Glavni razgovor #17

Započeo ...Neno..., Jul 30, 2012, 15:17:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 34 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Michael_Tery poslato Avgust 09, 2012, 18:58:42 POSLE PODNE
Dobra dan ja trazim neki server gdje mogu biti 1337 Admin lvl ko oce javi mi se na PM nece požaliti!!
Uvijek takvi spamaju vlasnicima da im da daju admina.. sigurno ih nitko neće tražit po 'oglasima'.  :D

Citat: K4[Я]!K3â,,¢ poslato Avgust 09, 2012, 19:01:27 POSLE PODNE
Citat: Michael_Tery poslato Avgust 09, 2012, 18:58:42 POSLE PODNE
Dobra dan ja trazim neki server gdje mogu biti 1337 Admin lvl ko oce javi mi se na PM nece požaliti!!
Uvijek takvi spamaju vlasnicima da im da daju admina.. sigurno ih nitko neće tražit po 'oglasima'.  :D

ma ja ću mu dat admina, ma dat ću mu sve, i ownera i web cpanel, sve.. još ću mu i platit xD

Respect: Svim moderatorima razgovora u vezi pawn skriptanja koji rade ljudima modove od 0

sta je ovo nikakva svaÄ'a? lool
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_



...Neno...

kristijann opomena pred ban zbog krsenja pravila


Citat: ...Neno... poslato Avgust 09, 2012, 22:11:17 POSLE PODNE
kristijann opomena pred ban zbog krsenja pravila

kakavih pravila kaj sam napravil??

...Neno...

Cak Norris isao u akciju sa SWATom i pogodi ga metak u glavu i sta je bilo ?
Cak Norris je prezivio,a za metak se jos nezna,bore se za njegov zivot  :D

@kristijann - drugi link na jednoj stranici,samo jedan link na jednoj stranici smije bit!

Citat: ...Neno... poslato Avgust 10, 2012, 00:34:07 PRE PODNE
Cak Norris isao u akciju sa SWATom i pogodi ga metak u glavu i sta je bilo ?
Cak Norris je prezivio,a za metak se jos nezna,bore se za njegov zivot  :D

@kristijann - drugi link na jednoj stranici,samo jedan link na jednoj stranici smije bit!
ajde pusi racku lol

cao !!!
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

...Neno...

takvog te volim gotti tj, nevolim te to se samo tako kaze  :D :D

Citat: ...Neno... poslato Avgust 10, 2012, 00:40:12 PRE PODNE
takvog te volim gotti tj, nevolim te to se samo tako kaze  :D :D

oces i ti da prodjes kao on ? :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

...Neno...

Najnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn  :D :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :D :D :P

btw gotti,c/p od jedne pjesme od neymara  :D

On te vozi autom,sa mnom si isla pjeske,
On ti pušta sinana,ja sam ti pisao pjesme,
On ti placa pice,sa mnom isla si u setnje
Zanima me samo jedno,je li te dobro jebe ?

 Jel iko igrao wow na moltenu,wrath of the lich king,pa ako je prestao i ne treba mu da mi pokloni account..
[/center]