Glavni razgovor #17

Započeo ...Neno..., Jul 30, 2012, 15:17:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Speedyâ,,¢ poslato Avgust 21, 2012, 23:10:20 POSLE PODNE
Lipanj 04, 2012, 22:08:34 poslijepodne - Moje vrijeme regg..
Lipanj 04, 2012, 12:39:00 poslijepodne - Tvoje vrijeme regg.. xD


Ali sam svejedno ja malo kvalitetniji spamer  :-*
a vidi :D :D :D
Jebiga, ti si jos od mene prije 10 sati rego.... Opet 40 postova up :D
Ali na, nemojte mislim da reklamiram, ali na Forum hr, imam dalekih 4500 postova, vec sam tamo 4ipo godine :)
EDIT
a vidi ipak 3147 postova :o mislio sam da je vise
EDIT2
Citat: Speedyâ,,¢ poslato Avgust 21, 2012, 23:10:20 POSLE PODNE
edit: sa time da sam ja prije 2 tjedna poceo tek koristit racun..
Tjesi se :D :D :D
Poslednja Izmena: Avgust 21, 2012, 23:18:41 POSLE PODNE od [X:RP] ColdPlay

Jesam li ja rekao u vezi NENA NESTO? Tako da ne prdite , ne kontante da sam se sprda sa onom temom odma se palite, i ako vas zanima imam 17 godina ko zeli moze i moju sliku dobit, do tad poljubac
Potpis:
Potpisi se prikazuju na dnu svakog posta ili privatne poruke. Možete koristiti BBC kod i smajlije u vašem potpisu.

Citat: Mnogo marcnih procenaa od ovih Smodova !<3 poslato Avgust 21, 2012, 23:27:33 POSLE PODNE
Jesam li ja rekao u vezi NENA NESTO? Tako da ne prdite , ne kontante da sam se sprda sa onom temom odma se palite, i ako vas zanima imam 17 godina ko zeli moze i moju sliku dobit, do tad poljubac

ae mali odpizdi odavde  ::)

Citat: Mnogo marcnih procenaa od ovih Smodova !<3 poslato Avgust 21, 2012, 23:27:33 POSLE PODNE
Jesam li ja rekao u vezi NENA NESTO? Tako da ne prdite , ne kontante da sam se sprda sa onom temom odma se palite, i ako vas zanima imam 17 godina ko zeli moze i moju sliku dobit, do tad poljubac
:-* :-*

Osoba izgledom s 17 godina, s dusom malog djeteta :P
Poslednja Izmena: Avgust 21, 2012, 23:31:08 POSLE PODNE od [X:RP] ColdPlay

ColdPlay sve sam se sprda zar ste toliko piGlu? , a ti Speedy odpizdim ti znas dje vec ;) Vec samo tvoje psovanje pokazuje i vaspitanje tvojih ''pre'' pametnih roditelja.
Potpis:
Potpisi se prikazuju na dnu svakog posta ili privatne poruke. Možete koristiti BBC kod i smajlije u vašem potpisu.

Mislim da prestajem igrat sampa.... Dodjadio vise.... Sto vas jos drzi na njemu?

Ja evo se dvoumim da li da nastavim jbg moram zavrsavat zadnje srednjoskolske godine :), nastavicu verovatno Mapat ....a inace dajte mi neko ime za forum dobro
Potpis:
Potpisi se prikazuju na dnu svakog posta ili privatne poruke. Možete koristiti BBC kod i smajlije u vašem potpisu.

Citat: Stoo se cini, rispekt: SMOD's poslato Avgust 21, 2012, 23:33:19 POSLE PODNE
ColdPlay sve sam se sprda zar ste toliko piGlu? , a ti Speedy odpizdim ti znas dje vec ;) Vec samo tvoje psovanje pokazuje i vaspitanje tvojih ''pre'' pametnih roditelja.

ajde reci mi jos nesto za roditelje.. pa jel se ja drogiram ili ti?  :-[

Jos nesto ?  Druze jel vidis kolko psujes me kretence malo balavo mrs da te ne vidim
Potpis:
Potpisi se prikazuju na dnu svakog posta ili privatne poruke. Možete koristiti BBC kod i smajlije u vašem potpisu.

Citat: Stoo se cini, rispekt: SMOD's poslato Avgust 22, 2012, 00:13:18 PRE PODNE
Jos nesto ?  Druze jel vidis kolko psujes me kretence malo balavo mrs da te ne vidim
hajde, laka ti noć.. cek, mozda psujem al se barem ne drogiram  :-\

edit: mjenjajmo temu :)

Ajde ima stvarno neko tko zna spojit bazu i mod, meni cijelo vrijeme izbacuje da nisam povezao a jesam..
http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=51462.0
Poslednja Izmena: Avgust 22, 2012, 00:24:40 PRE PODNE od Speedyâ„¢

Kao 1 nauci sta je droga, pa sve ostalo.
Potpis:
Potpisi se prikazuju na dnu svakog posta ili privatne poruke. Možete koristiti BBC kod i smajlije u vašem potpisu.

Citat: Speedyâ,,¢ poslato Avgust 21, 2012, 23:04:17 POSLE PODNE
Alo administracija, pogledajte ovome avatar
http://balkan-samp.com/forum/index.php?action=profile;u=9964

nije da mi smeta :D ali nije primjereno za 13 pa na manje..
A ti si ocito peder pa ti smeta? :PPP

nzn di je tema pa da pitam odje, imate li neku igricu/igrice slicne GTA?
Potpis:
Potpisi se prikazuju na dnu svakog posta ili privatne poruke. Možete koristiti BBC kod i smajlije u vašem potpisu.

Citat: Stoo se cini, rispekt: SMOD's poslato Avgust 22, 2012, 00:37:08 PRE PODNE
nzn di je tema pa da pitam odje, imate li neku igricu/igrice slicne GTA?

Vice City haha..True Crime New York City.. radnja je u NY a ti si neki policajac.. zanimljiva igrica..

...Neno...