[POMOC]Ne radi panel na DEBIAN 6.0! :(

Započeo htmostar, Jul 24, 2012, 10:07:22 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Ja sam dobio masinu sa apache2 i super radi samo morao sam instalirat php i uspjesno sam instalirao ali sad sam probao swift panel i kada ucita ili obicno ili /install/ ono mi ovo izbaci na stranici:
HTTP-Fehler 500 (Internal Server Error): Beim Versuch des Servers, die Anforderung zu verarbeiten, ist eine unerwartete Bedingung aufgetreten.

Beim Versuch des Servers, die Anforderung zu verarbeiten, ist eine unerwartete Bedingung aufgetreten ~ Error

Go

Citat: htmostar poslato Jul 24, 2012, 10:07:22 PRE PODNE
Ja sam dobio masinu sa apache2 i super radi samo morao sam instalirat php i uspjesno sam instalirao ali sad sam probao swift panel i kada ucita ili obicno ili /install/ ono mi ovo izbaci na stranici:
HTTP-Fehler 500 (Internal Server Error): Beim Versuch des Servers, die Anforderung zu verarbeiten, ist eine unerwartete Bedingung aufgetreten.

Koji hosting ? Daj link

Citat: Iron Man poslato Jul 24, 2012, 10:21:52 PRE PODNE
Citat: htmostar poslato Jul 24, 2012, 10:07:22 PRE PODNE
Ja sam dobio masinu sa apache2 i super radi samo morao sam instalirat php i uspjesno sam instalirao ali sad sam probao swift panel i kada ucita ili obicno ili /install/ ono mi ovo izbaci na stranici:
HTTP-Fehler 500 (Internal Server Error): Beim Versuch des Servers, die Anforderung zu verarbeiten, ist eine unerwartete Bedingung aufgetreten.

Koji hosting ? Daj link
Ne dajem link samo je internal server error procitao sam da treba mozda install ioncube loader idem sad to probat!
i VPS je frizak juce ga dobio u 23h
EDIT: Evo slika

INSTALIRAO sam ioncube loader i isto :( evo tutorial koji sam koristio http://www.debiantutorials.com/installing-ioncube/
Poslednja Izmena: Jul 24, 2012, 10:47:10 PRE PODNE od htmostar

Go


Citat: Iron Man poslato Jul 24, 2012, 10:48:41 PRE PODNE
Znam ja to.. al nemogu ti ovako objasnit
A de napisi ili daj tutorial ako ima na netu! nemoj postat dzabe ako znas napisi!