[BURPG]Re-otvorenje starog moda || Update v1.8.5

Započeo [BURPG] Wistaa, Avgust 03, 2012, 16:29:21 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hvala nadamo se da cemo popravit bug u sto kracem roku i hvala svima na pohvalama :D

Snich

Nek je sa srecom.

P.S. Opali ste znatno sa igracima.

Vegas.

Možda drugi, ali Sejfo ne.. Pomažem oko problema.. :)

Snich

CitatNaravno kad se owneri zajebavaju
Sama rijec "Owneri" daje mozinu, samim time prepirke, svadje vjerovatno i negativne uticaje sto se odrazava na gubitak igraca jer primjecuju nestabilnost administracije.

Sve u svemu, sjecam se kada ste usli u SL, imali ste 50+ igraca uvjek, ja se iskreno nadam da ce se taj broj ponoviti i umnoziti akobogda insAllah, ali ti opet govorim da povedes racuna o Administraciji i svom timu kompletne zajednice, jer clanovi administrativnog sektora su struktura samog servera.  ;)

Citat: [FG] Snich poslato Avgust 05, 2012, 03:20:19 PRE PODNE
CitatNaravno kad se owneri zajebavaju
Sama rijec "Owneri" daje mozinu, samim time prepirke, svadje vjerovatno i negativne uticaje sto se odrazava na gubitak igraca jer primjecuju nestabilnost administracije.

Sve u svemu, sjecam se kada ste usli u SL, imali ste 50+ igraca uvjek, ja se iskreno nadam da ce se taj broj ponoviti i umnoziti akobogda insAllah, ali ti opet govorim da povedes racuna o Administraciji i svom timu kompletne zajednice, jer clanovi administrativnog sektora su struktura samog servera.  ;)

Hvala na savjetu,ali stari admin tim nikada se ne moze ponovo obnoviti :D




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click


Obavjest za igrace koji su cekali otvorenje !
Veceras ce biti otvorenje u pola 8, u slucaju da bude zakasnjenje u 8
Nadam se da razumijete bilo je problema
Poslednja Izmena: Avgust 05, 2012, 17:55:23 POSLE PODNE od Mirgo

Citat: [BURPG]Shockâ,,¢ poslato Avgust 05, 2012, 03:29:58 PRE PODNE
A ovi novi ne slusaju
Ako mislis na GMove, kada sam ja otisao, priznajem, i ja sam cesto zajebo stvar, i sada kada ponovo razmislim, znam da sam bio neodgovoran... Ali kada sam otisao, sjecam se da ste dali GameMastera, nekom liku koji je bio level 3... Ono, nemozes reci da je poznavao server, niti ste mogli imati povjerenja u njega i njegov RP... Olako dajete GMove, onima koji nezasluzuju, svaka cast izuzecima, ali, moja preporuka da pratite server, tko se najvise trudi, tko je aktivan, i tko RP-a...
Chris


N0NE

Citat: [BURPG]Shockâ,,¢ poslato Avgust 05, 2012, 03:29:58 PRE PODNE
A ovi novi ne slusaju
Evo ovde svima da kazem dal bi neko bio toliko pametan
Poveli su igrace na izlet i poredjali ih da ih ubiju da ih nisam sprecio oni bi ubili i to je nas admin/gm team

ako su toliko pametni onda nemoj ti bit "toliko pametan"x2 pa to rec svima koji su mislili igrati na tvom serveru jer si radis anti-reklamu, a inace nek vam je sretno :D


[quote author=[XRP] ColdPlay link=topic=49480.msg364437#msg364437 date=1344192536]
Citat: [BURPG]Shockâ,,¢ poslato Avgust 05, 2012, 03:29:58 PRE PODNE
A ovi novi ne slusaju
Ako mislis na GMove, kada sam ja otisao, priznajem, i ja sam cesto zajebo stvar, i sada kada ponovo razmislim, znam da sam bio neodgovoran... Ali kada sam otisao, sjecam se da ste dali GameMastera, nekom liku koji je bio level 3... Ono, nemozes reci da je poznavao server, niti ste mogli imati povjerenja u njega i njegov RP... Olako dajete GMove, onima koji nezasluzuju, svaka cast izuzecima, ali, moja preporuka da pratite server, tko se najvise trudi, tko je aktivan, i tko RP-a...
Chris
[/quote]

NE znam tacno 'ko si,ali ne znam kome smo to mi bez zasluge dali GM-a i sa lvl 3  ::)
Jos nesto da dodam,posto mene vise nije bas neka briga za serverom a takodje' i sa:mpom,mirgo je ubacio neki mod tj Brazil Gaming i nije gotovo nista editovan,do sutra ako ne sredim pravi mod,oprastam se i sa sa:mpom a takodje i serverom . Znam da ce znatno propast bez mene ali nmg vise s tim problemima da se borim,a i ne radi mi se neki mod ponovo,a nmg da trazim nekog jaceg skriptera,pa da dajem ideje i trazim kako sta...
Poslednja Izmena: Avgust 06, 2012, 00:26:34 PRE PODNE od [BURPG] 4men




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click

Tako je...ako ne uspijemo srediti ovo sa modom,server se zatvara,radje da je zatvoren nego da se sramotimo ovde  >:(
                                                                                                                               BMW  > e30 > drift machine
BIG Respekt: Mr.Gagi
RESPECT:...Neno...,[BURPG] R4pid (Halid),
Maki187, Loza216,Eclipse

Citat: Niko_Nikic poslato Avgust 06, 2012, 13:20:26 POSLE PODNE
sretnoo

Nase 'sretnoo' je zavrsilo...bar ja tako mislim
                                                                                                                               BMW  > e30 > drift machine
BIG Respekt: Mr.Gagi
RESPECT:...Neno...,[BURPG] R4pid (Halid),
Maki187, Loza216,Eclipse