POMOC (warning)

Započeo Å minker, Mart 28, 2010, 19:22:40 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Å minker

kako da rijesim ovaj warning??

C:\DOCUME~1\PaNtEk!\Desktop\SERVER~1\GAMEMO~1\gf.pwn(28386) : warning 203: symbol is never used: "GetPointDistanceToPointExMorph"
Pawn compiler 3.2.3664 Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase

Header size:           6296 bytes
Code size:          1173344 bytes
Data size:          4450280 bytes
Stack/heap size:      16384 bytes; estimated max. usage=4123 cells (16492 bytes)
Total requirements: 5646304 bytes

1 Warning.

Taj warning ti govori da nigdje nisi koristio GetPointDistanceToPointExMorph sto si zadnje dodao tamo to sto si definirao izbrisi ako neces koristit i woila!

Å minker

ali nista nisam definiral dodaval sam objekt i bacilo mi je taj warning i onda sam izbrisal sve sta sam napravil i dalje mi ga baca
pomoc molimm

Citat: Ù©(-̮̮̃•̃)Û¶ Å minker  Ù©(-̮̮̃•̃)Û¶ poslato Mart 28, 2010, 19:35:32 POSLE PODNE
ali nista nisam definiral dodaval sam objekt i bacilo mi je taj warning i onda sam izbrisal sve sta sam napravil i dalje mi ga baca
pomoc molimm
Al s tim warningom ti sve radi....idi na tu liniju i obrisi to i ok ce ti bit, a inace ti ne smeta taj w

Å minker

ta linija ne postoji to je ispod zadnjeg reda
i nemogu otvorit server s tom warningom kao da imam eror

S time erorom možeš otvoriti sever ako imaš file "**.amx"
Moraš u fileu "server" napisati pod "gamemod GF"



Ovo je SAMO Primjer!!
Ex CroHerze DM HEAD Administrator

iYoko

Kad kompajlas ako ti dolje piše '**.pwn compiled to **.amx' Ondaatje možeš igrat tj kompajliran je.

Correlli

Citat: Ù©(-̮̮̃•̃)Û¶ Å minker  Ù©(-̮̮̃•̃)Û¶ poslato Mart 28, 2010, 19:40:08 POSLE PODNE
ta linija ne postoji to je ispod zadnjeg reda

To znači da ti je ta funkcija u include fajlu. I optimiziraj svoju skriptu, jer vidim da ti uzima previše memorije.

nastoe

#pragma unused GetPointDistanceToPointExMorph

Å minker

problem rijesen tnx ljudi
moze lock