BALKAN SAMP!

Započeo Chris, April 05, 2010, 12:30:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

r4z0r

Neka se neko sjetio , bravo chris ..
Soprano je sa razlogom odsutan , nisu nikakvi problemi nego jednostavno uskrs ..

Chris Falaaaaaaaaaaaaaaa ti do bogaaaaaaaaaa          TOooooooo

Sretan Uskrs Vaskrs 

Correlli

Citat: [EFS] iYoko poslato April 05, 2010, 13:34:15 POSLE PODNE
A sta je sa Corelliem?

A šta bi bilo? Neću valjda Uskrs provesti na forumu. Kontaktirao sam GEM Studio isti dan kad je host bio suspendiran ali nisu odgovarali, i Soprano je bio u pravu - bezobrazni su jer ne mogu odgovoriti ni na korisničku podršku.

Kontaktirao sam i Sopranota ali i on uživa sa svojom familijom za ove blagdane kako izgleda.

iYoko

Citat: Don Correlli poslato April 05, 2010, 15:12:15 POSLE PODNE
Citat: [EFS] iYoko poslato April 05, 2010, 13:34:15 POSLE PODNE
A sta je sa Corelliem?
A šta bi bilo? Neću valjda Uskrs provesti na forumu.
Mislio sam i inace stalno visis na forumu pa onda =P

A nitko ti nece odgovorit na korisnicku podrsku, ljudi vise ni ne mare za to kad ima na tone FAQ-a i sta ti ja znam.

Znaci nece biti problema u buducnosti?

[CH]grudvo

bravo chris taman sam primljen u fan art bio i prestade raditi forum nisu mi radovi valjda toliko losi xD

Correlli

Citat: [EFS] iYoko poslato April 05, 2010, 15:21:13 POSLE PODNE
Mislio sam i inace stalno visis na forumu pa onda =P
30% možda, a za ostalih 70% je zadužen refresher.

Citat: [EFS] iYoko poslato April 05, 2010, 15:21:13 POSLE PODNE
Znaci nece biti problema u buducnosti?
Pitaj Sopranota, a ne mene. Ja sam ti samo Administrator na ovom forumu, a on vodi brigu oko hosta.

Niko vam ne brani da otvorite svoj Balkan SA:MP forum ako vam ovaj ne paše. Forum nije bio offline ni 2 dana a neki su već govorili kako će otvoriti svoj Balkan SA:MP sajt.
Vi to možete slobodno učiniti, ali ova zajednica će i dalje raditi. Ako nam suspendiraju host, onda to ne znači da je ova zajednica propala.

tocno, i ako ne budete imali vise para za placat(a to se nece dogoditi), postoji www.smfnew.com

Sretan Uskrs svima!!!

Correlli

Citat: BrunoHP poslato April 05, 2010, 23:03:38 POSLE PODNE
tocno, i ako ne budete imali vise para za placat(a to se nece dogoditi), postoji www.smfnew.com
Na to ne mislimo prelazit. Nije problem u parama.

Citat: BrunoHP poslato April 05, 2010, 23:03:38 POSLE PODNE
Sretan Uskrs svima!!!
I od mene isto tako.
Poslednja Izmena: April 05, 2010, 23:07:54 POSLE PODNE od Don Correlli

Yokuma

Sretan Uskrs
Poslednja Izmena: April 05, 2010, 23:22:35 POSLE PODNE od Yokuma

U.S.A

Citat: Don Correlli poslato April 05, 2010, 23:07:40 POSLE PODNE
Citat: BrunoHP poslato April 05, 2010, 23:03:38 POSLE PODNE
tocno, i ako ne budete imali vise para za placat(a to se nece dogoditi), postoji www.smfnew.com
Na to ne mislimo prelazit. Nije problem u parama.
LOOL 1.Na SMF New nikad iso nebi(da je BS moj),prije free host sa nekim domenom nego ono sranje.(Nadam se da necemo na to pasti!!!)

Citat: Don Correlli poslato April 05, 2010, 23:07:40 POSLE PODNE
Citat: BrunoHP poslato April 05, 2010, 23:03:38 POSLE PODNE
Sretan Uskrs svima!!!
I od mene isto tako.
Evo i od mene svima Sretan Uskrs/среÑ,ан ускрс/Happy Easter
                            
Poslednja Izmena: April 06, 2010, 02:44:11 PRE PODNE od U.S.A

LOL haha, ma imao sam svasta nesto u zadnjih dana da ne pisem, ali nisam vas nikad napustio, cak cim je bio suspendiran hosting kontaktirao sam preko moba gem studio i rekao im da prebace balkan samp na stari ch host koji vrijedi do 7. mjeseca (iako su nam host bili suspendirali a jos nije bio istekao) i tako... bili su predlagali neke bannere i bla bla ali eto nisam bio pristao nego smo samo se prebacili na stari ch host...

hahaha, samo zele da uzmu korist od tvog foruma. Dobro si postupio

Citat: BrunoHP poslato April 18, 2010, 22:38:30 POSLE PODNE
hahaha, samo zele da uzmu korist od tvog foruma. Dobro si postupio

Ma dobro, nije to tako losa ponuda, jer mi nista ne gubimo time, nego samo dobivamo, nama taj banner nista ne znaci, pa ionako svakome tko zatrazi razmjenu bannera dopustimo tako da... a mi bi onda dobivali host jeftinije ili besplatno tako da... vidjet cemo jos kad budem imao vremena...

Citat: Soprano poslato April 19, 2010, 01:14:49 PRE PODNE
Citat: BrunoHP poslato April 18, 2010, 22:38:30 POSLE PODNE
hahaha, samo zele da uzmu korist od tvog foruma. Dobro si postupio

Ma dobro, nije to tako losa ponuda, jer mi nista ne gubimo time, nego samo dobivamo, nama taj banner nista ne znaci, pa ionako svakome tko zatrazi razmjenu bannera dopustimo tako da... a mi bi onda dobivali host jeftinije ili besplatno tako da... vidjet cemo jos kad budem imao vremena...
Jbg kad se host suspendirao ja sam ih na mail pitao i rekli su da sam se prvi javio da se natrag aktivira...isto tako su rekli da su se dogovorili s tobom oko razmjene bannera itd..,.imam mail ako zelis

Citat: °|Chris|° poslato April 19, 2010, 10:39:22 PRE PODNE
Citat: Soprano poslato April 19, 2010, 01:14:49 PRE PODNE
Citat: BrunoHP poslato April 18, 2010, 22:38:30 POSLE PODNE
hahaha, samo zele da uzmu korist od tvog foruma. Dobro si postupio

Ma dobro, nije to tako losa ponuda, jer mi nista ne gubimo time, nego samo dobivamo, nama taj banner nista ne znaci, pa ionako svakome tko zatrazi razmjenu bannera dopustimo tako da... a mi bi onda dobivali host jeftinije ili besplatno tako da... vidjet cemo jos kad budem imao vremena...
Jbg kad se host suspendirao ja sam ih na mail pitao i rekli su da sam se prvi javio da se natrag aktivira...isto tako su rekli da su se dogovorili s tobom oko razmjene bannera itd..,.imam mail ako zelis

Jesi, rekli su oni meni da se vec netko javio... Ma imaju admini moj broj moba pa cim je neki problem jave mi na vrijeme tako da ne morate brinuti...