kapija na key

Započeo [CH]°°LøpεȤ°°[4EVER], Mart 29, 2010, 14:59:12 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

sta trebam napisat da se kapija otvara kada zatrubim znam da je nesto key napravio samd a se otvara na key ali stavio sam jump i sada kada sam blizu ograde stisnem s otvori se ja zelim da se trubne kak to?

hahahha warning = demir
CitatLose,Lose,Lose,Lose Prelose 0/10 nema nista tu to je 1 sek rada..... za nas profesionalce i dobre scritpere ....

ja sam najaci scripter na balkan a mozda i u svijet to je za mene stotinka....

nastoe

public OnPlayerKeyStateChange(playerid, newkeys, oldkeys)
{
    if (IsKeyJustDown(KEY_FIRE, newkeys, oldkeys))
    {
    // FUNKCIJA ZA OTVARANJE OGRADE
}
}


Sa ovim, kada stavis funkciju za otvaranje i kada stisnes LJEVI MIS vrata ce ti se otvoriti

Znam to sam imo ali zelim da dodem do kapije pa trube

hahahha warning = demir
CitatLose,Lose,Lose,Lose Prelose 0/10 nema nista tu to je 1 sek rada..... za nas profesionalce i dobre scritpere ....

ja sam najaci scripter na balkan a mozda i u svijet to je za mene stotinka....

nastoe

CitatZnam to sam imo ali zelim da dodem do kapije pa trube

zelim da dodem do kapije pa trube <  ??? ??? ??? Daj nauci pisati, sta zelis nis ne kuzim

nastoe

Citat: Samparena~Tinu_Tuna poslato Mart 29, 2010, 16:18:16 POSLE PODNE
On valjda zeli da dodje do kapije pa da kapija pocne trubit il sta
Ahaaa ono kao kada se pomice pa ide bep bep bep bep (ko kada kamion ide u rikverc) ako to zeli pa to samo doda ispod MoveObject taj sound samo neznam koji je to sound ID  :o

jao ljudi...on zeli da kad dode ispred kapije pritisne "h" tj sa h se trubi u autu... i kad h pritisne da se otvaraju vrata lol tesko za skuzit :S

nastoe

Citat: °|Chris|° poslato Mart 29, 2010, 16:29:17 POSLE PODNE
jao ljudi...on zeli da kad dode ispred kapije pritisne "h" tj sa h se trubi u autu... i kad h pritisne da se otvaraju vrata lol tesko za skuzit :S
nije to sam i ja mislio ali gle sta je dolje napisao.... Odkud bi ja trebo znati sta on treba(misli)

e da cris upravo to i jel znate sta trebam napisat sada mi ne KEY_JUMP I doden di vrata i zakocim otvaraju se naci slovo S je a ocu da bude H ili caps lock

hahahha warning = demir
CitatLose,Lose,Lose,Lose Prelose 0/10 nema nista tu to je 1 sek rada..... za nas profesionalce i dobre scritpere ....

ja sam najaci scripter na balkan a mozda i u svijet to je za mene stotinka....

nastoe

http://wiki.sa-mp.com/wiki/GetPlayerKeys samo si potrazi malo ;) ja sam ti pomogao ono glavno sada si ti nadi tipku :P