[Video] BalkanWars v1.0.0 Intro

Započeo [BW]fitiLj., Jul 26, 2012, 12:56:36 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.





-Evo jedan video vezan za moj buduci server nista posebno ali jedan intro nadam se dace vam se svideti :)




YouTube:







Nije los intro :D
Follow me na Instagram @sixmatic

Burazeru ja nezz sta si ti radio ovdje ali ovo mi nije nesto 2/10

Boris Spice

Jos malo poboljsas i dobro je,,nest mi fali tu al nez sta haha

Citat: Daniel Zero poslato Jul 26, 2012, 12:58:44 POSLE PODNE
Lol , traje 4 sekunde?
Da ali treba puno toga raditi veruj mi nisam teo da pravim neki intro koji ce da bude 30 sekundi i uopste nevezan za igru vamo sam moro skidati cam hack snimiti jedva sam nasao neku rezoluciju a ni to nije ispalo najbolje moro sam praviti novu boju u vegasu odraditi pan/crop pa otici u after effects i uraditi twitch pa ga opet renderovati u vegasu i tek onda uploadovati. Mozda si mislio da ce tu biti nesto vezano za bande i ostalo ali kako to da izvedem kada je server na lanu a kao sto sam i rekao nebi mi se svidelo da je nevezano za igru a videces opis kada budem bio spreman da otvorim server sve u svemu samo sam ti objasnio da je ovo nesto puno teze napraviti nego nesto od 30 sekundi. Ali inace hvala tu sam da podnesem svaku kritiku. :)

-Gisa bice gangwar server zato sto ima jako puno RP servera na balkanu  :(
Poslednja Izmena: Jul 26, 2012, 13:06:52 POSLE PODNE od [BW]fitiLj.

Citat: Daniel Zero poslato Jul 26, 2012, 12:58:44 POSLE PODNE
Lol , traje 4 sekunde?
Ni ne treba vise da traje. Intro je extra samo brzo ode tekst a i nije citljiv.

Citat: [BW]fitiLj. poslato Jul 26, 2012, 13:06:22 POSLE PODNE
Citat: Daniel Zero poslato Jul 26, 2012, 12:58:44 POSLE PODNE
Lol , traje 4 sekunde?
Da ali treba puno toga raditi veruj mi nisam teo da pravim neki intro koji ce da bude 30 sekundi i uopste nevezan za igru vamo sam moro skidati cam hack snimiti jedva sam nasao neku rezoluciju a ni to nije ispalo najbolje moro sam praviti novu boju u vegasu odraditi pan/crop pa otici u after effects i uraditi twitch pa ga opet renderovati u vegasu i tek onda uploadovati. Mozda si mislio da ce tu biti nesto vezano za bande i ostalo ali kako to da izvedem kada je server na lanu a kao sto sam i rekao nebi mi se svidelo da je nevezano za igru a videces opis kada budem bio spreman da otvorim server sve u svemu samo sam ti objasnio da je ovo nesto puno teze napraviti nego nesto od 30 sekundi. Ali inace hvala tu sam da podnesem svaku kritiku. :)

-Gisa bice gangwar server zato sto ima jako puno RP servera na balkanu  :(
Nisam mislio na to ,nego trebao si da npr . dodas . Balkan Wars Com. vam predstavlja...... i tako to..
A ovako mi se svidja ;...
ODSUTAN

-Cadrra znam da nije citljiv zato sto nije dobar kvalitet snimka sad sam skontao da trebam podesiti istu rezolucio kao na youtube sonyvegas i u sampu da bi lepo ispalo sledeci ce biti bolji :)

-Daniel Zero ok hvala verovatno kada budem pravio novi probacu tako :)

Boris Spice


ja sam to vec bio usporio na 50 posto da sam jos vise msm da bi bilo puno laga a fora sa logom je bilo da bude nesto kao 3d ako me razumes kako se kamera odmice da logo ostaje na mestu de je ono svetlo zabljestalo ako me razumes inace hvala



Slabo se vidi logo cak i u HD + traje samo 4 sec, 6/10