[BURPG] Novi forum

Započeo [BURPG] Wistaa, Jul 23, 2012, 13:01:10 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Posto nas je izdao igrac koji je dobio status vlasnika na serveru Dejan Bozovic uzeo forum i sve sto je mogao,danas ili sutra dolazi novi forum.
Sve informacije vezane za forum cete moci naci na sluzbenoj listi balkanskih SA:MP servera,kao naravno i u igri.
Sto se tice moda,ubacit cemo tako da kazemo novi/stari mod,znaci sto je bio zadnji puta prije ovoga trenutnog moda i to sa update-om koliki jos nije bio na ovom serveru i to ce naravno biti objavljeno ovdje.
Kada se podigne forum i naravno kada vratimo taj mod,akcija vracanja statsa i svih informacija o tome moci cete naci na Sluzbenoj listi Balkanskih SA:MP servera (tj tu na forumu) i na nasem game forumu (za koga cete dobiti informacije)

Prvo bi' se zahvalio onima koji su uz Balkan Ulice RPG,pa koji cak i nisu tim naseg servera,nebi' sad' da imenujem,HVALA Vam

Balkan Ulice RPG IP: 193.192.58.206:7784
Poslednja Izmena: Jul 23, 2012, 14:41:47 POSLE PODNE od [BURPG] 4men




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click

Sta je reci, Dejan vas izdao?
Inace, nadam se da cete malo bolje uredit forum :) :)

Citat: ColdPlay poslato Jul 23, 2012, 13:30:18 POSLE PODNE
Sta je reci, Dejan vas izdao?
Inace, nadam se da cete malo bolje uredit forum :) :)

Pa makar smo mu vjerovali toliko da smo mu dali vlasnika i sada noz u ledja,a za forum sto se toga tice treb'o bi biti bolji :D




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click

dejan na more otisao i neko smislio pricu da sam otvorio srv i to je to  ;) mada sam rekao majicu sto sam mislio i drzim se toga

Ljepo vam je iÅ¡lo, bude li ti Ante trebala pomoć kakva javi mi  :)

Citat: Dejan_Bozovic poslato Jul 23, 2012, 13:38:08 POSLE PODNE
dejan na more otisao i neko smislio pricu da sam otvorio srv i to je to  ;) mada sam rekao majicu sto sam mislio i drzim se toga

A ko je ulazio na moj i antin nick sinoc provaljivao?
Ko je zatvorio forum? Jedino ti imas panel
Covjece mislim za ovo da nemas opravdanja
Kad god sam te sta pitao na forumu i ja i ante sutio si...




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click

sto se tice foruma ja sam ga zatvorio posle razgovora sa antom i on je za to znao a za drugo mozes da optuzujes koliko hoces a to znam da ja nisam uradio

Dobro nebi' ovdje da bude prepirki,ako imas sta sa mnom razgovarati skype,fb,msn,PP...




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click

Ovo nije mjesto za svadju...dejane forum si zatvorio prije nego si pricao samnom,ali to me ne zanima jer radim novi forum a dedic radi mod..
                                                                                                                               BMW  > e30 > drift machine
BIG Respekt: Mr.Gagi
RESPECT:...Neno...,[BURPG] R4pid (Halid),
Maki187, Loza216,Eclipse






Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click

Sretno vam  ;D
Follow me na Instagram @sixmatic

Pa odma ste trebali kupiti novi forum,i onako je bilo glupo tiger rp a server balkan ulice, .info domen 2 eura...
[/center]

Citat: KockaE30 poslato Jul 23, 2012, 13:52:23 POSLE PODNE
Ovo nije mjesto za svadju...dejane forum si zatvorio prije nego si pricao samnom,ali to me ne zanima jer radim novi forum a dedic radi mod..

ja sam forum zatvorio kad nisam mogao uci na moj acc (na srv) i onda na panel i sto bio onda imao razlog da ostavim forum i onda sam ga zatvorio a ti si odma bio obavjesten o tome tako da necemo se u temi vise raspravljati imas pm

Srecno dalje i nemoj da vam se vise takve greske prave :)

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.