Unlimited Zone RolePlay || Prijave za Lidere,Marketing Team.

Započeo [UZ:RP] Seta, Jul 27, 2012, 00:20:44 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Što se tiće prijava za Marketing Team :

ŠTA DOBIVATE AKO UĐETE U MARKETING TEAM?
  • Prvo i osnovno , dobivate rank na forumu Marketing Team , koji će imati koju dozvolicu viÅ¡e od obićnog člana (naravno imat će i sliku kao i svaki rank koja izgleda ovako ).
  • Na bilo kakvim prijavama , znat ćemo da ste vi jednim djelom zaslužni za igrače na serveru radi reklamiranja i iz toga razloga ćete imati prednost ispred ostalih.
  • Dobivate vidiljivost Marketing Team Boarda.

    KAKO SE PRIJAVITI?
  • Prijaviti se možete tako Å¡to otvorite ovaj link i ispunite postoječi kod.


    NAPOMENA: Najviše šanse imaju velike,lijepe i opširne prijave.




    Što se tiće prijava za lidera:

    Å TA DOBIVATE AKO VAS PRIMIMO ZA LIDERA?
  • Prvo i osnovno , dobivate rank na forumuServer Lider , koji će imati koju dozvolicu viÅ¡e od obićnog člana (naravno imat će i sliku kao i svaki rank koja izgleda ovako ).
  • Na prijavama za GameAdmina ili GameMastera ,znat ćemo da ste odlični RPeri (jer ste i iz toga razloga dobili lidera) i imati ćete veće Å¡anÅ¡e od ostalih kandidata.
  • Dobivate vidiljivost Leader Team Boarda.

    KAKO SE PRIJAVITI?
  • Prijaviti se možete tako Å¡to otvorite ovaj link odaberete za Å¡to se želite prijaviti i ispunite postoječi kod.



    NAPOMENA: Najviše šanse imaju velike,lijepe i opširne prijave.
    NAPOMENA: Dopušteno prijavljivanje za samo jednu organizaciju,ukoliko se prijavite za više na svakoj ćete biti odbijeni.

Unlimited Zone RolePlay||
(klikni na sliku)

IP: 176.57.128.4:7796 ||FORUM : REGISTRIRAJ SE

Capetroon.

Sve neÅ¡to RP a na forumu boardi za bande/mafije. Nemojte me nasmijavati. hahahah. Neznate vi Å¡ta je pravi RP, doÄ'ite kod mene na CoA imate besplatne tečajeve. :*

Citat: Capetroon. poslato Jul 27, 2012, 01:24:12 PRE PODNE
Sve neÅ¡to RP a na forumu boardi za bande/mafije. Nemojte me nasmijavati. hahahah. Neznate vi Å¡ta je pravi RP, doÄ'ite kod mene na CoA imate besplatne tečajeve. :*
CoA ? HAHA. Ovo tema nije vezana za CoA , nego za Unlimited Zone, i to ne za ocjenjivanje RP na serveru nego prijave za lidere/marketing team. Tako da dečko, odje*i u troskocima sa teme.
Poslednja Izmena: Jul 27, 2012, 01:33:45 PRE PODNE od [UZ:RP] Seta

Unlimited Zone RolePlay||
(klikni na sliku)

IP: 176.57.128.4:7796 ||FORUM : REGISTRIRAJ SE

Citat: Cyborg poslato Jul 27, 2012, 01:42:11 PRE PODNE
Ma ostavi ga on dobio bananicu na forumu :)
Sretno svima koji su se prijavili za Lidera :D a i vama sretno sa serverom dodjem na otvorenje 99%


Ma valjda misli da je glavni RPer na Balkanu ;)


DoÄ'i , svi su dobrodoÅ¡li pa tako i ti ;)

Unlimited Zone RolePlay||
(klikni na sliku)

IP: 176.57.128.4:7796 ||FORUM : REGISTRIRAJ SE

Citat: Capetroon. poslato Jul 27, 2012, 01:24:12 PRE PODNE
Sve neÅ¡to RP a na forumu boardi za bande/mafije. Nemojte me nasmijavati. hahahah. Neznate vi Å¡ta je pravi RP, doÄ'ite kod mene na CoA imate besplatne tečajeve. :*


E RP momak izvini, ali ne reklamiraj svoj server u nasoj temi tako da ne trebaju nama nikakvi kursevi/tecajevi nego uzivaj u zivotu ;)

Capetroon.

Da je bogdom moj server, a ban nisam dobio neg sam sam sebi obrisao račun, i moralo mi biti ime u ime_prezime haha. Šeta ovde javno ovako na šta je na PM ? :D Idem iz teme. Čuj ovog da ne reklamiram svoj server, e moj sine da je to moj server ja bi ...... mah.

Citat: Capetroon. poslato Jul 27, 2012, 01:59:12 PRE PODNE
Da je bogdom moj server, a ban nisam dobio neg sam sam sebi obrisao račun, i moralo mi biti ime u ime_prezime haha. Šeta ovde javno ovako na šta je na PM ? :D Idem iz teme. Čuj ovog da ne reklamiram svoj server, e moj sine da je to moj server ja bi ...... mah.

Ono na PMu je bilo , prije nego Å¡to sam vidio tvoje "idiotske" komentare.

Unlimited Zone RolePlay||
(klikni na sliku)

IP: 176.57.128.4:7796 ||FORUM : REGISTRIRAJ SE


Citat: Capetroon. poslato Jul 27, 2012, 01:24:12 PRE PODNE
Sve neÅ¡to RP a na forumu boardi za bande/mafije. Nemojte me nasmijavati. hahahah. Neznate vi Å¡ta je pravi RP, doÄ'ite kod mene na CoA imate besplatne tečajeve. :*
Drug,ja sam se toliko peglo oko registracije na UCP,ceko sam skoro 3 dana da pregledaju UCP prijave. Kada su pregledali (naravno ja kao pro odma sam bio primljen :D) usao sam na server,odmah u startu na spawnu me lik DB-a taksijem i ubije me,nijednog admina nije bilo online. U startu sam izgubio zelju da igram tu.
Btw. Seta sretno vam!

Citat: [Egrotusi TDM] CadrRa poslato Jul 27, 2012, 10:31:27 PRE PODNE
Citat: Capetroon. poslato Jul 27, 2012, 01:24:12 PRE PODNE
Sve neÅ¡to RP a na forumu boardi za bande/mafije. Nemojte me nasmijavati. hahahah. Neznate vi Å¡ta je pravi RP, doÄ'ite kod mene na CoA imate besplatne tečajeve. :*

Btw. Seta sretno vam!
Hvala.

Unlimited Zone RolePlay||
(klikni na sliku)

IP: 176.57.128.4:7796 ||FORUM : REGISTRIRAJ SE