[Pomoc] Oko Kompa

Započeo ...Nikola..., Avgust 02, 2012, 22:10:20 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Kupio sam nov komp i instalirao gta iv i secka(baguje) mi
Imam Windows 7 Proffesional Service Pack 1 32 bitni jer ne mogu da nadjem neki dobar 64 bitni
Intel Core 2 Duo E8400 3.00 GHz
2gb ram trebam da kupim jos 6 pa da imam 8gb
NVIDIAD GeForce 7950GT ram 1gb
Hard sata 2 320gb
Mozete li mi pomoci sta da uradim dosadno mi je nemam sta da igram  :'(
Poslednja Izmena: Avgust 03, 2012, 21:56:09 POSLE PODNE od ...Nikola...

Å to se tiče  tog laga pokuÅ¡aj da to srediÅ¡ preko regedit-a..



Kako novi komp,pa te komponente se odavno ne proizvode.

Probaj reinstall windowse,probaj stavit Win 8 RC.




Ako ces da seres onda ne moras uopste da stavljas post ja nemam 2000-3000 hiljade evra pa da kupim i7 16gb ram 2gb na grafickoj nvidia i 10tb hard omg jebo vas bog,probacu Briane ovo tvoje ty  ;)
Poslednja Izmena: Avgust 03, 2012, 00:00:29 PRE PODNE od ...Nikola...


Jesam kad idem na My Computer desni klik pa Manage svuda ima nema uzvicnika ni upozorenja,mozda sam pogresio tu kod drivera mozda
EDIT: kad probam da update drivere pise da su vec update ono najnoviji :S ja kad upalim gta iv sve ono dobro i start i sve lepo e kad ucita igricu i kad izadjem iz kuce ono secne pa normalno pa secne pa normalno i nmg da igram :S
Poslednja Izmena: Avgust 03, 2012, 01:00:41 PRE PODNE od ...Nikola...

Nije vazan vram vec GPU,to si utuvite u glavu!

Nesto je do Graficke Procesor i Ram su OK nego Graficka zeza nesto svaki put kad ocu da se pomerim ona zasecka pa kad idem pravo sve je ok ne secka i kad opet ocu da se okenem ili skrenem secka,fireman sta je GPU?

Graphic Processing Unit(graficki procesor(on renderira sliku)),snaga graficke se ne mjeri u kolicini VRAM-a vec snazi GPU-a.

Jesi probao reinstalirat Windowse i daj link di si skinuo drivere za GPU?

Formatiraj particiju di ti je Win, instaliraj nanovo Windows 7 64bit i onda ove: http://www.nvidia.co.uk/object/win7-winvista-64bit-301.42-whql-driver-uk.html drivere.
Poslednja Izmena: Avgust 03, 2012, 12:32:46 POSLE PODNE od FireMan

Nisam reinstall windows,nisam skino nigde nego my computer desni klik manage device menager i na graficku update driver
a kako da vidim koliko mi je GPU

Kupi Win 7 64bit(ili skini),instaliraj,i zatim instaliras drivere ko obicnu aplikaciju,restartas komp i viola.

Premalo RAM-a, a i procesor nije u nekoj velikoj klasi, iako je po brzini dosta jak, ne gleda se samo brzina i kolko coreva ima, vec i kesiranje i sve ostalo.
A moguce i da ti je HDD prespor, najbolje kupit caviar blue ili black, ili u najboljem slucaju, ukoliko imas previse para - SSD :)
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.