[Pomoc] Oko anticheata

Započeo ernes1234, Jul 24, 2012, 15:34:22 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Zanima me da li se moze napraviti anticheat da kada se udje na login odma server sam KICK-a ako ima neki cheat npr Sobeit ili neki drugi potrebno mi je hitno... Hvala vam unaprijed.!

Citat: ernes1234 poslato Jul 24, 2012, 15:34:22 POSLE PODNE
Zanima me da li se moze napraviti anticheat da kada se udje na login odma server sam KICK-a ako ima neki cheat npr Sobeit ili neki drugi potrebno mi je hitno... Hvala vam unaprijed.!
Pa to da moze pola boljih skriptera bi uradilo. (Mislim da ne moze,siguran sam 90% :D )

Brate hitno mi treba ima nagrada gori rekli us mi da moze!..

STa mislis da ce ti neko dzabe dati i ako postoji -.-' daj sta lupate po forumima to je isto kao da si rekao daj mi 500eura -.-'
Zivot je 1 a CS je 1.6..

Boris Spice

Citat: |PWN|SkY^ poslato Jul 24, 2012, 16:04:49 POSLE PODNE
STa mislis da ce ti neko dzabe dati i ako postoji -.-' daj sta lupate po forumima to je isto kao da si rekao daj mi 500eura -.-'

e aj procitaj 60 puta ovo sto je napiso

Citat: ernes1234 poslato Jul 24, 2012, 15:40:54 POSLE PODNE
Brate hitno mi treba ima nagrada

A da li se moze napraviti kad neko udje IG i ukljuci cit i npr hoce da popravi auto kad ga popravi da ga automatski kicka? Pitam i reko sam da ima nagrada...

Moguce je,ja kad sam pokusao da udjem sa citom na one Ruske servere odma me banuje.
Izvinjavam se na svim glupostima i ako sam nekome napisao nesto lose, neko drugi je koristio moj profil!
__________________________________________
https://bk.gta.world - GTA World Balkan - RAGEMP

Citat: ''KopriVa' poslato Jul 24, 2012, 22:57:32 POSLE PODNE
Moguce je,ja kad sam pokusao da udjem sa citom na one Ruske servere odma me banuje.
A ja sam na onim ruskim serverima gdje ima po 800 igraca ulazio,punio hp,stavljo onu besmrtnost i nije me cak ni tada kick/ban sve dok nisam uzeo armor.