[POMOC]Server se rusi

Započeo David003, Jul 16, 2012, 22:11:30 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim: Moja
Opis problema: Svako malo mi se rusi server svakih 5 min na hostu na kucnom nemam taj problem pa onda svako malo moram restartat da bi server proradio al se opet srusi za 5 min
Dio skripte: Dat cu vam sto cu trebati
Slika/Video: //

Uskoro!
Usput trazim mapera,inbox zainteresirani!

ok probat cu hvala

Uskoro!
Usput trazim mapera,inbox zainteresirani!

to ti je do YSI, stavi malo stariju verziju YSI npr  YSI_3.0rc2 i resio si problem  ;)
Respect: Gagi, Maki187, Phillips, TerminuS, Neno, Lepotic, [AL] K4[Я]!K3â,,¢, Gotti747

Mi mozes dat gdje da ga skinem pls?

Uskoro!
Usput trazim mapera,inbox zainteresirani!

Respect: Gagi, Maki187, Phillips, TerminuS, Neno, Lepotic, [AL] K4[Я]!K3â,,¢, Gotti747

Hvala probat cu

Uskoro!
Usput trazim mapera,inbox zainteresirani!

Ubacio sam ovaj YSI al opet se server rusi  :'(

Uskoro!
Usput trazim mapera,inbox zainteresirani!

Edmirâ„¢

Moguće da preopteretiš server, recimo sa spawnanjem auta, weaponsa, ili šta ja znam više. A možda može bit i do hosta, koji ti je host ?

Edmirâ„¢

Citat: McCarthy poslato Jul 17, 2012, 17:15:45 POSLE PODNE
server je tek otvoren, ima 15-tak igraca, vozila nema puno a u hostu nije problem, probat cemo sad ovo sta je ZicMortal reko  pa cemo vidjet onda, jer imam vise servera i s nijednim problema ko s ovim :s
Onda ti u skripti ima nekih bugova, ali ti u pawnu ne izbacuje.

Skini plugin crashdetect.so #define crashdetect.so to u skripti. Onda rest server i stavi log ovdje.

Skuzio sam da se server rusi radi nekih nickova,evo npr dode lik i logira se pod nickom Ivan_Poljak i server se ugasi dode taj isti lik i prijavi se pod drugim imenom i server se ne srusi i tako za neke nickove,kako da to popravim?

Uskoro!
Usput trazim mapera,inbox zainteresirani!

jedino ovo moze biti da promijenis pluginse