Glavni razgovor #17

Započeo ...Neno..., Jul 30, 2012, 15:17:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 32 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: MT3 bolinx poslato Avgust 17, 2012, 21:52:11 POSLE PODNE
Ne kuzim na koju foru sam se onda popeo na Hrastovacku goru (500m) ako su sve ravnice? oO

STAZA - spust u Hrastovicu: http://www.youtube.com/watch?v=if3xCF47Sgg

ma to je malo :D

Citat: K4[Я]!K3â,,¢ poslato Avgust 17, 2012, 21:55:27 POSLE PODNE
Previše linkova stavljaš i dokazuješ nam nešto što nas većinu ne zanima(99.97%).
Ako si ti vozio te staze to je tvoja stvar i ti najbolje znaš gdje si vozio pa smanji malo linkovanje.
haha :D

Citat: K4[Я]!K3â,,¢ poslato Avgust 17, 2012, 21:55:27 POSLE PODNE
Previše linkova stavljaš i dokazuješ nam nešto što nas većinu ne zanima(99.97%).
Ako si ti vozio te staze to je tvoja stvar i ti najbolje znaš gdje si vozio pa smanji malo linkovanje.



Htio sam mu samo docarat uspon! To sta si ti nadrkan mene iskreno boli [cenzura] (kad moram tak rec).
Ako ti moji linkovi smetaju ili te ne zanimaju koji ih onda [cenzura] gledas?



EDIT: "Previše linkova stavljaš i dokazuješ nam nešto što nas većinu ne zanima(99.97%)."

Link sam iskljucivo postavio speedyu, PROBLEM?  :-\
Poslednja Izmena: Avgust 17, 2012, 22:07:59 POSLE PODNE od MT3 bolinx

Naravno  :)
Očito si [cenzura] da shvatis jedan post, raspravljaj se sa nekim preko privatne poruke a ovdje nećeš!
Zbog te dvije rečenice si obilježen i svaku sljedeću grešku plaćaš.
Poslednja Izmena: Avgust 17, 2012, 22:32:54 POSLE PODNE od K4[Я]!K3™

Citat: K4[Я]!K3â,,¢ poslato Avgust 17, 2012, 22:14:26 POSLE PODNE
Naravno(KLIK !!!:)
Očito si [cenzura] da shvatis jedan post, raspravljaj se sa nekim preko privatne poruke a ovdje nećeš!
Zbog te dvije rečenice si obilježen i svaku sljedeću grešku plaćaš.



Citat: K4[Я]!K3â,,¢ poslato Avgust 17, 2012, 22:31:15 POSLE PODNE
hehe  :D
Tu sam te čeko.  :-*

Nekako je otisla zelena kockica kraj imena haha :D

edit: ajde mi netko napravi avatar da pise speedy i da se nest vrti ili sta :D ugl. da je .gif :P
Poslednja Izmena: Avgust 17, 2012, 22:48:54 POSLE PODNE od Speedyâ„¢

Poslednja Izmena: Avgust 18, 2012, 00:49:09 PRE PODNE od MosT_WanteD
LOL

Citat: Zero_Cool poslato Avgust 18, 2012, 02:11:58 PRE PODNE
E ovako,posto sam novi pa da pitam u vezi jednog moda...
Imam server uklonjen!,skinuo sam ga sa ovog foruma,editovao sam ga,i to dosta stvari ubacio i izbacio pa me zanima dali cu ja sad taj mod moci hostat ako se odlucim za to?Mislim pitanje je,dali smem to da uradim?I dali treba neka dozvola za to ili...?Mozete mi ili ovde odg ili na PM,hvala unapred!
Moj 1. Post :D

Bilo bi zanimljivo da znamo koji je to mod
boli me cuc za tvoj 1 post  8)

Hahhahaahahahaaahahahahahahahahahahahahahahahah pa ti si slijep jel vidis da je ime pod cenzurom? loool

Igrači Afrike, a i ostali koji misle doći na otvorenje neka posjete ovu temu

Citat: MT3 bolinx poslato Avgust 17, 2012, 22:20:14 POSLE PODNE
Citat: K4[Я]!K3â,,¢ poslato Avgust 17, 2012, 22:14:26 POSLE PODNE
Naravno(KLIK !!!:)
Očito si [cenzura] da shvatis jedan post, raspravljaj se sa nekim preko privatne poruke a ovdje nećeš!
Zbog te dvije rečenice si obilježen i svaku sljedeću grešku plaćaš.



aaajde idi drugomeee, ja imam svoje drugoveeee :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Moretti poslato Avgust 17, 2012, 14:59:24 POSLE PODNE
Osvojite do 200 eura. Click da saznate kako.

bgt ja nemam ništa s ovin... sad sam posla porkuku smodu i vidit ću ko je to napravia da mu dam kaznu :X

Respect: Svim moderatorima razgovora u vezi pawn skriptanja koji rade ljudima modove od 0

Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri


vlado_plavsic

Ne znas ni paint lepo da koristis -.-