[POMOC]PROBLEM SA PAWNO

Započeo ilija90, Jul 05, 2012, 10:26:32 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim:NEON
Detaljan opis problema:Kako da uzmem kartu koja je vec u gm-u i da jos radim na njoj i zasto kad ubacim neki radio ili nesto za pjesme i idem compile izbaci mi errore pise:C:\Users\TONY\Desktop\Balkan Adrenalin - kopija - kopija - kopija (3)\filterscripts\radio.pwn(107) : error 017: undefined symbol "StopAudioStreamForPlayer"
C:\Users\TONY\Desktop\Balkan Adrenalin - kopija - kopija - kopija (3)\filterscripts\radio.pwn(165) : error 017: undefined symbol "StopAudioStreamForPlayer"
C:\Users\TONY\Desktop\Balkan Adrenalin - kopija - kopija - kopija (3)\filterscripts\radio.pwn(171) : error 017: undefined symbol "StopAudioStreamForPlayer"
C:\Users\TONY\Desktop\Balkan Adrenalin - kopija - kopija - kopija (3)\filterscripts\radio.pwn(172) : error 017: undefined symbol "PlayAudioStreamForPlayer"
Pawn compiler 3.2.3664           Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


4 Errors.
Dio skripte:ima u detaljnom opisu problema
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno):

vlado_plavsic

Skini najnoviju verziju samp servera i update inc-ove.Ili otvori skriptu s dobrim pawnom.

imam samp 0.3e,kako da ovo ostalo napravim i kako da uzmem tu kartu sto je u gm-u i da radim jos na njoj


vlado_plavsic

Citat: ilija90 poslato Jul 05, 2012, 10:36:00 PRE PODNE
mislim mapu ne kartu

Ne radi DP,sledeci put lockam temu !

OT: http://www.convertffs.com/

Podesi konvertovanje iz samp objekata u mta i kreiraj folder u mta s nazivom te mape a pre toga nadji objekte koje zelis u skripti,oni se nalaze pod OnGameModeInit callbacom i verovatno ima neki komentar koji oznacava odakle-dokle su.