DALI VREDI OTVORITI SERVER?

Započeo Dripac, Avgust 04, 2012, 17:51:52 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Kupio sam RPG skriptu od 0 sa nemackog SAMP foruma,
i sada ne mogu da se predomislim dali da otvorim nemacki, engleski ili srpski server.

Ako otvorim nemacki znam da cu dobiti malo igraca jer tamo svako voli da ima svoj server,
ako otvorim srpski nisam siguran da cu dobiti igrace,
ako otvorim engleski znam da ce biti malo popularan server ali ne znam dobro englesku gramatiku.

Sta vi mislite?

Srpski ne ali Balkanski tj CRO/SRB/BIH/CG server svakako da.
[/center]

Vegas.


Citat: [UB]Jeffrey poslato Avgust 04, 2012, 17:57:31 POSLE PODNE
Srpski ne ali Balkanski tj CRO/SRB/BIH/CG server svakako da.

Ovaj momak ima pravo. Ako imaš kralju strpljenja, vjere u uspjeh, i ako ti je dobra organizacija, definitivno ćeš uspjet'. Gamemod nije toliko važan koliko druženje, želja i volja za održavanjem Gaming zajednice. Od mene imaš full podršku, ako mogu kako pomoć, tu sam. :D
[Tutorial] public OnPlayerText - malo poigravanja

Nudim usluge skriptanja, tražim team sa kojim bi radio. PM ili Facebook: www.facebook.com/keton.dirigent


vlado_plavsic

Citat: Brian Brendell poslato Avgust 04, 2012, 20:54:23 POSLE PODNE
Otvoris Ruski server, Rusi igraju samp ko ludi. ;)

A jezik? Pricajte na turskom? :P

Ne vredi ukoliko nemas dobru ekipu.Kao sto rekose skripta nije toliko vazna ali ne mozes da igras s bugovitom skriptom.Nadji ekipu i otvori :)

Da li se pise odvojeno :P :P

Nazalost ne vredi otvarati server, na balkanu barem ne, stalno nicu novi serveri, jedina ocajna stvar je to sto se vecina balkanaca pali na zastarele modove, ljudi uzmu skinu GF mod, prevedu ga, promene ime i imaju 50 igraca, tako da svakako ako razmisljas da otvaras mod sa skriptom od nule, odustani, jer do sad nijedan server na balkanu sa modom od nule nije uspeo...
Npr svi ovi bolji serveri su editi, CH, BU, NB, BE itd itd, sve su to editi neke skripte, tako da moja preporuka ti ja da odustanes, osim ako nemas neki bas eeeekstra mod, pa mozda privuces nekog balkanca koj nije u 20-tom vec u 21 veku, nazalost malo je takvih -.-

[quote author=
Maki187 link=topic=49587.msg363817#msg363817 date=1344109537]
Da li se pise odvojeno :P :P

Nazalost ne vredi otvarati server, na balkanu barem ne, stalno nicu novi serveri, jedina ocajna stvar je to sto se vecina balkanaca pali na zastarele modove, ljudi uzmu skinu GF mod, prevedu ga, promene ime i imaju 50 igraca, tako da svakako ako razmisljas da otvaras mod sa skriptom od nule, odustani, jer do sad nijedan server na balkanu sa modom od nule nije uspeo...
Npr svi ovi bolji serveri su editi, CH, BU, NB, BE itd itd, sve su to editi neke skripte, tako da moja preporuka ti ja da odustanes, osim ako nemas neki bas eeeekstra mod, pa mozda privuces nekog balkanca koj nije u 20-tom vec u 21 veku, nazalost malo je takvih -.-
[/quote]

Takodje slazem se sa tobom, sve si objasnio  ;)
Respect: Gagi, Maki187, Phillips, TerminuS, Neno, Lepotic, [AL] K4[Я]!K3â,,¢, Gotti747

[quote author=
Maki187 link=topic=49587.msg363817#msg363817 date=1344109537]
Da li se pise odvojeno :P :P

