[OFF-T] Trazim skriptera/mapera #10

Započeo ...Neno..., Jul 24, 2012, 09:45:33 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Potreban (Skripter ili maper): Skripter i webdizajner
Nagrada: vlasnik samnom
Vaše godine: 15
Kontakt: skype Partizanac i PM i fB dobit ce te kad se javite u PM
Ostalo: Domena ima,trebam dobrog scriptera i webdizajnera zelim otvoriti ozbiljnu zajednicu zainteresovani javite se
Pravim RP,DM,TDM,STUNT, Freeroam modove od 0 za pare, nacini placanja : Paypal ili banka


Braco

Potreban (Skripter ili maper): Skripter
Nagrada: IG Admin, ostalo dogovor.
Vaše godine: 17
Kontakt: www.facebook.com/zoran.brtan.16: Facebook, zoran.brtan : Skype
Ostalo: Samo dobar i ozbiljan skripter.

BoboAgic

Potreban (Skripter ili maper): Odgovor:Oba dvoje,i da su ozbiljni posto bi otovorio jedan ozbiljan srw
Nagrada: Odgovor:Admin Head
Vaše godine: Odgovor:17
Kontakt: Odgovor:FB:http://www.facebook.com/grga.brucicpavuk
Ostalo: Odgovor:Da ste dobri i najvaznije meni OZBILJNI

Potreban (Skripter ili maper): Skripter
Nagrada: Dogovori cemo se moze 1337 admina ili RL pare
Vaše godine: 16
Kontakt: PM ili FB evo sajt od profila mog https://www.facebook.com/luka.djuric.grizzly
Ostalo: Hitno mi treba Skripter !!
Trazim skriptera , ali da profesonalni . Zauzvrat dobije pod vlasnika ili RL Pare !!!!
Uskoro Eur0p3 Life RP - EL:RP v3.0


Juice

Potreban (Skripter ili maper): Skripter i Maper.
Nagrada: Za skeiptera: Vlasnik na zeljenim serverima i Adm. na forumu i jos nesto.Mapper: Vlasnik na zeljenom serveru.
Vaše godine: 17
Kontakt: Fb: https://www.facebook.com/DrVuKxD Skype: vuksoczv E-mail: [email protected] i PM
Ostalo: Otvaram oko 10-tak servera(SAMP(RP - DM) , CS 1.6(Zombi , MW3,DM i Public) i COD4(Zombi,DM i "Public" i osnivanje klanova).Ja imam svoj GamningStudio(Igraonicu-InternetCaffe) , pa mislim da ce sobzirom na to biti veca popularnost.Ako niste ozbiljni za rad i ako ste maldji od 16 godine ne javljaj te se! Ja idem na IT-Akademiju , radim photo-video dizajn  , pomalo skriptam i mapam oko 4god, ali mi je potrebno jos ljudi koji ce biti ozbiljni i koji ce se truditi.Hocu da osnujem veliku i ozbiljnu "GamningPorodicu".Hvala svima na paznji!

Potreban (Skripter ili maper): Scripter
Nagrada: Sta god pozeli
Vaše godine: 16
Kontakt: samo PM ovde
Ostalo: trazim scriptera koji ce samo malo editovat mod,znaci neke sitne bagove popravljat i promenit boju slova i to,cisto edit malo mod i dobija vlasnika na srv...
New Life RolePlay[USKORO]
IP:92.222.216.47:7874
TeamSpeak:37.59.64.0:9955
Forum:U izradi

**
Poslednja Izmena: Novembar 27, 2012, 00:02:06 PRE PODNE od [SX] TiXoR_
RESPECT: Blaeks, Yui_Sang, Gagi, Kapetan Husein, Luksa, Slay, Denis_Lapi, Zoran(Dude)

Programski jezici koje koristim: C, C#, Visual Basic, HTML, CSS, PHP (tek ucim).


Poslednja Izmena: Decembar 14, 2012, 13:32:21 POSLE PODNE od eQ' Gogo
***************** [ USKORO OTVORENJE EQGAMERS ROL3PLAY SERVERA ] ******************



Potreban (Skripter ili maper): Maper and PhotoShoper
Nagrada: Dogovorice mo se.
Vaše godine:16.5
Kontakt:PM
Ostalo: Potreban iskusan maper,i PhotoShoper!

Trazim server na kom cemo ja i drug raditi sve (mapanje, skriptanje, photoshopanje, web dizajniranje...) Kontakt PM !!
RESPECT: Blaeks, Yui_Sang, Gagi, Kapetan Husein, Luksa, Slay, Denis_Lapi, Zoran(Dude)

Programski jezici koje koristim: C, C#, Visual Basic, HTML, CSS, PHP (tek ucim).


Lesa

Potreban (Skripter ili maper): Glavni Maper
Nagrada: Dogovor
Vaše godine: 16
Kontakt: Skype: sasa.djordjevic26 ili PM
Ostalo: Trazim ozbiljnog mapera koji ce mapati za FeeRoom/DeathMatch/Stunt/Parkoru/Drift/Race serveru vase radove mi posaljete u gore navedenom kontaktu..

Potreban (Skripter ili maper): Photoshoper
Nagrada: Moze admin na srw dogovorit cemo se
Vaše godine: 17
Kontakt: PM
Ostalo: /

Potreban (Skripter ili maper): Skripter i Maper
Nagrada: Dogovoricemo se!
Vaše godine: 13
Kontakt: PM
Ostalo: Hitno ! Bicete nagradjeni za svoj rad!

Potreban (Skripter ili maper): Maper.
Nagrada: Admin lvl 4, a ako se dobro pokazete 1337.
Vaše godine: 19
Kontakt: Moze i ovdje na PM, a i na Fb: https://www.facebook.com/benjamin.hanzek
Ostalo: Predstavite se kad mi posaljete poruku na FB, i sve cu vam objasnit.
Trazi se jedan sposoban,dobar i iskusan mapper ! Imamo gamemod koji pravimo od 0 vec 10 mjeseci i treba nam zbog toga dobar mapper,nema cak ni puno posla za sada.
Poslednja Izmena: Decembar 01, 2012, 15:43:40 POSLE PODNE od JackR