[POMOC] Ne rade plugini

Započeo CH | FuDo, Avgust 03, 2012, 20:13:52 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim: Samsung RolePlay
Detaljan opis problema: Kada sam ekstraktovao mod, antivirus mi je izbacio da ima virus na sscanf.dll datoteci. Sada meni treba plugin kako bi radio ovaj mod, ali ne znam kako da naÄ'em odgovarajući. Zamolio bih VaÅ¡u pomoć oko ovoga. Unaprijed hvala.
Dio skripte: //


Evo detaljnije Å¡ta izbaci Avast: C:\Documents and Settings\keton\Desktop\folder\samsung\include\sscanf.dll
Poslednja Izmena: Avgust 03, 2012, 20:57:47 POSLE PODNE od CH | FuDo
[Tutorial] public OnPlayerText - malo poigravanja

Nudim usluge skriptanja, tražim team sa kojim bi radio. PM ili Facebook: www.facebook.com/keton.dirigent

Moguce da si dobio virus uz taj mod, posto sscan nema virus. Da ima Y_Less bi bio banovan do sada.
http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=120356

Skinuo sam ovo bio već, i prekopirao, ali neće opet. :S Daj neko pomoć molim Vas, treba mi ovaj mod.

C:\Documents and Settings\keton\Desktop\mod\gamemodes\BUW.pwn(15) : fatal error 100: cannot read from file: "progress"

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664 Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


1 Error.
Poslednja Izmena: Avgust 04, 2012, 09:48:24 PRE PODNE od CH | FuDo
[Tutorial] public OnPlayerText - malo poigravanja

Nudim usluge skriptanja, tražim team sa kojim bi radio. PM ili Facebook: www.facebook.com/keton.dirigent

Može neko pomoć ? Hitno mi je, molim Vas ?
[Tutorial] public OnPlayerText - malo poigravanja

Nudim usluge skriptanja, tražim team sa kojim bi radio. PM ili Facebook: www.facebook.com/keton.dirigent

Idi u folder gdje ti je taj mod , onda u pawno , pa pawno.exe ..

Open File > PronaÄ'eÅ¡ Mod > F5