[OFF-T] Trazim skriptera/mapera #10

Započeo ...Neno..., Jul 24, 2012, 09:45:33 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Potreban (Skripter ili maper): Scripter i web dizajner
Nagrada: dogovorit ce mo se
Vaše godine: 15
Kontakt: iskljucivo PP pa cu dati ostale podatke
Ostalo: Radi se o DM serveru
Pravim RP,DM,TDM,STUNT, Freeroam modove od 0 za pare, nacini placanja : Paypal ili banka

Juice

Potreban (Skripter ili maper): Skripter , Maper....( Takodje ako zans Video-Photo dizajn ili Forum-Portal dizajn JAVIS se)
Nagrada: Vlasnik na zeljenim serverima , forumu i jos po dogovoru.
Vaše godine: 17
Kontakt: FB: https://www.facebook.com/DrVuKxD Skype: vuksoczv E-mail: [email protected] i PM
Ostalo: Spremam zajednicu koja ce se veoma prosiriti i postati velika.Zajednic ace sadrzati 10-tak servera: CS , COD4 i SAMP. Molio bih da mi se javljaju +15,jer mislim da mladji nisu ozbiljni.Neka se jave samo oni koji hoce da rade i koji su ozbiljni u radu , a ja cu im dosta pruziti , ako vidim da se trude.Zajednica se uzeti i svoj host( Web i Game) . Zato trazim ozbiljne , ljude koji hoce da rade i koji znaju ono sto rade.Hvala i detaljnije o zajednici pri javljanju.Hvala jos jednom na utrosenom vremenu!

Potreban (Skripter ili maper): Glavni Scripter
Nagrada: Vlasnik zajedno samnom
Vaše godine: 17
Kontakt: PM
Ostalo: Trazim iskusnog scriptera koji je spreman voditi server samnom.Samo ozbiljni nek' se javljaju !

Trazim neki server gde mogu da budem skripter i mapper ,jako sam iskusan kontaktirajte me na PM ,pokazacu vam slike..:)

Ima li neko da hoce da mi da admin lvl 1340 a da mu budem maper, web dizajner i photoshoper... Veoma sam iskusan contact PM
RESPECT: Blaeks, Yui_Sang, Gagi, Kapetan Husein, Luksa, Slay, Denis_Lapi, Zoran(Dude)

Programski jezici koje koristim: C, C#, Visual Basic, HTML, CSS, PHP (tek ucim).


Potreban (Skripter ili maper): Skripter
Nagrada: 1338 i GMOD na forumu
Vaše godine: 19
Kontakt: Prvo ovde PM.
Ostalo: Trazim jednog skriptera koji znas dobro radit svoj posao, treba da uradi mod RPG.
Poslednja Izmena: Decembar 09, 2012, 15:46:06 POSLE PODNE od ωℓѕє¢σ.ρωη™

MARIO WLSECO • KUCNI SERVER • SMECAR

Potreban (Skripter ili maper): Skripter
Nagrada: RL Pare , ili pod vlasnik servera
Vaše godine: 16
Kontakt: PM ili FB moj (Sajt mog Profila) https://www.facebook.com/luka.djuric.grizzly
Ostalo: Nek se nejavlja budale i varalice . Meni treba Profesonalni skripter u kojeg cu imat povjerenja
Trazim skriptera , ali da profesonalni . Zauzvrat dobije pod vlasnika ili RL Pare !!!!
Uskoro Eur0p3 Life RP - EL:RP v3.0


Potreban (Skripter ili maper): Photosoper
Nagrada: Admin
Vaše godine: 16
Kontakt: Moze PM
Ostalo: Treba mi photoshoper koji ce napravit sliku za reklamiranje,i za to dobije admina na serveru  :D
New Life RolePlay[USKORO]
IP:92.222.216.47:7874
TeamSpeak:37.59.64.0:9955
Forum:U izradi

Potreban (Skripter ili maper): Mapper, pomocni mapper, pomocni skripter.
Nagrada: Dogovor
Vaše godine: 12
Kontakt: PM !
Ostalo: Samo ozbiljni da mi se jave, otvaram server pa hocu da imam dobar team.

Potreban (Skripter ili maper): PhotoShoper
Nagrada: dogovoricemose
Vaše godine: nisu bitne
Kontakt: PM !
Ostalo: trebmi ozbiljan covek koji zna dobro da pravi slike

Ako kome treba skritper za RP , DM ili FR server nek mi se javi na PM Jako sam iskusan!!

Potreban (Skripter ili maper): Mapper i dizajner
Nagrada: dizajneru novac mapperu admin 1337
Vaše godine: 17
Kontakt: PM
Ostalo: Mod je vec nekih 60% zavrsen tako da je uskoro otvaranje, no bitni su nam mapperi i dizajner.... svi mapperi koji se jave biti ce primljeni u tim

Potreban (Skripter ili maper): Trebam iskusnog skriptera i mappera
Nagrada: Po dogovoru
Vaše godine: 20
Kontakt: PM,xfire :jukic1992
Ostalo: Hitno!!

Potreban: Skriptera i Mapera
Nagrada: Suvlasnik servera (scripter), head na serveru (maper)
Vaše godine: 23
Kontakt: [email protected]  / xfire: gogo1207 / teamspeak: 178.63.9.157:9987 (ako vam se nezeli spojiti maknite port)
Ostalo: Ja dajem SA-MP server na vlastitoj dedi masini (max 500 slotova), tako da nikakva ulaganja nisu potrebna, imam web, forum ,ts3 i jos nekoliko game servera za druge igre, te shoutcast radio, tko je voljan suradjivat neka mi se javi. Vlasnik sam eQuilibrium-Gamers CM organizacije since 2008  koja je veoma aktivna u cod4 i cod2 igrama te malo manje aktivna u igrama poput c&c, css, quake,...itd. Trazim znaci skriptera i mapera koji su voljni suradivati, koji su voljni raditi na modu za eQGamers organizaciju.  Uvjeti su 17+ godina, ozbiljnost, zelja i volja za radom na modu, tko god hoce raditi na modu MORA doc na ts3 i porazgovarat samnom. Imam editan odlican mod (mysql baza) koji je 85% gotov, fale samo zavrsne finese i malo mapanja. Planirano otvaranje je kroz tjedan-dva pa bih molio da se javi netko tko je voljan uloziti malo vremena do otvaranja, a nakon otvaranja samo za update sto se tice mapanja i scritpanja.
Kroz neko vrijeme ako sponzori pristanu na sponzoriranje sa:mp servera nagrade ce biti i novcane.

Samo ozbiljne osobe za skriptanje molim da mi se jave, nezelim brzopletost.
***************** [ USKORO OTVORENJE EQGAMERS ROL3PLAY SERVERA ] ******************



Potreban (Skripter ili maper): Pomocni Skripter I Maper
Nagrada: Vlasnik SAMNOM
Vaše godine: 11
Kontakt: skype:duh.osvete
Ostalo: Ja vec scriptam i mapam neg mi je potreban , onaj ko mi pomogne samnom je vlasnik... To mu se zna
;D
;D
;D
;D
;D
JustDay RolePlay - Bayside