Nazalost ne vredi otvarati server, na balkanu barem ne, stalno nicu novi serveri, jedina ocajna stvar je to sto se vecina balkanaca pali na zastarele modove, ljudi uzmu skinu GF mod, prevedu ga, promene ime i imaju 50 igraca, tako da svakako ako razmisljas da otvaras mod sa skriptom od nule, odustani, jer do sad nijedan server na balkanu sa modom od nule nije uspeo...
Npr svi ovi bolji serveri su editi, CH, BU, NB, BE itd itd, sve su to editi neke skripte, tako da moja preporuka ti ja da odustanes, osim ako nemas neki bas eeeekstra mod, pa mozda privuces nekog balkanca koj nije u 20-tom vec u 21 veku, nazalost malo je takvih -.-
[/quote]
Meni je samo bitno da skripta nema nekih velikih bugova,da je admin tim 16+ godina.. GM mi nije nesta previse bitan,al eto nek ima ono osnovno..

Citat: Brian Brendell poslato Avgust 04, 2012, 20:54:23 POSLE PODNE
Otvoris Ruski server, Rusi igraju samp ko ludi. ;)


Baš.... Jezik nije bitan. xD
╭∩╮(︶_︶)╭∩╮

<3 ANTE GOTOVINA <3
[/b]

Citat: RICK3N poslato Avgust 04, 2012, 22:03:57 POSLE PODNE
[quote author=
Maki187 link=topic=49587.msg363817#msg363817 date=1344109537]
Da li se pise odvojeno :P :P

Nazalost ne vredi otvarati server, na balkanu barem ne, stalno nicu novi serveri, jedina ocajna stvar je to sto se vecina balkanaca pali na zastarele modove, ljudi uzmu skinu GF mod, prevedu ga, promene ime i imaju 50 igraca, tako da svakako ako razmisljas da otvaras mod sa skriptom od nule, odustani, jer do sad nijedan server na balkanu sa modom od nule nije uspeo...
Npr svi ovi bolji serveri su editi, CH, BU, NB, BE itd itd, sve su to editi neke skripte, tako da moja preporuka ti ja da odustanes, osim ako nemas neki bas eeeekstra mod, pa mozda privuces nekog balkanca koj nije u 20-tom vec u 21 veku, nazalost malo je takvih -.-
Gledaj moras imat team i sigurne neke clanove pa sada bio mod edit GF ili od 0 imat ces igrace. United Balkan je uspio zato sto vlasnik ima rl frednova bar 30 koji igraju sampa. + ima tu old skul adminstracije radi ceka su neki igraci dosli.
[/quote]
Na UB je administracija sva normalna,starija,iskusnija,pametnija (nije sto sam clan administracije,neg ziva istina :D ) .

Mislim da ti se ne isplati,
Maki187 je sve rekao. To je nazalost istina jer postoje ljudi koju skine modove kao npr NL i likovi skupe 30 igraca a onda kazu 'trud se isplatio' a nisu ni posteno editali mod...
Neki ljudi ulazu puno truda oko svega i nedozive uspjeh...
Ja nebi otvaro server da nisu 2 frenda(heada) uz mene i da nisam proveo toliko vremena izradujuci UCP, edito forum i radio skriptu...
Ako mislis da je skripta dobra i da ces je dobro odrzavat probaj...
Izrada web aplikacija/desktop aplikacija, kontakt PM.
VPS/Dedi managment 'n' hosting @pm also.

Citat: RICK3N poslato Avgust 04, 2012, 22:03:57 POSLE PODNE
United Balkan je uspio

United Balkan nije mod od 0, i da, na balkanu je jako vazna stvar jel mod od nule ili ne, prema svemu do sada, ako pogledas na balkanu nema moda od 0 koj je uspeo koliko god da je kvalitetan... pogledaj istoriju svih servera koji su imali mod od nule, videces da nigde nisu stigli nazalost, a to ti govorim i iz iskustva... :(

Gamemode je skroz nebitan,mi da imamo i mod od 0 isto bi prošli ( United Balkan),možda čak i bolje.
Stvar je u tome što smo dosta reklamirali a i imamo dosta prijatelja sa los balkana koji su došli,pogotovo moji koji su pomogli u početku neki su otišli a neki ostali ali jbga,takodje svako od Admina je doveo neke igraće,niko tu nije bezveze na svojoj poziciji.Treba napraviti server na kojem ima zabave i zezancije,mod igrači ne gledaju barem ni meni nije toliko bitan.

Znaći u rl ja i još 2 admina doveli smo preko 20 stalnih igrača,tako da...

[/center]