Glavni razgovor #17

Započeo ...Neno..., Jul 30, 2012, 15:17:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 26 gostiju pregledaju ovu temu.


jao la vi kršite pravila lol :D

...Neno...

Wat a fak,sta je ovo.. ??

u HR nema vise zakljucivanja ocjenaa ?? ako je to stvarno selim se sutra u HR  :D

Citat: ...Neno... poslato Avgust 31, 2012, 10:50:01 PRE PODNE
Wat a fak,sta je ovo.. ??

u HR nema vise zakljucivanja ocjenaa ?? ako je to stvarno selim se sutra u HR  :D

gdje si to proćitao?

Citat: ...Neno... poslato Avgust 31, 2012, 10:50:01 PRE PODNE
Wat a fak,sta je ovo.. ??

u HR nema vise zakljucivanja ocjenaa ?? ako je to stvarno selim se sutra u HR  :D

Gdje to piše??

...Neno...

RTL - Teletext i citaj...

EDIT: Ja se zaprepastio,gledam sta je sad ovo koji k,ovdje kod nas kud moramo gulit 9 godina u osnovnoj (sad sam deveta) kud sad na kraju imamo zavrsni ispit,ako ga padnem,mogu je.bat i sebe i moju srednju
Poslednja Izmena: Avgust 31, 2012, 10:56:59 PRE PODNE od ...Neno...

Citat: ...Neno... poslato Avgust 31, 2012, 10:55:17 PRE PODNE
RTL - Teletext i citaj...

jao,, pa to znam.. neče na polugodištu.. a na kraju godine oce.... :) sva sreca sta sam u HR :)

Neda mi se palit tv :P
Ali evo sad sam googlao, ali samo na polugodistu se neće.. pa tako i treba.. da se malo raschillam xD

...Neno...

U blago vama,je.be vam se  :D Prvo polugodiste vam sad nista ne znaci,nemorate strebarit ko ja  :D


Citat: ...Neno... poslato Avgust 31, 2012, 11:00:31 PRE PODNE
U blago vama,je.be vam se  :D Prvo polugodiste vam sad nista ne znaci,nemorate strebarit ko ja  :D

Pa misliÅ¡ da je i u SRB/BiH važno 1 polugodiÅ¡te za upise?  ::) Bezobzira dal će se zaključivat il ne isti kurac mi doÄ'e :P

Citat: [SX] Speedyâ,,¢ poslato Avgust 31, 2012, 11:04:37 PRE PODNE
Citat: ...Neno... poslato Avgust 31, 2012, 11:00:31 PRE PODNE
U blago vama,je.be vam se  :D Prvo polugodiste vam sad nista ne znaci,nemorate strebarit ko ja  :D

Pa misliÅ¡ da je i u SRB/BiH važno 1 polugodiÅ¡te za upise?  ::) Bezobzira dal će se zaključivat il ne isti [cenzura] mi doÄ'e :P
Za neke fakultete jeste npr. Kriminalisticko-Policijska akademija upis je tamo u martu tako da oni gledaju prvo polugodiste :)

Citat: [RS:RP]Sauron poslato Avgust 31, 2012, 11:14:06 PRE PODNE
Citat: [SX] Speedyâ,,¢ poslato Avgust 31, 2012, 11:04:37 PRE PODNE
Citat: ...Neno... poslato Avgust 31, 2012, 11:00:31 PRE PODNE
U blago vama,je.be vam se  :D Prvo polugodiste vam sad nista ne znaci,nemorate strebarit ko ja  :D

Pa misliÅ¡ da je i u SRB/BiH važno 1 polugodiÅ¡te za upise?  ::) Bezobzira dal će se zaključivat il ne isti [cenzura] mi doÄ'e :P
Za neke fakultete jeste npr. Kriminalisticko-Policijska akademija upis je tamo u martu tako da oni gledaju prvo polugodiste :)

Ali neideš direktno iz osnovne na fakultet, jesam rekao za upise, dakle za srednju školu se negleda 1 polugodište..

Nisi napisao pa sam zato mislio..

Citat: [RS:RP]Sauron poslato Avgust 31, 2012, 11:29:33 PRE PODNE
Nisi napisao pa sam zato mislio..

Slijep si il treniras kapke? :D pročitaj moj post ovdje:
Citat: [SX] Speedyâ,,¢ poslato Avgust 31, 2012, 11:04:37 PRE PODNE
Pa misliÅ¡ da je i u SRB/BiH važno 1 polugodiÅ¡te za upise?  ::) Bezobzira dal će se zaključivat il ne isti [cenzura] mi doÄ'e :P