(Pomoc) Nece da upali

Započeo |BUL| Francisco, Avgust 03, 2012, 21:54:37 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: VincenT.mta poslato Avgust 04, 2012, 01:48:07 PRE PODNE
da ali ocu da imam ovo kao njemu :D CreateDynamicObject
jajajaj neshavcam te.. pa vec imas CreateDynamicObject objekte...

Imam ali to su vec koji postoji di da nadjem taj konvektor koji konverta u te dym... ne znam ni ja sta :D kontas
Potpis:
Potpisi se prikazuju na dnu svakog posta ili privatne poruke. Možete koristiti BBC kod i smajlije u vašem potpisu.

Evo po ovome radi ako je to ono na sta mislis: native CreateDynamicObject(modelid, Float:x, Float:y, Float:z, Float:rx, Float:ry, Float:rz, worldid = -1, interiorid = -1, playerid = -1, Float:streamdistance = 300.0);

native CreateObject(modelid, Float:X, Float:Y, Float:Z, Float:rX, Float:rY, Float:rZ, Float:DrawDistance = 0.0);

Ako mislis konvertat iz mta u samp onda ovo : http://www.convertffs.com/ valjda sam pogodio to sto ti treba haha

ma ko ga jebe:) , ugl ti momak add me na skype predator33332 cujemo se sjutra trebaces mi oko objekata da mi pokazes kako da zamenim mapu iz GM u moju mapu i to ;) <3
Potpis:
Potpisi se prikazuju na dnu svakog posta ili privatne poruke. Možete koristiti BBC kod i smajlije u vašem potpisu.

Citat: VincenT.mta poslato Avgust 04, 2012, 02:10:15 PRE PODNE
ma ko ga jebe:) , ugl ti momak add me na skype predator33332 cujemo se sjutra trebaces mi oko objekata da mi pokazes kako da zamenim mapu iz GM u moju mapu i to ;) <3
eh ja sam ti newbie u skriptanju.. tako nevjerujem da cu ti bit puno od pomoci  :(