Glavni razgovor #17

Započeo ...Neno..., Jul 30, 2012, 15:17:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 33 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: ...Neno... poslato Avgust 08, 2012, 15:13:10 POSLE PODNE
To ti pravio ? Ako si ti pravio nevalja nista,ako nisi ti onda valja  :D
ma kakav on  :D, ima tut i template na youtube za ovo (adobe after effects koliko se sjecam...)


Evo kako se resava svima poznati problem oko respawna u GG modu..Nasao sam coveka koji to zna  :P





Citat: STREETBOY poslato Avgust 08, 2012, 17:22:05 POSLE PODNE
Evo kako se resava svima poznati problem oko respawna u GG modu..Nasao sam coveka koji to zna  :P





Sta si ti pio od jutros ?
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri



Citat: Lule Domacin - Zovi me ...Eagle.. poslato Avgust 08, 2012, 17:35:53 POSLE PODNE
Pocnite se drogirati malo da se smirite.
Ja ponekad dunem dzoint.

Ti si imao stvarno velikih problema kada si bio mali ? xd

Trazim photoshopera za server  , ko je zainteresovan nek mi posalje PP !

Citat: Darko :) poslato Avgust 08, 2012, 17:55:40 POSLE PODNE
Kod koga da trazim moderator na borda ?
Na koji board? Podeljeni su moderatori ako to pitas...
Skoro su bile prijave, ako nisi prosao ne dobijas, pogledaj temu...

 Je li iko voljan da me nauci  da malo bolje skriptam npr pickup kafice cvjecara org/mafie itd.. :) hvalla i naravno fs
Potpis:
Potpisi se prikazuju na dnu svakog posta ili privatne poruke. Možete koristiti BBC kod i smajlije u vašem potpisu.

e moze mi neko reci gde da se prijavim na forum da bi mogao da igram na server gde da zatrazim prijavu i od koga??????????? :-\ :-\ :-\

jebem ***** ovima tuniskim igracima, kakav oni rukomet igraju? To je jebeni box, a ne rukomet  ::)

Citat: MTB bolinx poslato Avgust 08, 2012, 23:04:11 POSLE PODNE
jebem ***** ovima tuniskim igracima, kakav oni rukomet igraju? To je jebeni box, a ne rukomet  ::)

trebo goluža zvat filipovića bolje bi igra  :D

Respect: Svim moderatorima razgovora u vezi pawn skriptanja koji rade ljudima modove od 0

[quote author=[OL]×Spirit link=topic=49128.msg366565#msg366565 date=1344463867]
Citat: MTB bolinx poslato Avgust 08, 2012, 23:04:11 POSLE PODNE
jebem ***** ovima tuniskim igracima, kakav oni rukomet igraju? To je jebeni box, a ne rukomet  ::)

trebo goluža zvat filipovića bolje bi igra  :D
[/quote]

Filipovic bi ih sam razbaco sve tamo ^^

Pozdrav ljudi, nije me baš dugo bilo pa došao da vidim šta radite. Šta ima novo? :)