad sam vidjeo Å¡ta vi držite, ono LoL. Bugova ima da na prste ne možeÅ¡ zbrojat. Tako da me ne interesujete vi uopÅ¡te, imam forum članove, neki reklamiraju tj ne pitam ih gdje, imam Marketing Team takoÄ'e i oni reklamiraju. Nemam Å¡ta viÅ¡e pričat.

Ne interesuje mene UB.

Kakve veze ima naša skripta,mi se barem ne spuštamo na tvoj nivo i reklamiramo po drugim serverima/forumima,
I šta će nama bit krivo ti imaš na forumu 3 igraća a mi 30 i da nama bude krivo al baš huh...
[/center]

Citat: [SFRJ]Mike poslato Avgust 07, 2012, 15:28:23 POSLE PODNE
Zašto bi lagao, kad sam poslao neke poruke ? Reć ću što jest i tako.

A vama ako je krivo Å¡to nemate forum, skriptu kao ja, to nije moja stvar. Jer kad sam uÅ¡ao na vaÅ¡ server kad sam vidjeo Å¡ta vi držite, ono LoL. Bugova ima da na prste ne možeÅ¡ zbrojat. Tako da me ne interesujete vi uopÅ¡te, imam forum članove, neki reklamiraju tj ne pitam ih gdje, imam Marketing Team takoÄ'e i oni reklamiraju. Nemam Å¡ta viÅ¡e pričat.

Ne interesuje mene UB.
Evo neka neki S.Mod uporedi tvoj IP 109.105.208.76 ako se bude poklapo IP znaći da si ti slao reklame za PM i to preko 20 reklama.

Reklame su poslane sa '' Mike '' računa a e-mail je [email protected] sa tim mailom si se rego i na ovaj forum.