Unknow command

Započeo nikoladsa, Avgust 06, 2012, 12:42:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

nikoladsa

Skripta koju koristim: Moj GM
Detaljan opis problema:Kako da napravim kada igrac upise pogresnu komandu da nepise  SERVER: Unknow command, nego da pise nesto drugo npr. Kucajte /komande da vidite dostupne komande ! ili nes slicno ... POMOZITE...HVALA UNAPRIJED
Dio skripte:Nije problem ako treba stavicu !
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno): //


Capetroon.

//
Poslednja Izmena: Avgust 06, 2012, 12:54:30 POSLE PODNE od Capetroon.

Citat: Capetroon. poslato Avgust 06, 2012, 12:45:35 POSLE PODNE
NaÄ'eÅ¡ ostale forwarde i dodaÅ¡ i ovaj:forward OnPlayerCommandPerformed(playerid, cmdtext[], success);

Zatim dodaš ovaj public:

public OnPlayerCommandPerformed(playerid, cmdtext[], success)
{
    if(!success) SendClientMessage(playerid, Stavinekuboju, "(GREÅ KA!) Upisali ste komandu koja ne postoji za pregled svih komandi koristi /komande ili /help."); //
    return 1;

Kopirao si iz tutoriala koji sam mu dao  ::),kakvih ljudi ima ne mogu da vjerujem.

Capetroon.

Zašto bi to trebao uraditi, sasvim je lagano. Nisam dobio upozornje da si napisao poruku, vidi samo razliku u 10sec.Ali eto izbrisat ču post.

Citat: Capetroon. poslato Avgust 06, 2012, 12:54:06 POSLE PODNE
Zašto bi to trebao uraditi, sasvim je lagano. Nisam dobio upozornje da si napisao poruku, vidi samo razliku u 10sec.Ali eto izbrisat ču post.
Nemas razloga brisati,ako ti nije doslo ono upozorenje onda nije tvoja greska,nekim dijelom sam ja kriv sto sam te napao ali trebalo je doci upozorenje,iskuliraj me :D

nikoladsa

Okusao sam s ovim,ali neide nikako ! opet pise SERVER Unknow command......u mene su komande ono

if(strcmp(cmd, "/m4", true) == 0) {    , ako me shvacate ! Pomozite molim vas

Citat: nikoladsa poslato Avgust 06, 2012, 13:20:46 POSLE PODNE
Okusao sam s ovim,ali neide nikako ! opet pise SERVER Unknow command......u mene su komande ono

if(strcmp(cmd, "/m4", true) == 0) {    , ako me shvacate ! Pomozite molim vas
kod tebe je strcmp sistem komandi,onaj tut je za zcmd.
Ubaci zcmd u pawno/include.

nikoladsa