Glavni razgovor #17

Započeo ...Neno..., Jul 30, 2012, 15:17:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 37 gostiju pregledaju ovu temu.

u pravu si naravno, hvala

sta bi mi bez tebe :D

Citat: [RS:RP]Sauron poslato Avgust 16, 2012, 20:18:16 POSLE PODNE
Citat: ...Neno... poslato Avgust 16, 2012, 19:48:19 POSLE PODNE
Gotti,ja jedino znam kad kazem da me obrije na 3 ona me zbrije na Keca sunce joj kalajsano,celav isao u skoli po zimi,mozak se zaledio,nidje kose sahara na glavi,ko u sabana saulica  ???

edit: dobro je da je uspjela narast kolko me zbrijala,mislim da jos ima modrica na glavi kolko je pritiskala onom masinicom
ti imas mozak  ???
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Izvinjavam se!

Citat: Razer poslato Avgust 16, 2012, 20:39:29 POSLE PODNE
u pravu si naravno, hvala

sta bi mi bez tebe :D
Noz pa u stomak! 8) :D]
@Karike!: Hahahha, najbolji avatar! ;D

Citat: ...Neno... poslato Avgust 16, 2012, 19:48:19 POSLE PODNE
Gotti,ja jedino znam kad kazem da me obrije na 3 ona me zbrije na Keca sunce joj kalajsano,celav isao u skoli po zimi,mozak se zaledio,nidje kose sahara na glavi,ko u sabana saulica  ???

edit: dobro je da je uspjela narast kolko me zbrijala,mislim da jos ima modrica na glavi kolko je pritiskala onom masinicom

Hahahah legedno. Mogao si onda nabit periku ko Å aban  :D

Citat: [RS:RP]Sauron poslato Avgust 16, 2012, 21:28:08 POSLE PODNE
Odo gledati gokua  ::)
Hahahah, get a life bitch! :D :D :D
Goku wtf? Nisi normalan, Dario! ;D

vlado_plavsic

Citat: [RS:RP]Sauron poslato Avgust 16, 2012, 21:28:08 POSLE PODNE
Odo gledati gokua  ::)


SEDNES MI NA DJOKUUUUUAAA !!!

Moro sam.

Poslednja Izmena: Avgust 16, 2012, 22:06:39 POSLE PODNE od Pokojna Mileva

Bravo mrtva! :D
Hohohoho, on kaze gokuA ;D Znaci na djokuA :P

vlado_plavsic


Tko je faca i cut ce ju do kraja kao ja uz samp :D.. bilo mi dosadno u pizdu materinu :D
http://www.youtube.com/watch?v=T2RaehsIbkU

...Neno...

Sauron - vid ga,jel to kucni odgoj  :D :D :D sala velkaaaaaaa  :D

karike - gotti : da ga banamo ? neno : zasto ne ?  :D

Gotti - znam kako izgleda 3 uvjek sam se sisao na 3, i sad kazem 3 ona me na keca gledam sta je ovo sunce ti posto sam drugi izet fazlinovic.
Poslednja Izmena: Avgust 16, 2012, 22:53:22 POSLE PODNE od ...Neno...

trebam savet neko me zeza na fon da ga prijavim miliciji ili da sam saznam :D
Potpis:
Potpisi se prikazuju na dnu svakog posta ili privatne poruke. Možete koristiti BBC kod i smajlije u vašem potpisu.

vlado_plavsic

Citat: Richieee poslato Avgust 16, 2012, 23:41:55 POSLE PODNE
trebam savet neko me zeza na fon da ga prijavim miliciji ili da sam saznam :D

Pusti ga nek se ispaljuje i nek trosi kredit a ti ga kuliraj. Prestace kad shvati da se ispaljuje.

WeeD

Pozzz :)
Evo pitanje cisto da znam posto planiram nesta .....
Imali skriptera koji bi po mojim zeljama pravili gamemod znaci ja bi mu platio dobro novcima ili po dog..

Znaci sta god ja kazem da bude  znaci server bi bio full sve da ima..
Razumijem se malo u ppawn i znam ssta moze sta nemoze tako d ne mislite da sam NOOB ovo je ozbiljno pitanje :)

Znaci dobro bi platio i moze skripter koji ima vec mod ali da je dobar i nest bi jos dodali znaci da budeee full...

Ovo je samo pitanje da znam ubbuduce

ADD ME FACEBOOK DIno Weed :)
Poslednja Izmena: Avgust 17, 2012, 01:47:04 PRE PODNE od WeeD

Je l' glupo da se server zove kao pre, samo sto je pre na pocetku uspeo, na otvaranju oko 50-60 igraca, 30 stalnih, ap je probao zbog hostera, a posle toga je jadan bio, da jadniji ne moze bude...pa mislio sam da opet isti naziv bude, je l' ce da utice naziv na broj igraca? :D ako je mod extra(Mr.Gagi sreca radi <3)

[quote author=[OG]undeR. link=topic=49128.msg371485#msg371485 date=1345162539]
Je l' [cenzura]o da se server zove kao pre, samo sto je pre na pocetku uspeo, na otvaranju oko 50-60 igraca, 30 stalnih, ap je probao zbog hostera, a posle toga je jadan bio, da jadniji ne moze bude...pa mislio sam da opet isti naziv bude, je l' ce da utice naziv na broj igraca? :D ako je mod extra(Mr.Gagi sreca radi <3)
[/quote]

Ostavi ime jer je ime extra, Old Generation? VRHH
A i bila ste zakon ekipa.

bili* :P
Poslednja Izmena: Avgust 17, 2012, 02:39:09 PRE PODNE od [BURPG] TiXoR_