Glavni razgovor #17

Započeo ...Neno..., Jul 30, 2012, 15:17:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 20 gostiju pregledaju ovu temu.


jos mjesec dana i u FM10 sam u 2046 godini..haha..nema polovice igraca..

Citat: Speedy poslato Avgust 11, 2012, 23:11:15 POSLE PODNE
jos mjesec dana i u FM10 sam u 2046 godini..haha..nema polovice igraca..

Polovine? U 2046 bi svi sadasnji igraci trebali da imaju 50-60 godina, sto znaci da nema ni jednog :D

Ja evo na FM12 2020. sezona, gurao sa Partizanom 4 sezone,  3 domace lige osvojio i 2 kupa, cetvrtfinale Lige Sampiona,pa Sautempton polu sezona (Liga Kup) i od tada sa Totenhemom dominiram (3 premier lige, samo jednu ispustio onu prvu kad sam uzeo na polu sezoni su bili 10. i nista nisam mogao, 2 Lige Sampiona, 1 svetsko klupsko prvenstvo, 1 liga i FA kup, par confederation cupova itd), sad cu na kraj sezone u drugi klub verovatno ili u reprezentaciju da se odmorim malo :D
Poslednja Izmena: Avgust 11, 2012, 23:20:23 POSLE PODNE od Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

...Neno...

I otisao si iz partizana ? Ti si lud  :D

Citat: Gotti747 poslato Avgust 11, 2012, 23:19:47 POSLE PODNE
Citat: Speedy poslato Avgust 11, 2012, 23:11:15 POSLE PODNE
jos mjesec dana i u FM10 sam u 2046 godini..haha..nema polovice igraca..

Polovine? U 2046 bi svi sadasnji igraci trebali da imaju 50-60 godina, sto znaci da nema ni jednog :D

Ja evo na FM12 2020. sezona, gurao sa Partizanom 4 sezone,  3 domace lige osvojio i 2 kupa, cetvrtfinale Lige Sampiona,pa Sautempton polu sezona (Liga Kup) i od tada sa Totenhemom dominiram (3 premier lige, samo jednu ispustio onu prvu kad sam uzeo na polu sezoni su bili 10. i nista nisam mogao, 2 Lige Sampiona, 1 svetsko klupsko prvenstvo, 1 liga i FA kup, par confederation cupova itd), sad cu na kraj sezone u drugi klub verovatno ili u reprezentaciju da se odmorim malo :D
ma to ovi mladji neki :D.. trebas to vidjet..za fm10 imas mod da ti igraci igraju i nakon 50-60godina.. ja stavio e krepavam xD..

Ja igram sa PSG-om 2012 jos skinuo update,transferi :D

Odavno nista ovdje nisam post  ;D sta se radi, jos uvijek aktivan onaj prijedlog za mobilnu verziju BS, meni to nije potrebno, meni je na LG KP500 Cookie isto kao na kompu :)

haha vidite ovog u gamemodovima.. krepat cu.. koji spaljeni lik..

Citat: [GL]Artieâ,,¢ poslato Avgust 12, 2012, 00:34:06 PRE PODNE
Odavno nista ovdje nisam post  ;D sta se radi, jos uvijek aktivan onaj prijedlog za mobilnu verziju BS, meni to nije potrebno, meni je na LG KP500 Cookie isto kao na kompu :)
I meni isto na LG GT540,par puta sam isao preko telefona ovde bez problema radi  ;D

Citat: [GL]Artieâ,,¢ poslato Avgust 12, 2012, 00:34:06 PRE PODNE
Odavno nista ovdje nisam post  ;D sta se radi, jos uvijek aktivan onaj prijedlog za mobilnu verziju BS, meni to nije potrebno, meni je na LG KP500 Cookie isto kao na kompu :)

Ja na galaxy mini 2 bez problema mogu isto kao i na kompu.. tj. na svim mobitelima je tako.. bezpotrebno -.-.. a i rekao je chris da ce samo napraviti novi dizajn teme..




Snich

CitatJa na galaxy mini 2 bez problema mogu isto kao i na kompu.. tj. na svim mobitelima je tako.. bezpotrebno -.-.. a i rekao je chris da ce samo napraviti novi dizajn teme..

Los ti taj Galaxy, ja recimo imam Nokiu 5110 Elite (zadnja NOKIA ikad proizvedena) ali mi nesto nece na internet povezat, neznam sto ... :O

Ako nek ima isti ili slican problem, neka kaze da mi pomogne ...  :-X

Slika NOKIE 5100 ELITE:

http://www.dodaj.rs/f/3w/5t/eDjCuCP/nokia-5110.gif

e kako me jebe potpis, sta niste stavili tamo ove tip fonta i to xD.. kako da napravim jebeni potpis lijepi  da mi pise:
Hard Game Role Play - Mape
[MAP - Salon Motora