[POMOC] MySQL Ban!

Započeo Amel Kesmer, Jul 03, 2012, 21:32:03 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Amel Kesmer

Skripta koju koristim: Norther.n Lights
Detaljan opis problema: Ovako, imam jako velike Probleme
1. Primer ja banam nekog "/ban" i unbanam mu IP, on ulaazi na serveru pise mu da je banan na neodredjeno, ali ne pise ono
"Administrator: taj i taj" nego je sve prazno, vreme i datum prazni nema nista
evo vam skripta za to da mi pomognete, trebal sta dodat u Bazu na localhostu

    case THREAD_BANINFO:
    {
        mysql_store_result();
    if(mysql_num_rows() == 0)
{
SCM(extraid, CRVENA, "Vas korisnicki racun je iskljucen sa servera, ali informacije o iskljucenju nazalost nisu dostupne.");
SCM(extraid, BELA, "Ukoliko smatrate da je doslo do greske, zatrazite skidanje bana na nasem forumu: www.nl-gaming.net/forum");
h_Ban(extraid);
return 1;
}
new lajn[155], ajdi, banovani[24], admin[24], rizon[64], dejt[32], ajpi[16];
    GetPlayerIp(extraid, ajpi, 16);
    if(mysql_fetch_row(lajn)) sscanf(lajn, "p<|>is[24]s[24]s[64]s[32]", ajdi, banovani, admin, rizon, dejt);
mysql_free_result();
    for(new i = 0; i < 20; i++) SCM(extraid, BELA, " ");
    SCM(extraid, CRVENA, "______________________________________________________________________________");
    SCM(extraid, CRVENA, "______________________________________________________________________________");
    SCM(extraid, SVETLOCRVENA, "[ISKLJUCENJE SA SERVERA] Vas korisnicki racun je nazalost iskljucen sa servera na neodredjeno.");
    SCMF(extraid, BELA,          "Ban: #%d", ajdi);
    SCMF(extraid, BELA,    "Vase ime: %s", banovani);
    SCMF(extraid, BELA,          "Administrator: %s", admin);
    SCMF(extraid, BELA,    "Razlog iskljucenja: %s", rizon);
    SCMF(extraid, BELA,    "Vasa IP adresa: %s | Vreme i datum: %s/%s/%s u ", ajpi, dejt);
    SCM(extraid, BELA,    "Ukoliko smatrate da je doslo do greske, zatrazite skidanje bana na forumu.");
    SCM(extraid, ZUTA,    "Link do foruma: www.nl-gaming.net/forum");
h_Ban(extraid);
    }


2. PROBLEM: Kad kupim motor na serveru, parkiram ga odem GMX motor se ne sacuva na parkiranju, kako to da sredim.. Trebal dodat u mysq sta

3.PROBLEM / ZADNJI \: Kad kupim auto, kucam /v -- info -- ne pise mi nista, sve prazno, kad prodam atuo proda se za 0$

Samo mi trebajus trucnjaci od pomoci, Hvala!
Dio skripte: //
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno): //