Glavni razgovor #17

Započeo ...Neno..., Jul 30, 2012, 15:17:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 27 gostiju pregledaju ovu temu.

STO JE ??????!?!!?!?! NAJJACI PREDLOG SAM DA
Potpis:
Potpisi se prikazuju na dnu svakog posta ili privatne poruke. Možete koristiti BBC kod i smajlije u vašem potpisu.

spamaster mrs na fb cekam te



Kad bih ponovo mogao da biram...al' nemozes da biras.
Zajebes jedan minus i ode ceo zadatak u kurac. Ceo fazon brate, nema druge sanse.

http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=51505.msg374022;boardseen#new

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA KOJI FAIL HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Citat: Speedyâ,,¢ poslato Avgust 21, 2012, 18:33:50 POSLE PODNE
http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=51505.msg374022;boardseen#new

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA KOJI FAIL HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
KOJI DOKTOR ja ne mogu da vjerujem  :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D



Kad bih ponovo mogao da biram...al' nemozes da biras.
Zajebes jedan minus i ode ceo zadatak u kurac. Ceo fazon brate, nema druge sanse.

...Neno...

A da smanjite sa spamom dusice moje  :(


Citat: ...Neno... poslato Avgust 21, 2012, 18:45:12 POSLE PODNE
A da smanjite sa spamom dusice moje  :(


ne moze jer si grobar  :D
a kao da ce nesto biti....ionako nam se ne broje postovi tako da se zezamo



Kad bih ponovo mogao da biram...al' nemozes da biras.
Zajebes jedan minus i ode ceo zadatak u kurac. Ceo fazon brate, nema druge sanse.

NAJJACI PREDLOG SAM DA !
Potpis:
Potpisi se prikazuju na dnu svakog posta ili privatne poruke. Možete koristiti BBC kod i smajlije u vašem potpisu.

OćeÅ¡ ti najjači BAN koji bi te postavio kao prvog na listi blokiranih korisnika?  :D

Nisam shvatio ovaj trip za SMODom ali ok , dignucu obrvu i iskuliracu ;)
Potpis:
Potpisi se prikazuju na dnu svakog posta ili privatne poruke. Možete koristiti BBC kod i smajlije u vašem potpisu.


Radi li itko u After Effect's-ima? Evo, ja ga koristim, vec dobrih 5-6 mjeseci, i evo uradio sam oko 30-35 stvari, stvarno dobrih :)
Zanima me imali jos netko na BS-u tko koristi AE :)

Inace, skoro sve moje radio, sam uradio po tutovima s jako poznate stranice, onima koji koriste AE ;)

Video Copilot

Trenutno sam na pola ovog tuta, vec ga radim par dana... Smijesno je, covijek uradi za pola sata, a meni treba 5-6 dana :D :D... Prezahtijevan je :D (samo drzite mis na slici)

Biohazard Logo
Poslednja Izmena: Avgust 21, 2012, 19:11:52 POSLE PODNE od [X:RP] ColdPlay

   K4[Я]!K3â,,¢
A sto ako necu oces me kaznit?o.O
Potpis:
Potpisi se prikazuju na dnu svakog posta ili privatne poruke. Možete koristiti BBC kod i smajlije u vašem potpisu.


Ma ovaj se preserava, mozda ima 10godina. Kurči se bezveze  ::)

jes i ja to kazem ovaj SMOD se stv kurci
Potpis:
Potpisi se prikazuju na dnu svakog posta ili privatne poruke. Možete koristiti BBC kod i smajlije u vašem potpisu.