Glavni razgovor #17

Započeo ...Neno..., Jul 30, 2012, 15:17:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 38 gostiju pregledaju ovu temu.

vlado_plavsic

Citat: ...Neno... poslato Avgust 16, 2012, 19:23:06 POSLE PODNE
Sta spamate sad cu vam svjema smanjit postove.

AAA nemoj me tuci povecacu vam postove ocu nemajke mi  :D

Jadan neno,decko ima Å¡izofena cepanja...:/

...Neno...

Ocel ova ikad crknut,sto je neuzmes vise boze jaooooo  :D

vlado_plavsic

Citat: ...Neno... poslato Avgust 16, 2012, 19:34:57 POSLE PODNE
Ocel ova ikad crknut,sto je neuzmes vise boze jaooooo  :D

Cek,koji je sad deo tebe online saD? Onaj sto ukida postove il sto vraca?

Ne da se Mileva :P :D
Pozdrav, evo i mene, malo posao, pa me nije bilo :)

Jel zna neko mozda kad odes kod frizera i kad kazes npr da te sisa na "dvojku" ili "trojku" kolike su to duzine u milimetrima ?
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

vlado_plavsic

Citat: Gotti747 poslato Avgust 16, 2012, 19:43:39 POSLE PODNE
Jel zna neko mozda kad odes kod frizera i kad kazes npr da te sisa na "dvojku" ili "trojku" kolike su to duzine u milimetrima ?

Nemo se zajebes da kazes na dvojku.Ja mislio to 3-4 cm kad me idiot osisa skoro na celavo.Il on ne zna sta je dvojka il je to stvarno dvojka. Pokazi rukom il izmeri lenjirom i reci koliko hoces cm da ostavi.

DA LI NEKO ZNA AKO SKINEM GTA SRBIJU I FORA UBACIM U GTA SA OCE LI MI SE ZBRKAT SAMP ? :s
Potpis:
Potpisi se prikazuju na dnu svakog posta ili privatne poruke. Možete koristiti BBC kod i smajlije u vašem potpisu.

...Neno...

Gotti,ja jedino znam kad kazem da me obrije na 3 ona me zbrije na Keca sunce joj kalajsano,celav isao u skoli po zimi,mozak se zaledio,nidje kose sahara na glavi,ko u sabana saulica  ???

edit: dobro je da je uspjela narast kolko me zbrijala,mislim da jos ima modrica na glavi kolko je pritiskala onom masinicom
Poslednja Izmena: Avgust 16, 2012, 19:49:43 POSLE PODNE od ...Neno...

Citat: Pokojna Mileva poslato Avgust 16, 2012, 19:46:23 POSLE PODNE
Citat: Gotti747 poslato Avgust 16, 2012, 19:43:39 POSLE PODNE
Jel zna neko mozda kad odes kod frizera i kad kazes npr da te sisa na "dvojku" ili "trojku" kolike su to duzine u milimetrima ?

Nemo se zajebes da kazes na dvojku.Ja mislio to 3-4 cm kad me [cenzura] osisa skoro na celavo.Il on ne zna sta je dvojka il je to stvarno dvojka. Pokazi rukom il izmeri lenjirom i reci koliko hoces cm da ostavi.

pa to ti je tu negde blizu celavog, on tako i hoce da se sisa xD

Citat: ...Neno... poslato Avgust 16, 2012, 19:48:19 POSLE PODNE
Gotti,ja jedino znam kad kazem da me obrije na 3 ona me zbrije na Keca sunce joj kalajsano,celav isao u skoli po zimi,mozak se zaledio,nidje kose sahara na glavi,ko u sabana saulica  ???

edit: dobro je da je uspjela narast kolko me zbrijala,mislim da jos ima modrica na glavi kolko je pritiskala onom masinicom

hahahahhahaah ma ti si kralj :D

Citat: Gotti747 poslato Avgust 16, 2012, 19:43:39 POSLE PODNE
Jel zna neko mozda kad odes kod frizera i kad kazes npr da te sisa na "dvojku" ili "trojku" kolike su to duzine u milimetrima ?
Bez nastavka je 5 mm, pa kad dodajes-prvi je 3 mm, drugi 5mm itd.
Znaci kec je-8 mm, dvojka-10 mm itd... ;) Jel sam pomogo? :-*

btw: Ja se sisam kec svuda :)

Citat: [RS:RP]ukolazaNinje poslato Avgust 16, 2012, 19:53:24 POSLE PODNE
Citat: Gotti747 poslato Avgust 16, 2012, 19:43:39 POSLE PODNE
Jel zna neko mozda kad odes kod frizera i kad kazes npr da te sisa na "dvojku" ili "trojku" kolike su to duzine u milimetrima ?
Bez nastavka je 5 mm, pa kad dodajes-prvi je 3 mm, drugi 5mm itd.
Znaci kec je-8 mm, dvojka-10 mm itd... ;) Jel sam pomogo? :-*

btw: Ja se sisam kec svuda :)


e fala bateeee, to trazimo :D

koliko je onda trojka, 13 ?
Poslednja Izmena: Avgust 16, 2012, 19:55:51 POSLE PODNE od Razer

Ma kupujemo ja i Razer masinicu pa se sisamo medjusobno pa da znamo, inace frizer mi je rekao kad sam rekao na trojku da mi je sisao gore 13mm a sa strane 9mm, izgleda da je ukolazaNinje najblizi

Citat: [BB]Eagle poslato Avgust 16, 2012, 19:50:36 POSLE PODNE
Hhaha , tebi je 2-ka kratko?
Ja se sisam sa strane kec ili 0.5 , a gore 4 ili 3.

Brate necu domac da budem :D


Citat: ...Neno... poslato Avgust 16, 2012, 19:48:19 POSLE PODNE
Gotti,ja jedino znam kad kazem da me obrije na 3 ona me zbrije na Keca sunce joj kalajsano,celav isao u skoli po zimi,mozak se zaledio,nidje kose sahara na glavi,ko u sabana saulica  ???

edit: dobro je da je uspjela narast kolko me zbrijala,mislim da jos ima modrica na glavi kolko je pritiskala onom masinicom

Ma cini ti se, 3 je isto kratko ali ne toliko, jedino ako je stvarno maloumna pa te osisala na keca, ali kec ti je skoro kao celavo :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: ...Neno... poslato Avgust 16, 2012, 19:48:19 POSLE PODNE
Gotti,ja jedino znam kad kazem da me obrije na 3 ona me zbrije na Keca sunce joj kalajsano,celav isao u skoli po zimi,mozak se zaledio,nidje kose sahara na glavi,ko u sabana saulica  ???

edit: dobro je da je uspjela narast kolko me zbrijala,mislim da jos ima modrica na glavi kolko je pritiskala onom masinicom
ti imas mozak  ???

Citat: Gotti747 poslato Avgust 16, 2012, 19:59:43 POSLE PODNE
Ma kupujemo ja i Razer masinicu pa se sisamo medjusobno pa da znamo, inace frizer mi je rekao kad sam rekao na trojku da mi je sisao gore 13mm a sa strane 9mm, izgleda da je ukolazaNinje najblizi
Upravo... ;) Znaci 5+7=12 i onaj jedan, ako slucajno promakne to je 13 hahaha
Tako da sam ja u pravu! :D