[Trazim]osobu koja ce placati server

Započeo |BUL| Francisco, Avgust 03, 2012, 19:59:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Znaci otvaram server ali nemam para trenutno , ako oce neko +15 godina placat server nek mi se javi na pm, tokom servera kad skupim para i donacije sve idu tome ko placa !..
Potpis:
Potpisi se prikazuju na dnu svakog posta ili privatne poruke. Možete koristiti BBC kod i smajlije u vašem potpisu.

omg nije niko lud da plaća drugome server... bolje ti je sačekaj malo, skupi para i onda uplati a ne ovako -.-

Respect: Svim moderatorima razgovora u vezi pawn skriptanja koji rade ljudima modove od 0

vlado_plavsic

[quote author=[OL]×Spirit link=topic=49498.msg363218#msg363218 date=1344020561]
omg nije niko lud da plaća drugome server... bolje ti je sačekaj malo, skupi para i onda uplati a ne ovako -.-
[/quote]

Ako ovaj nudi dobro odrzavanje skripte zasto ne? Ima ljudi koji stalno traze skriptere za odrzavanje a ovaj placa.

Citat: Ð'ладимир Плавшић aka PlavÅ¡a poslato Avgust 03, 2012, 21:05:55 POSLE PODNE
[quote author=[OL]×Spirit link=topic=49498.msg363218#msg363218 date=1344020561]
omg nije niko lud da plaća drugome server... bolje ti je sačekaj malo, skupi para i onda uplati a ne ovako -.-

Ako ovaj nudi dobro odrzavanje skripte zasto ne? Ima ljudi koji stalno traze skriptere za odrzavanje a ovaj placa.
[/quote]

da ali:

Citat: VincenT.mta poslato Avgust 02, 2012, 23:11:04 POSLE PODNE
Da li bi me neko mogao naucit da editam mod samo osnovno ?

Respect: Svim moderatorima razgovora u vezi pawn skriptanja koji rade ljudima modove od 0

Citat: Ð'ладимир Плавшић aka PlavÅ¡a poslato Avgust 03, 2012, 21:05:55 POSLE PODNE
[quote author=[OL]×Spirit link=topic=49498.msg363218#msg363218 date=1344020561]
omg nije niko lud da plaća drugome server... bolje ti je sačekaj malo, skupi para i onda uplati a ne ovako -.-

Ako ovaj nudi dobro odrzavanje skripte zasto ne? Ima ljudi koji stalno traze skriptere za odrzavanje a ovaj placa.
[/quote]

Pa ovaj neki dan u gl chatu pita kako promjenit ono npr ako u modu piše DOBRODOŠLI NA BALKAN SAMP da izmjeni u ime njegovog servera xd
[/center]

[quote author=[OL]×Spirit link=topic=49498.msg363218#msg363218 date=1344020561]
omg nije niko lud da plaća drugome server... bolje ti je sačekaj malo, skupi para i onda uplati a ne ovako -.-
[/quote]Pa ja trazim nekog ali mora imat dobar mod i biti dobar skripter a ne nekog ko nezna ime u modu promijenit

Inace penali ja sam naucio sve ovo resit jer su mi pomogli ljudi sa BS.. tako da sam vec editao moj mod full edit nove mape i sve ..tako da pst.

ko oce nek se javi
Potpis:
Potpisi se prikazuju na dnu svakog posta ili privatne poruke. Možete koristiti BBC kod i smajlije u vašem potpisu.

Citat: VincenT.mta poslato Avgust 04, 2012, 00:53:24 PRE PODNE
Inace penali ja sam naucio sve ovo resit jer su mi pomogli ljudi sa BS.. tako da sam vec editao moj mod full edit nove mape i sve ..tako da pst.

ko oce nek se javi


Jel ti uopšte znaš šta je full edit,mape i to što si ti editovao može bilo ko.
[/center]


CitatZelim nac dobru ekipu za otvaranje servera.
Znaci
1 skripter
1 maper
1 webdizajner.
Ja sam isto maper sto cemo imat 2 mapera
Ko zeli otvorit nek mi se javi na PM
Samo iskusni pozeljno +15 godina.
p.s: RP serveri samo.
covek hoce da mu neko placa srv nadje skriptera mapera i webdizajnera :D

AJ MRS SVI ODAVDE KO CE SPAMAT FULL SAM EDIT URADIO ZNAS MAJMUNCE NEMOJ MI SPAMAT ODJE JESTE CULI KRETENI ?
Potpis:
Potpisi se prikazuju na dnu svakog posta ili privatne poruke. Možete koristiti BBC kod i smajlije u vašem potpisu.

Pa ako si ti maper, bio bi red da ti placas... a ne da ovaj placa server i trazi skriptera i dizajnera  ???

Ja sam i maper i skripter daj omg.
Potpis:
Potpisi se prikazuju na dnu svakog posta ili privatne poruke. Možete koristiti BBC kod i smajlije u vašem potpisu.

Citat: VincenT.mta poslato Avgust 04, 2012, 15:02:28 POSLE PODNE
Ja sam i maper i skripter daj omg.
prvo moras savladati osnove skriptanja da bi mogao reci "ja sam skripter"(bez uvrede naravno)
drugo brate puno trazis i ti oces da ti neko plati srv nadje ekipu koja bi ga uradila a ti da napravis par mapice i da dobije vlasnika  8)
hocu reci da si dzabe otvarao temu  ;)