prison break season 5

Započeo nastoe, Mart 29, 2010, 14:11:04 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

nastoe



Glupo sto su se toliko namucili da ukradu Scilu kako bi srusili kompaniju i onda ih Self zajebe. I zelim reci: Warez, Katz, Pirate Bay... i ostale stvari za skidanje torrenta su ilegalna i na svakom CD-u pise "DO NOT COPY!" ili nesto slicno.

nastoe

Citat: BrunoHP poslato Mart 29, 2010, 22:51:05 POSLE PODNE
Glupo sto su se toliko namucili da ukradu Scilu kako bi srusili kompaniju i onda ih Self zajebe. I zelim reci: Warez, Katz, Pirate Bay... i ostale stvari za skidanje torrenta su ilegalna i na svakom CD-u pise "DO NOT COPY!" ili nesto slicno.
Da onaj self ih zajebe, i sta sada... jebote serija je napeta ko kurac kada treba uc u KhM

CitatExtreme kaj da?

Da budalo XD pa admini smo tamo XD hahaha
Poslednja Izmena: Mart 29, 2010, 23:27:47 POSLE PODNE od [EFS]ExtremePower

Parker

Jel ih na kraju Tom spasi?
Pregledao sam sve to , al zaboravio

Bok

*

Serija zavrsava s 4 sezonom kada Michael umire..5.sezone nece biti..to su gluposti..
A ja bi se sa Sopranom topila..
http://www.youtube.com/watch?v=HGW0lTJTslg

turker_kc

Citat: BrunoHP poslato Mart 29, 2010, 22:51:05 POSLE PODNE
Glupo sto su se toliko namucili da ukradu Scilu kako bi srusili kompaniju i onda ih Self zajebe. I zelim reci: Warez, Katz, Pirate Bay... i ostale stvari za skidanje torrenta su ilegalna i na svakom CD-u pise "DO NOT COPY!" ili nesto slicno.

lol debilu pise na CDu da je zabranjeno kopiranje i kaznjivo, ALI OD TVRTKE KOJA JE PUBLISHALA TAJ CD !

nigdje na ovom forumu nepise da je WAREZ zabranjen, a posto navodis Katz i PirateBay i torrent to sve spada u WAREZ i mozes navesti sa samo jednom rijecju - WAREZ

jer ocito kao i na GF forumu 95% ljudi nezna sta je WAREZ  ::) ::)

Pa da ukratko objasnimo - warez su ti programi, igrice itd koje inace trebas platiti da bi mogao koristiti/igrati itd itd, a ti ih mozes nabaviti jednostavno i jeftino  ::) ::)

i da neznam kako trenutno zakon stoji u hrvatskoj, ali mislim da smo u rangu za Švedskom ili BLAŽI

pa tako da ti prakticki nemogu ništa imaš na TPBu broj žalbi / broj ukinutih torrenta i omjer ti je xxxx/0

tako da...

iYoko

U Hrvatskoj postoji zakon o zabrani kopiranja/posjedovanja kopiranog sadrzaja, kao i u okolnim zemljama ali se to tolerira...

a bas nemate pojma :S...
na RTLu je S04...
evo vam trailer za 5:...
Prison Break - Season 5 Trailer


Bok

*

Citat: Sam poslato Mart 30, 2010, 11:03:41 PRE PODNE
a bas nemate pojma :S...
na RTLu je S04...
evo vam trailer za 5:...
Prison Break - Season 5 Trailer


hahahahha dobra dobra...

ovo su sve scene iz prijasnjih epizoda,vecinom iz zadnjih epizoda 4.sezone koje je napravio neki pb fan koji misli da ce bit jos epizoda..5.sezone nece biti,uvjerit cete se sami kad pogledate zadnje dvije(finalne)epizode..
A ja bi se sa Sopranom topila..
http://www.youtube.com/watch?v=HGW0lTJTslg

omfg...
jesi gledao trailer do kraja?...
vidis da michael mora spasiti sina,a na S04 nema sina :S...

nastoe

Cekajte sam da pitam ovo sa sciliom i kada ih Self zajebe, hoce uspijeti vratiti sciliu ili idu opet sve ispocetka i hoce li Michael umrjeti?
Poslednja Izmena: Mart 30, 2010, 19:46:29 POSLE PODNE od [EFS]ExtremePower

Citat: [EFS]ExtremePower poslato Mart 30, 2010, 18:39:01 POSLE PODNE
Cekajte sam da pitam ovo sa sciliom i kada ih Self zajebe, oceju uspijeti vratiti sciliu ili idu opet sve ispocetka i hoce li Michael umrjeti?
LOl mislim da ce vratiti Scilu,Power kakva ti to rijec *OCEJU* ? lol valjda hoce li  :D :D
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com

Bok

*

Citat: Sam poslato Mart 30, 2010, 18:33:59 POSLE PODNE
omfg...
jesi gledao trailer do kraja?...
vidis da michael mora spasiti sina,a na S04 nema sina :S...

Jesi gledo finale kad pokazuju kako Michael umire i kad pokaze njihov zivot nakon 4god..jasno se vidi Michaelov sin..dok se ne pojavi official trailer nema 5.sezone..a nece je bit sigurno..jer na kraju finala pise kraj serije..
Poslednja Izmena: Mart 30, 2010, 20:18:14 POSLE PODNE od Fiko
A ja bi se sa Sopranom topila..
http://www.youtube.com/watch?v=HGW0lTJTslg