[GameMod] [0.3x] E xplosion Roleply Alpha V.1.0 || New download Mirror ||

Započeo sch, Avgust 01, 2012, 16:38:27 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.



Mod je radio Robert Varga za svoj Varga's 2013 mod je odlican al ima jedan veci problem a to kada je bilo otvorenje i kada je  na server dospjelo preko 50 igraca zabagovao je login a i ovi koji su u igri nisu mogli koristiti /pomoc i jos neke komande. Iz nekog razloga je nas kolega Sandy koji je bio u ekipi i imao ovaj mod i obijavio i sada svi edit-uju, al mod kao mod je prejak ;) :D
Poslednja Izmena: Februar 09, 2013, 13:07:16 POSLE PODNE od Eddy_Crime

Citat: Eddy_Crime poslato Februar 09, 2013, 13:03:23 POSLE PODNE
Mod je radio Robert Varga za svoj Varga's 2013 mod je odlican al ima jedan veci problem a to kada je bilo otvorenje i kada je  na server dospjelo preko 50 igraca zabagovao je login a i ovi koji su u igri nisu mogli koristiti /pomoc i jos neke komande. Iz nekog razloga je nas kolega Sandy koji je bio u ekipi i imao ovaj mod i obijavio i sada svi edit-uju, al mod kao mod je prejak ;) :D

Sta znaci i dalje ima taj bug dok 50 igraca sjebe se sve ili je popravljeno?

jel mi može ko objasnit kako da ubacim kuće ili mogu IG pravit?pls,i da jeli to popravljeno sa 50 igrača :D

Citat: Levy poslato Februar 09, 2013, 14:48:25 POSLE PODNE
Citat: Eddy_Crime poslato Februar 09, 2013, 13:03:23 POSLE PODNE
Mod je radio Robert Varga za svoj Varga's 2013 mod je odlican al ima jedan veci problem a to kada je bilo otvorenje i kada je  na server dospjelo preko 50 igraca zabagovao je login a i ovi koji su u igri nisu mogli koristiti /pomoc i jos neke komande. Iz nekog razloga je nas kolega Sandy koji je bio u ekipi i imao ovaj mod i obijavio i sada svi edit-uju, al mod kao mod je prejak ;) :D

Sta znaci i dalje ima taj bug dok 50 igraca sjebe se sve ili je popravljeno?

Znam da to Robert nije stigao uraditi jer je Sandy u pola posla obijavio mod i onda su radovi stali jer nema svrhe raditi mod koji za par minuta svi imaju, e sad da li je neko to odradio poslije stvarno neznam. :D :D


Odlican gm mogo bi da mi das neke komande :D
Inc kako da otvorim kapiju od org?



Ma bre mod cista 10-ka!!
SA:MP-Bogdan_Crazy
Trazim negde server gde mogu da budem admin.Znam uredjivati forume i server.
Kontakt:
FB: www.facebook.com/jasamcrazy

Napredak moda Srbija-Express:
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||

sch

*


MOD 10/10 :)

Samo moze mi neko rec mOLIm vas kako da dam sam sebi ovlascene za komane?

ja sta kod da ness ukucam pise Niste ovlasceni da koristite tu komandu...il tako ness... :)
U toku je radnja Auto Salona kakog nista nikad videli !!



Citat: Cak Bess poslato Decembar 16, 2014, 21:15:24 POSLE PODNE
MOD 10/10 :)

Samo moze mi neko rec mOLIm vas kako da dam sam sebi ovlascene za komane?

ja sta kod da ness ukucam pise Niste ovlasceni da koristite tu komandu...il tako ness... :)

molim te pročitaj pravila, refrešao si preprepre staru temu